مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو بروید برای کاهش 9,500 نیروهای نظامی در آلمان: پنتاگون

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه او برش سربازان با توجه به ناخشنودی با آلمان است. عکس: فایل

واشنگتن: وزارت دفاع گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به پیش بروید بر کاهش حضور نظامی در آلمان توسط 9,500 نیروهای نظامی است.

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت: این حرکت که موجب نگرانی در برلین و در ناتو است برای نقل و انتقال سربازان و “افزایش روسی بازدارندگی تقویت ناتو (و) اطمینان متحدان” و همچنین بهبود استراتژیک ایالات متحده انعطاف پذیری.

این حرکت را قطع فعلی در ننگرهار در آلمان از حدود 34,500 به 25000 تهمت هدف اعلام شده.

هافمن به هیچ جزئیات در زمانی که این کاهش اتفاق می افتد و یا اینکه آیا نیروهای نظامی خواهد بود مستقر به دیگر ناتو در کشور است.

او گفت: پنتاگون را کوتاه خواهد کرد کنگره این طرح را “در هفته های آینده” و سپس مشورت با متحدان خود در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی “در راه رو به جلو است.”

مقامات پنتاگون می گویند که اگر کاهش طول می کشد برخی از نیروهای نظامی می تواند فرستاده شده به بلوک شرق سابق کشور — برخی بر اساس دائمی اما بیشتر در کوتاه مدت چرخش — برای ارسال یک پیام به مسکو است.

نگرانی در مورد امکان توسعه طلبی روسیه رسید در کشورهای ناتو پس از مسکو فرستاده سربازان در سال 2014 به تصرف منطقه کریمه از اوکراین است.

در حالی که لهستانی رهبر آندره Duda بازدید واشنگتن هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا می تواند به لهستان.

“برخی از خواهد شد که صفحه اصلی و برخی از خواهد بود رفتن به مکان های دیگر. لهستان خواهد بود یکی از کسانی که در جاهای دیگر” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه او برش سربازان با توجه به ناخشنودی با آلمان است.

در 15 ژوئن دو هفته پس از آنگلا مرکل گفت که او نمی خواهد شرکت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-برنامه ریزی G7 اجلاس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت شکایت برلین است نه به اندازه کافی صرف خود دفاع و رفتار ایالات متحده “بد” در تجارت است.

“ما در حال مذاکره با آنها را در این, اما در حال حاضر من راضی به معامله آنها می خواهند به. آنها هزینه ایالات متحده صدها میلیارد دلار در طول سال در تجارت, بنابراین ما صدمه دیده در تجارت و ما صدمه دیده در ناتو است.”

“این هزینه های فوق العاده ای به ایالات متحده آمریکا,” او گفت:. “بنابراین ما در حال از بین بردن یک تعداد پایین به ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de