YouTuber Myka Stauffer را به اتهام هاکسلی است ‘مبارک’ در خانه جدید

مقامات کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه YouTuber Myka Stauffer و شوهرش جیمز Staufferپس از آنها قرار می گیرد خود را به تصویب رسید پسر هاکسلی با خانواده های دیگر.

دلاور شهرستان کلانتر دفتر در اوهایو به تایید BuzzFeed در جمعه, ژوئن 29, که به آن بسته مورد آن در برابر Stauffers پس از راه اندازی رسیدگی به هاکسلی رفاه قبلا در این ماه است. نمایندگان گفت: در یک گزارش به دست آمده توسط وب سایت که با آنها ملاقات کرده بود با 5 ساله و “آینده نگر پدر و مادر خوانده” در تاریخ 9 ژوئن.

“[هاکسلی] به نظر می رسید بسیار فعال و نشان داد هیچ نشانه ای از هر گونه سوء استفاده از آنچه که من می تواند بصری ببینید” معاون سوزانا لئونارد گفت. “هنگامی که ما راه می رفت به اتاق کار [هاکسلی را] خوانده بود به آواز خواندن یک آهنگ به او را به عنوان او نشسته بود در دامان او لبخند بر لب. [هاکسلی] به نظر می رسد می شود بسیار خوشحال و به خوبی مراقبت گرفته شده است.”

Myka Stauffer Will Not Face Charges Huxley Adopted Son With Autism
Myka Stauffer و هاکسلی. YouTube

لئونارد گفت: هاکسلی که مبتلا به اوتیسم است گفت: کلمات “مامان” “رفتن” و “باز” هنگامی که درخواست خود را آینده نگر مادر خوانده و همچنین ارتباط برقرار کردن با او از طریق زبان اشاره.

“تا آنجا که به بحث از امکان قاچاق انسان در برابر [هاکسلی] مشخص شد که مراحل تصویب خود را در حال انجام است از نظر قانونی” لئونارد گفت و اشاره کرد که پس از ملاقات نمایندگان با Stauffers در ژوئن 4 انجام شده و رفاه چک های خود به دیگر چهار فرزند آنها به این نتیجه رسیدند هیچ نشانه ای از سوء استفاده.

Myka Stauffer Will Not Face Charges Huxley Adopted Son With Autism
Myka Stauffer حسن نیت ارائه میدهد از Myka Stauffer/Instagram

لئونارد اعلام کرد که هاکسلی جدید تصویب قانونی تسهیل از طریق یک آژانس خصوصی پس از “بررسی بسته خواهد شد و با هیچ بیشتر پیگیری از دفتر ما.”

Myka, 33, و جیمز 34 آمد آتش در ممکن است زمانی که آنها اعلام کرد در یک ویدیو یوتیوب که آنها به هاکسلی به یک “جدید مامان” در یک “برای همیشه خانه” سه سال پس از اتخاذ از چین است. جیمز گفت همسر خود را در یوتیوب مشترکین که هاکسلی بود “خیلی بیشتر نیازهای ویژه ای است که ما آگاه بودند” در حالی که Myka اعتراف کرد که او احساس “مانند یک شکست به عنوان یک مادر.”

Myka Stauffer Will Not Face Charges Huxley Adopted Son With Autism
Myka Stauffer و جیمز Stauffer حسن نیت ارائه میدهد از Myka Stauffer/Instagram

پس از مواجهه با عمده واکنش مامان vlogger در زمان به Instagram در 24 ژوئن به “عذرخواهی برای داد و بیداد و مسئولیت کامل برای همه صدمه دیده است که من ایجاد می شود.” او همچنین اذعان کرد که او “ساده و بی تکلف نادان و متکبر” و “نیاز به آموزش بیشتر” قبل از شروع هاکسلی را تصویب روند در سال 2016.

این Stauffers نیز پدر و مادر از دختر Kova 8 و Jaka 6 و پسران Radley 4 و عقیق 12 ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de