آلاباما دانشجویان در حال پرتاب ‘COVID احزاب که در آن آنها دعوت افراد آلوده و قمار که بیمار می شود برای اولین بار مقامات می گویند


باپتیست سلامت Coronavirus کلينيک در مونتگمری آلاباما در مارس 23.

تیلور هیل/گتی

  • یک شهر-عضو شورای در تاسکالوسا،, آلاباما گفت: ABC News در روز چهارشنبه است که دانش آموزان در کالج شهر شده بود پرتاب “COVID احزاب است.”

  • افراد آلوده به ویروس coronavirus دعوت به احزاب و شرکت کنندگان را شرط که بیمار برای اولین بار.

  • همانطور که از پنج شنبه در وزارت امور خارجه تایید کرده بود بیش از 38,000 coronavirus موارد و 947 مرگ و میر. مقامات هشدار داده اند که فشرده-مراقبت-واحد تخت ممکن است اجرا.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: اینجا چه اتفاقی می افتد بعد از اینکه شما تماس 911 برای coronavirus

دانشجویان در تاسکالوسا،, آلاباما شده است پرتاب احزاب که در آن دعوت از افراد آلوده به ویروس coronavirus و قمار که پایین می آید با این بیماری برای اولین بار مقامات شهر می گویند.

شهرستان تاسکالوسا عضو شورا سونیا McKinstry گفت: ABC اخبار در مورد تمرین روز چهارشنبه. شهر را آتش ارشد, Randy Smith, اولین گزارش طرفین در جلسه روز سه شنبه با توجه به WBMA.

اسمیت گفت: خدمات آتش نشانی تا به حال دریافت گزارش از دانش آموزان پرتاب احزاب و دعوت “شناخته شده مثبت” اما در ابتدا فکر کردم این یک شایعه.

“نه تنها دکتر دفاتر کمک به آن را تایید, اما دولت تایید آنها همان اطلاعات” اسمیت گفت: با توجه به WBMA.

McKinstry رفت و به جزئیات بیشتری در مورد احزاب یکشنبه, گفتن ABC اخبار که نه تنها این احزاب با آلوده در حال وقوع است اما شرکت کنندگان نیز قمار روی که مریض بعدی.

“آنها پول را در یک گلدان و آنها سعی می کنند برای دریافت COVID. هر کس می شود COVID اول می شود گلدان,” او گفت:.

“آن را می سازد هیچ حس.”

مقامات می گویند که, کالج, دانش آموزان شرکت کنند. بزرگترین مدرسه مستقر در تاسکالوسا است دانشگاه آلاباما.

در ماه مارس, دانشگاه آلاباما لغو کلاس های حضوری و بهار شروع به محدود کردن گسترش coronavirus. این برنامه برای بازگشایی پردیس برای برخی از کلاس های حضوری در پاییز با توجه به مدرسه در وب سایت.

McKinstry گفت: مقامات در تلاش بودند برای شکستن هر طرف آنها شنیده می شود — یک کار چالش برانگیز است.

“این مزخرف” او گفت:. “اما من فکر می کنم زمانی که شما در حال برخورد با قاب ذهن افرادی که عمدا انجام چیزهای شبیه به آن و آنها در حال گسترش آن را عمدا چگونه می تواند شما را واقعا مبارزه با چیزی است که مردم دائما در تلاش برای ارتقا دهیم؟”

ساکنان آلاباما تحت یک سفارش به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها تست مثبت برای coronavirus. شکستن که قرنطینه می تواند متحمل جریمه نقدی تا 500$.

همانطور که از پنج شنبه در وزارت امور خارجه تایید کرده بود بیش از 38 ، 000 موارد از جمله 2,049 در شهرستان تاسکالوسا. بیش از 2800 نفر در بیمارستان بستری شده است با عفونت و 947 فوت کرده اند با توجه به حالت چهره.

مقامات بهداشتی هشدار داده اند که فشرده-مراقبت-واحد تخت ممکن است در اجرا در دولت است. دکتر دان Williamson, دکتر با, آلاباما, بیمارستان, انجمن, گفت WBMA هفته گذشته که 82 درصد از تخت ICU در کشور کامل شد.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de