در میان افزایش coronavirus موارد و نصب, انتقاد, اوباما رهبران آیا در مورد چهره در ماسک

واشنگتن — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز زیادی عصری متحده پیشرو جمهوری خواهان و حتی برخی جناح راست تلويزيونى در حال حاضر در حمایت از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس. این حرکت نشان دهنده چه چیزی می تواند گسترده تر تغییر در آنچه که تبدیل به یک مسئله حزبی زیادی به ترس از مقامات بهداشت عمومی.

“ما باید بدون انگ — هیچ کدام — در مورد پوشیدن ماسک هنگامی که ما را ترک خانه های ما می آیند و در نزدیکی افراد دیگر” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز دوشنبه گفت:.

مک کانل توضیح داد که با پوشیدن یک ماسک صورت است که کمتر از یک عمل حفظ خود از یکی از نوعدوستی از تابع اولیه یک ماسک صورت ماسک یا پارچه پوشش است به پوشنده لباس را از خود ذرات ویروسی به دیگران است. “پوشیدن ساده پوشش صورت است که در مورد حفاظت از خودمان. آن است که در مورد حفاظت از همه ما روبرو می شوند” مک کانل گفت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سمت چپ و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در مارس 19. (کوین Dietsch/رادیو فردا/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ)

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی نیز در حمایت از چهره پوشانده اند. “آنها باید پوشیدن ماسک,” او گفت: هر چند اکثر جمهوری خواهان در اتاق خود را تیز حاضر به انجام این کار در خلاف یک راهنمایی از مجلس نانسی پلوسی. که هدایت به نوبه خود مبتنی بر مشاوره از حضور پزشک پایتخت ایالات متحده.

حداقل در برخی از این پیام ها به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای دریافت توجه از رئیس جمهور تهمت که تبدیل مفهوم پوشیدن ماسک به حال یکی دیگر از فرهنگی خود درگیری. قبل از تور آریزونا ماسک صورت کارخانه در اوایل ماه مه رئیس جمهور mused که پوشیدن صورت پوشش بود “به لحاظ سیاسی درست است.” روشن است که آنچه منظور او. او در نهایت با پوشیدن یک ماسک در ماسک-ساخت کارخانه.

اما حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین همکار متعهد فرهنگ رزمندگان را شکسته صفوف با رئیس جمهور. دوشنبه شب فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity, که در خدمت به عنوان یک نوع رسمی رئیس ستاد به تهمت و اغلب توانست به راحتی مطرح نارضایتی از Trumpian پایه بیرون آمد و در حمایت از ماسک است.

“من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در هر هفته. حدس بزنید چه ؟ آنها عینک ماسک. هیچ کس در فروشگاه مواد غذایی خدا را شکر کردم coronavirus” Hannity گفت. “من فکر می کنم آنها کار می کنند.” مطالعات انجام شده از ذرات ویروسی سفر از طریق هوا و چه پارچه های مختلف می تواند به توقف آن ذرات از سفر به تایید می کنند که ادعای.

“فاکس و دوستان” شرکت میزبان استیو Doocy نیز در حمایت از ماسک در روز سه شنبه. “من فکر می کنم که اگر رئیس جمهور عینک یکی این امر فقط تنظیم یک مثال خوب,” او گفت:. “او می تواند نقش یک مدل خوب.”

جدید توجه ماسک می آید پیش از روز استقلال آخر هفته هنگامی که مردم به احتمال زیاد برای جمع آوری در گروه های بزرگ در سراسر کشور برای جشن. که تنها می تواند باعث تشدید نرخ انتقال است. در برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا عفونت خوشه ظاهر می شود را آغاز کرده اند در طول آخر هفته روز یادبود در اواخر ماه مه.

در روزهای اخیر این ویروس منتقل شده از شرق که در آن زمان ریشه در مارس و آوریل به کشورهای مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس که در آن فرمانداران نزدیک به رئیس جمهور تهمت bucked بهداشت عمومی مشاوره و برداشته مستند اقدامات در اوایل ممکن است. منتقدان گفته اند که آنها را بی پروا با اشاره به هزاران نفر از عفونت های جدید این کشورها در حال حاضر ثبت نام روزانه.

جارد Moskowitz, فلوریدا, مدیر آمادگی اضطراری صادر شده و به ظاهر بدون ابهام مشاوره در به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جیر صبح روز سه شنبه که به سادگی به حال کلمه “ماسک” در همه کلاه تکرار بیش از 40 بار.

در همان زمان آن را روشن است که پیام خواهد شد که هیچ تاثیری بر رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک دستیار از مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال رئیس جمهور منجر شود. DeSantis مقاومت کرده است یک ایالت ماسک منظور حتی به عنوان دیگر فرمانداران جمهوریخواه رها مشابه شک و تردید در مورد محافظ پوشانده اند.

DeSantis یکی از کاهش تعداد holdouts اما.

“بازوی خود را با یک ماسک” آریزونا دولتی mlb روز دوشنبه گفت:. و زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید تگزاس روز یکشنبه برای خدمات مذهبی او و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تصویر شد با پوشیدن ماسک صورت برای حداقل بخشی از وقت خود را با هم.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در دالاس در روز یکشنبه. (تونی Gutierrez/AP)

ماسک جنجال ناچار در بر داشت راه خود را به کاپیتول هیل که در آن حامیان رئیس جمهور به خصوص در بیشتر هرزگرد مجلس نمایندگان باید صبورانه حاضر به پوشیدن پوشش صورت. که راه اندازی یک رویارویی با دموکراتیک رهبری, نه به ذکر است با مقامات ارشد جمهوری خواهان مانند مک کارتی.

روز دوشنبه یکی از اعضای دموکرات رهبری در خانه, Rep. جیمز Clyburn D-S. C. صادر شده بلانت هشدار به او خواه و همکاران و اطلاع رسانی به آنها که آنها خواهد بود نه مجاز به حضور در جلسات مگر اینکه آنها ملبس به محافظ پوشش صورت.

“ماسک های صرفه جویی در زندگی” Clyburn نوشت: در نامه خود که خطاب به نماینده کنگره استیو Scalise R-La., که نشسته در coronavirus فرعی از خانه نظارت کمیته (Clyburn است فرعی صندلی). این نامه در ادامه می گویند که قانون گذاران “که نمی خواهید به پوشیدن ماسک خوش آمدید به شرکت از راه دور” اما اجازه داده نخواهد شد در داخل کنگره شنوایی ،

Clyburn است که دموکراتها “شلاق” در خانه به این معنی است که او متهم است با این مهم وظیفه نگه داشتن این حزب در خط جلوتر از قابل توجه آرا (Scalise همان موقعیت در ایران). Coronavirus فرعی ایجاد شده توسط پلوسی برای نظارت فدرال پاسخ به همه گیر.

صحبت کردن به اخبار یاهو چند ساعت پس از آن نامه صادر شد, ارشد دموکرات گفت که او نا امید شده بود در آمریکا در به رسمیت شناختن پایه اصول علمی. “به من نشان می دهد بی احترامی و بد رفتار” Clyburn گفت.

Clyburn گفت: اخبار یاهو که فرعی آینده تشکیل جلسه در روز پنج شنبه. قانونگذاران که کاهش به پوشیدن ماسک, او هشدار داد احتمالا باید خود را چک کنید اتصال به اینترنت. “تنها افرادی که مجاز به شرکت در فرد خواهد بود که مردم با پوشیدن یک ماسک” Clyburn گفت. “بنابراین اگر شما نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک و سپس من به شدت توصیه شما را به اقامت خود را در دفتر.”

شرکت در یک جلسه از یک خانه و یا کنگره دفتر درآمد ممکن قانونگذاران ارزشمند ذکر است از نرخ اتاق من حساب توییتر ارائه می دهد که گاهی اوقات خشن و اغلب طنز آمیز قضاوت از دفتر خانه محیط های گرفته شده توسط کامپیوتر دوربین مجازی در تماس است.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn روز جمعه در واشنگتن است. (Cheriss مارس/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در جلسه روز شنبه, Clyburn عینک قرمز و سیاه ماسک صورت حمایت از استقلال برای واشنگتن به عنوان تشکر. کارولین Maloney, D-n. y. تشکر. Nydia ولاسکز که مانند Maloney نشان دهنده بخشی از شهر نیویورک, عینک الگو ماسک صورت. دیگر دموکرات عینک دشت نور آبی ماسک یا سفید N95 ماسک.

جمهوری خواهان در کمیته فرعی عینک بدون پوشش صورت.

آمریکا و’ مقاومت به ماسک منجر به سرخوردگی در جلسه اتاق که در آن حتی بدون حضور معمول روزنامه نگاران کنگره دستیاران و اعضای عمومی و اجتماعی فاصله ممکن است دشوار است برای به انجام رساندن.

Clyburn مواجه GOP coronavirus فرعی, عضو, Rep. علامت سبز, R دنیاست. در طول پنج شنبه جلسه که قرار بود به تمرکز بر روی یک دفتر پاسخگویی دولت گزارش کمبود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus تلاش های امدادی.

سبز با استفاده از برخی از زمان خود را به محکوم کردن ماسک راهنمایی که مقرر شده بود توسط کنگره پزشک و همچنین توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پزشکی, دکتر, توسط, آموزش, سبز گفت که ماسک خود ناسازگاری بود که بر اساس مطالعات علمی است.

“من می شنوم در مورد این مطالعات” Clyburn گفت. “او باید با گرفتن اطلاعات از کاخ سفید است.”

سبز کنگره دفتر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از اخبار یاهو. Scalise را نمی خواهد در این باره اظهار نظر یا. کمیته فرعی نیز شامل Rep. جیم اردن R-اوهایو یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان خود در کنگره است. صحبت کردن در فاکس نیوز در اواسط ماه مه در اردن گفت که فرعی بود “طراحی شده به پس از رفتن رئیس جمهور.”

Clyburn دفتر گفت که از صبح روز سه شنبه وجود دارد تا به حال هنوز هم هیچ پاسخ به نامه خود را.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد.

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de