Caroline Manzo: من می خواهم ‘حقیقت’ در مورد اتهام حمله به دینا شوهر

تعجب آور interjection. Caroline Manzo وزن در بر اتهامات که او خواهر دینا Manzo‘s ex -, شوهر, Thomas Manzoاستخدام یک کانگستر برای حمله به او و سپس-پسر دیوید Cantinدر 2015.

“ما دل شکسته,” the Real Housewives of New Jersey آلوم 58 گفت اضافی در یک مصاحبه ارسال شده در چهار شنبه, جولای 1. “این خانواده در هر دو طرف. من می خواهم به دانستن حقیقت و وفاداری من دروغ با حقیقت است.”

او افزود: “ما نمی اجرا از چیزهایی مانند این. ما آنها را به آدرس. و من احساس می کنم راحت است که از آنجا که ما در حال نقاشی با یک قلم مو است که منعکس نمی کند که ما به عنوان مردم است.”

Caroline Manzo Wants to ‘Know the Truth’ About Alleged Attack on Dina Manzo’s Husband: ‘We Are Heartbroken’
کارولین و دینا Manzo. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر; Andy Kropa/تالار گفتگو/AP/شاتر

کارولین ازدواج به توماس ” برادر آلبرت Manzo III. دینا, 48, برای او بخشی از یک رابطه تیره و تار با خواهر, برادر کریس Laurita و خواهر در قانون ژاکلین Laurita.

در اوایل این هفته, اخبار شکست که توماس, 55, است رو به فدرال اتهامات پس از او گفته هماهنگ حمله Cantin, 40, در 2015. او و جان Perna — که گفته می شود عضو یک سازمان جرم و جنایت خانواده — دستگیر شدند “به اتهام برنامه ریزی و انجام یک حمله براوو ستاره کنونی در ازای اسراف در عروسی” با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در روز سه شنبه, ژوئن 30.

از اتهامات عنوان شده علیه مردان عبارتند از “ارتکاب جرم و جنایت خشونت آمیز در کمک racketeering فعالیت و توطئه برای ارتکاب جرم و جنایت خشونت آمیز در کمک racketeering فعالیت است.” توماس و Perna می تواند تا 20 سال پشت میله های زندان اگر آنها مجرم شناخته. آنها به نظر می رسد در دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه.

ایالات متحده دفتر دادستان در نیوجرسی ادعا کرد که توماس استخدام Perna برای حمله به Cantin. در ازای حمله توماس گفته و وعده داده شده Perna با تخفیف دریافت در نیوجرسی رستوران. تاجر گفته به او اطلاعات شخصی در مورد Cantin و Perna و دیگری مشکوک کانگستر در بر داشت او را در ماه ژوئیه 2015 به دنبال او به یک مرکز نوار و گفته حمله و او را با “قصد تحمیل جدی آسیب دائمی.”

توماس و Perna نیز ممکن است مجبور به پرداخت $250,000 خوب برای “جعل و کتمان سوابق مربوط به تحقیقات فدرال” و “توطئه برای ارتکاب پست الکترونیکی و سیم تقلب” بود. به صورت جداگانه به یک خانه حمله دینا و شوهرش رنج می برد در سال 2017.

دینا تقسیم از توماس در اکتبر 2012. جفت نهایی خود طلاق در فوریه 2016.

تلویزیون شخصیت نقل مکان کرد با Cantin در سال 2015. زن و شوهر گره خورده گره در ژوئن 2017 اما نگهداری ازدواج خود را یک راز تا زمانی که ممکن است 2019.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de