Cassie رندولف می گوید: او تا به حال یک ” افتضاح چند ماه پس از Colton تقسیم

هل دادن گذشته درام. لیسانس‘s Cassie رندولف باز کردن در مورد چقدر سخت بوده است برای او زیر تقسیم او از Colton آندروود.

کالیفرنیا بومی, 25, نشان داد او شده است “تلاش برای یادگیری نحوه ی به حرکت” زندگی خود را و هنوز هم “چسبیده” به خود واقعی او پس از محوری به محل موردتوجه وتماشای عموم او پس از روی لئامت دادن در تلویزیون واقعیت نشان می دهد در سال 2019.

“من استفاده می شود به فکر می کنم یک پلت فرم را به من بدهید, صدای, اما در بسیاری از جهات یک پلت فرم خود را طول می کشد صدای” گراد دانشجویی توضیح داد: از طریق Instagram در یکشنبه, جولای 1. “برای کسی مثل من این فلج شده است. من می توانم هر آنچه را.”

راندولف که در زمان استراحت از رسانه های اجتماعی او پس از فروپاشی با Underwood, 28 در پایان ماه مه اشاره کرد آن را آسان زندگی را در کانون توجه است.

Cassie Randolph Speaks Out About ‘Awful Months’ After Breakup With Colton Underwood
Cassie رندولف در iHeartRadio را Wango Tango در لس آنجلس در تاریخ 1 ژوئن 2019. Broadimage/شاتر

“در آن طول می کشد واقعا پوست ضخیم به حرکت ثابت, درام, جعلی, مقالات تند و زننده DMs و نظرات و یا شایعات آغاز شده توسط افرادی که احساس حق به زندگی شخصی خود” او ادامه داد. “در آن طول می کشد باور نکردنی قدرت ذهنی به شانه غریبه که به طور منظم به انتقاد از شخصیت خود را بر اساس نتیجه گیری را به خود جلب کرد در حالی که تماشای یک ویرایش تلویزیون نشان می دهد.”

سابق ستاره تلویزیونی گفت: می توان آن را “احساس می کنم مثل یک مبارزه سخت” قبل از آشکار او خودش را می یابد گاهی اوقات مایل به به کردن همه از او متنفر.

“من احساس می گفت: خوب همه شما مادر ffers نفرت من برای فروپاشی-please stop,” او نوشت:, مرجع عمومی او تقسیم می شود. “این یک افتضاح چند ماه برای من در تلاش برای رفتن از طریق آن. من هنوز رفتن را از طریق آن. آن را سخت به اندازه کافی w/out your know-it-all نظرات. شما به معنای واقعی کلمه می دانم که هیچ چیز تا از بین برود.”

Randolph افزود: “یک دقیقه من احساس می کنم من بیهوده گویی بالا و بعد من احساس خودخواه فکر کردن در مورد خودم که واقعا وجود دارد مسائل مهم در جهان در حال حاضر: BLM, Covid سمی, سیاست, مسائل مرگ و زندگی; بی عدالتی اجتماعی. نیمه قرار می دهد مشکلات شخصی در چشم انداز است.”

عاطفی coaster غلتکی منجر به رندولف حذف او Instagram حساب برای یک ماه که او گفت: “شگفت انگیز است.”

در رسانه های اجتماعی مکث تلویزیون شخصیت او توضیح داد “جزئیات, زیادی, کردم تو, با, دوستان, با حضور 2 تظاهرات به پایان رسید 60 ساعت از SIMUCASE دوباره ارزیابی من اهداف و رویاهای رفت, گشت و گذار, رنگ مو خود من, بازی های برگزار شده من گیتار رو به من دوخت دستگاه…زندگی در لحظه است.”

Cassie Randolph Speaks Out About ‘Awful Months’ After Breakup With Colton Underwood
Cassie رندولف و Colton Underwoodat کرکس در جشنواره لس آنجلس در روز 9 نوامبر سال 2019. تصادف/imageSPACE/شاتر

Randolph به این نتیجه رسیدند: “زندگی کوتاه است. همه ما در تلاش برای کشف کردن. همه ما می توانید انجام دهید این است که ما می دانیم در حال حاضر هنگامی که ما منعکس ما احساس نمی پشیمانی. همیشه یادگیری همیشه در حال رشد است.”

سابق لیسانس و راندولف اعلام کرد خود را تقسیم شده در مارس 29, پس از جلسه بر روی مجموعه ای از ABC نشان می دهد در سال 2019. آنها آن را به نام واریز دو ماه پس از آندروود قرنطینه با رندولف و خانواده اش در کالیفرنیا پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان است که خود را از فروپاشی نیست تعجب به کسانی که نزدیک به آنها را.

“Cassie و Colton بزرگ, دوستی, اما این چیزی است که آن را برای بسیاری از رابطه خود” خودی نشان داد به ما. “این واقعا بسیار گرم و سنگین است. آنها فقط ساخته شده شرکای خوب و واقعا عالی دوستان است. دوستان در سراسر Colton و کسی می دانست این بود که در آینده در حالی که برای آنها بسیار زیبا فقط هم اتاقی نسبت به پایان.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de