کشیش کاتولیک معلق برای مقایسه BLM برای ‘کرم’

کارمل, Ind. (AP) — یک اسقف به حالت تعلیق در حومه شهر ایندیاناپولیس کشیش کاتولیک از وزارت روز چهارشنبه برای مقایسه Black Lives Matter جنبش و آن سازمان به “کرم و انگل” اخیرا در یک کلیسا بولتن.

اسقف تیموتی Doherty, از اسقف نشین از لافایت-در-ایندیانا در زمان اقدام علیه Rev. تئودور rothrock را از دست سنت الیزابت Seton کلیسای کاتولیک در کرمل برای نظرات که کشیش نوشت: روز یکشنبه در بولتن هفتگی.

“تنها زندگی که مهم هستند و خود را تنها قدرت آنها به دنبال این است که خود را به” rothrock را از دست نوشت. “آنها گرگ در لباس گرگ نقاب دزدان و راهزنان به دنبال تنها به بلعیدن زندگی فقرا و سود حاصل از ترس از دیگران است. آنها کرم و انگل در بهترین تغذیه کردن انزوای اعتیاد و خانواده شکسته و ارائه به جای هر زمان سرخوردگی و اضطراب با بیشتر بدبختی بیشتر و خشم.”

اسقف نشین ابراز “معنوی نگرانی برای جوامع آسیب دیده” در بیانیه ای که در وب سایت خود را.

“تعلیق ارائه می دهد اسقف فرصتی برای بصیرت معنوی برای اسقف نشین و برای خوب از پدر rothrock را از دست. امکانات مختلف برای عمومی خود را در ادامه روحانی وزارت در نظر گرفته می شود اما او را دیگر نمی توان به عنوان کشیش از بانوی ما از Mt. کرمل. شماس بیل رید خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر از سنت الیزابت Seton” در بیانیه ای گفت:.

Rothrock را از دست شده بود با توجه به عنوان کشیش از بانوی ما از Mt. کارمل در ماه آینده.

Rothrock را از دست صادر عذرخواهی شنبه شب در یک پیام ارسال به محله های کشیش نشین و بعد از آن ارسال شده در کلیسا سایت Indianapolis Star گزارش شده است.

“آن بود و نه من قصد توهین به کسی و من متاسفم که حرف های من باعث هر گونه صدمه زدن به هر کسی” rothrock را از دست نوشت.

کلیسا باید محکوم تعصب است که “بخشی از بافت جامعه ما,” او نوشت.

“ما همچنین باید به طور کامل آگاه است که وجود دارد کسانی که به تحریف انجیل خود غلط اهداف” rothrock را از دست نوشت. “مردم می ترسند به من اشاره کرد و نه ضعیف من می خواهم اعتراف کنم که کسانی هستند که خوراک در آن ترس به ترویج بیشتر ترس و بدست آورد.”

Doherty گفت: rothrock را از دست باید موضوع روشن بولتن نظرات.

تازه شکل گرفته کارمل در برابر نژادی و بی عدالتی در گروه پی rothrock را از دست حذف از رهبری است. این گروه گفته است که برنامه ریزی شده برای نشان دادن یکشنبه در پیاده رو در اطراف کلیسا. آن روشن نیست آیا شنبه rothrock را از دست تعلیق را تغییر داد. این گروه نمی بلافاصله پاسخ به یک پیام در سمت چپ شنبه به دنبال نظر در مورد تعلیق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net