تراشه و جوانا Gaines ‘تکیه بر نقاط قوت یکدیگر’ در میان مبارزات

در آن با هم! تراشه و جوانا Gaines نقطه به کار تیمی به عنوان راز خود را به غلبه بر گذشته مبارزات به عنوان آنها مبارزه برای به دست آوردن خود را در حال حاضر پر رونق کسب و کار کردن زمین.

“تراشه و خانواده اش همیشه به حال این چیزی است که Gaines هرگز ترک بنابراین او می خواهم می گویند, ‘Jo, ما در حال رفتن به ترک ما در حال رفتن به آن را از طریق این'” جوانا, 42, به یاد می آورد در طی مجازی بحث و گفتگو در یکشنبه, جولای 1.

سابق Fixer Upper ستاره ها نشان داد که چرا خود را از خطرات کسب و کار پرداخت می شود — حتی اگر آنها باور نمی آنها را — در حالی که در نظر گرفتن بخشی در Salesforce ارائه داستان از انعطاف پذیری: گفتگو با تراشه و جوانا Gaines در پیدا کردن الهام رویداد.

“من به یاد داشته باشید لحظات که در آن تراشه و من را نگاه کنید در هر یک از دیگر و فقط فکر می کنم” چگونه می خواهیم به آن را?’ دیدن نیست پایان — درک شما در واقع می تواند از طریق آن” جوانا گفت: در طول چت. “ما را نگاه در هر یک از دیگر و می گویند آیا ما فقط با قرار وثیقه و دریافت که به نظر می رسید خیلی راحت تر از نیاز به کشف کردن چگونه ما آن را از طریق این.”

تگزاس مبتنی بر زن و شوهر تا به حال فراز و یو پی اس در حالی که ساختمان خود را ماگنولیا empire — که متشکل از سیلوهای پخت Co., ماگنولیا جدول یک خط در هدف قرار دادن و بیشتر — اما با موفقیت با استفاده از هر یک از دیگر skillset را به نفع خود.

Chip and Joanna Gaines Revealed They ‘Leaned on Each Other’s Strengths’ to Get Through Past Struggles
تراشه و جوانا Gaines. اریک Pendzich/شاتر

“ما با تکیه بر نقاط قوت یکدیگر در آن لحظات از ضعف که در آن من می خواهم به طور معمول تنها دیدن شیشه نیمه خالی و تراشه را ببینید شیشه نیمه پر” مادر پنج توضیح داد. “درست است که نوع تفکر واقعا به من کمک کرد رفتن, ‘OK من می تواند انجام این کار است.'”

این Homebody نویسنده افزود: “چیزی که ما همیشه به مردم گفت که حتی با این ذهنیت تغییر وجود دارد مقدار زیادی از قدرت در آن است. هنگامی که شما تصمیم می گیرید من ترک وجود ندارد plan B, ما در حال رفتن به آن را از طریق آن است که تغییر حرکت از چیزهایی است.”

تراشه 45 نشان داد که تربیت او کمک کرد تا زن و شوهر تمرکز در برنامه ریزی و هیچ چیز دیگری.

“وجود ندارد نیاز به یک طرح B” او گفت: در حالی که نشسته در کنار همسرش. “این نوع مانند درس تاریخ در مورد ملوان یا اکسپلورر که به معنای واقعی کلمه تصمیم به سوزاندن قایق خود را به طوری که آنها درک وجود دارد plan B, اما من واقعا متوجه شدند که دست اول.”

جوانا اما اشاره کرد که هنگامی که شما تغییر طرز فکر خود را که به این معنا نیست ارضاء فوری.

“آن تغییر نمی کند آن را یک شبه. برای ما آن را به چهار یا پنج سال بیشتر از مشکلات” طراح نشان داد. “حتی اگر ما مانند “ما در آن’ این معنی نیست که همه از ناگهانی همه چیز آسان خواهد بود و ما قرار بود به آن را.”

او توضیح داد که در برخی موارد “این می تواند یک دهه قبل از شما در واقع به طرف دیگر.”

کانزاس بومی به یاد همکار کارآفرینان به ماندن در این دوره اگر ممکن است.

“چیزی است که وجود دارد در مورد این حرکت و تفکر ما در حال رفتن به آن را از طریق این و که می داند آنچه در آن به نگاه مانند در طرف دیگر” جوانا ادامه داد. “اما یک چیز می توانم بگویم این است که من به عقب نگاه, من خیلی خدا را شکر. ما را از دست این لحظه است.”

او نتیجه گرفت: “ما می توانیم از دست رفته بسیاری اگر ما فقط چرخد و در جهت دیگر به دلیل آن را آسان تر بود.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de