فنلاند نیروی هوایی قطره صلیب شکسته نماد پس از قرن ها در استفاده از


یک فنلاندی نیروی هوایی هواپیما تحمل یک صلیب شکسته پرواز در هوا نشان می دهد در سال 2018 – Alamy عکس سهام

فنلاند نیروی هوایی تا بی سر و صدا حذف آخرین صلیب های شکسته از واحد نشانها پس از بیش از یک قرن در حال استفاده است.

تا زمانی که به تازگی به این کشور نیروی هوایی فرماندهی آرم به تصویر کشیده یک جفت بال در اطراف یک صلیب شکسته نماد که قبل از تاریخ ارتباط آن با نازیسم.

این تغییر برای اولین بار مشاهده شده توسط Teivo Teivainen یک استاد سیاست در دانشگاه هلسینکی که استدلال خود را منفی ساخته شده صلیب شکسته را در جریان استفاده از پرتنش سیاسی.

استاد Teivainen که نوشته شده است به طور گسترده ای در مورد این مسئله گفت: با استفاده از صلیب شکسته می تواند باعث مشکلات برای ناتو در کشور به خصوص اگر فرسوده در لباس از اعزام پرسنل.

“من در بر داشت بسیاری از برهانهای منطقی به حمایت نظامی خود را سودمندی” آقای Teivainen در توییتر نوشت در روز پنج شنبه.

نماد ارتباط با فنلاند نیروی هوایی خرما به تاسیس آن در سال 1918 زمانی که سوئد تعداد اریک فون روزن اهدا هواپیما نقاشی شده با صلیب های شکسته به تازگی کشور مستقل است.

آلمان حزب نازی به تصویب رسید صلیب شکسته به عنوان آرم خود را در سال 1920.

فنلاند حذف صلیب شکسته از هواپیماهای خود را پس از یک آتش بس پس از جنگ با اتحاد جماهیر شوروی, اما تا زمانی که به تازگی نماد باقی مانده در نیروی هوایی فرماندهی و برخی از نمادهای پرچم و دکوراسیون.

یک سخنگوی فنلاند نیروی هوایی به بی بی سی گفت “به عنوان واحد نمادهای فرسوده, یونیفرم, آن در نظر گرفته شد غیر عملی و غیر ضروری به ادامه با استفاده از پیر واحد آرم که باعث سوء تفاهم از زمان به زمان.”

فنلاندی نیروی هوایی فرماندهی آرم صلیب شکسته شده است جایگزین نیروی هوایی را به طور کلی نشان – فنلاندی وزارت دفاع

فعلی نشان از نیروی هوایی است که یک دایره با بال در اطراف یک عقاب طلایی یکی دیگر از نماد های مورد استفاده توسط نیروی از سال 1945.

استاد Teivainen با ابداع یک عبارت در زبان فنلاندی به توضیح دهید که چگونه به استفاده از یک صلیب شکسته می تواند مشکل ساز با وجود آن گناه مبدا. تقریبا ترجمه “visuaalinen natsahtavuusaste” به معنی “چه چیزی نمایشگاه نشانه های بصری هستند که در ارتباط با نازی ها”.

“این یک سوال در مورد دستکاری سوابق تاریخی با حذف بحث برانگیز نمادها مانند صلیب شکسته از موزه ها و یا کتاب های تاریخ,” او نوشت و در سال 2016.

“این است که در مورد راه جمهوری فنلاند می خواهد به حضور نیروهای مسلح خود را امروز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de