دانشگاه هاروارد گراد می گوید: او از کار اخراج شد Deloitte کار برای تهدید “همه چیز در زندگی از ماده” حامیان


اخیر فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد است که تهدید به “چاقو” هر کسی که به او گفت “تمام زندگی” موضوع اخراج شده از کار او اعلام کرد در یک گریان تصویری.

Claira Janover که گفت: در یک ویروسی اما پس از حذف پست Infinite که او را “چاقو” کسانی که با “عصب” به “همه زندگی ماده” ارسال شده چندین گریان ویدئوها توضیح که کارفرما Deloitte از کار اخراج شده بود ،

“من می دانم که این چه تهمت حامیان می خواستم از آنجا که ایستاده تا برای زندگی قرار داده است من در یک محل حاضر دیده می شود که توسط میلیون ها نفر از مردم” Janover توضیح داد. “این کار که من مشغول به کار واقعا سخت برای به دست آوردن و به معنای زیادی به من فقط به نام من و اخراج من به خاطر همه چیز.”

در فیلم دوم Janover ادعا کرد که “مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در زمان کار من دور از من.”

“من بدست تهدید به مرگ و تجاوز به عنف و تهدید, تهدیدات خشونت آمیز و خوب است — اما در حال حاضر آن را فقط مانند من در آینده به طور کامل به خطر بیافتد به دلیل تهمت گرفته اند و تصمیم به آمدن به زندگی من” او اعلام کرد. “من بیش از حد قوی برای شما. من بیش از حد قوی برای هر یک از شما تمام زندگی از ماده ” نژادپرستانه تهمت حامیان. آن را بمکد اما آن را نمی خورد تا آنجا که نژادپرستی نظاممند.”

Janover همچنین با انتقاد Deloitte تماس این شرکت برای “نامردی.” این شرکت به صورت عمومی اظهار نظر در مورد وضعیت.

در تصویری که رهبری به او شلیک Janover هشدار داد “تمام زندگی ماده” حامی که او را چاقو آنها را. “در حالی که شما در حال مبارزه و خونریزی از i’ma به شما نشان می دهد من برش کاغذ و بگو من برش مسائل بیش از حد,'” او اعلام کرد. پس از این ویدئو برداشت شده و منتشر شده در توییتر Janover ارسال شده یک پیام تصویری حاکی از این است که “به دلایل قانونی این یک شوخی است.” او همچنین توضیح داد که پس از آن فیلم ها که او را تهدید شد “به وضوح” یک “شبیه شوخی است.”

“ظاهرا من تهدید زندگی مردم — بر خلاف پلیس, بدیهی است,” او اضافه شده است.

“به هر حال, بنابراین اگر من یک ایمیل از وزارت امنیت داخلی یا من لگد از دانشگاه هاروارد یا من دستگیر کنید یا هر چیز دیگری — یا من به قتل با توجه به بسیاری از تهدید به مرگ که دریافت میکنم در حال حاضر می دانم که من از شما بچه ها ایستاده تا برای من,” او گفت:.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • زوکربرگ رد Facebook تحریم: تبلیغ خواهد بود ‘به عقب بر روی پلت فرم به زودی به اندازه کافی’
  • ان بی سی نیوز’ تلاش برای Demonetize the Federalist است Illiberal جنون
  • تد کروز Lambastes مدیر عامل گوگل برای ‘انگیزه های سیاسی’ سرکوب Federalist بخش نظرات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de