داخل بن افلک و Ana de Armas’ گردباد عاشقانه

در حال سقوط در عشق! بن افلک‘s رابطه با Ana de Armas به سرعت رونق گرفت قبل از عموم مردم — و این قطعا یکی هالیوود عاشقانه ارزش کاوش.

افلک و de Armas با هم کار می کرد در سال 2020 تریلر روانی آب های عمیقاست که آنها فیلم برداری شده است. این دو موجب آشنایی شایعات زمانی که آنها خال خال در خارج از کشور در کوبا هم در ماه مارس سال 2020 است. در طول کارائیب گریز رفته دختر بازیگر و چاقو از بازیگر مطرح برای عکس ها با یک آشپز و طرفداران در یک رستوران.

در این روزها که به دنبال یک ناظر گرفتار costars “ساخت” در حالی که انتظار در خط در یک فرودگاه در کاستاریکا است.

در مارس 13, 2020, Us Weekly, اخبار شکست که افلک و de Armas شدند “خوشحال با هم و رسما دوستیابی.” از آنجا در, همه چیز در ادامه به پیشرفت بین این دو زمانی که آنها قرنطینه با هم در میان رمان coronavirus همه گیر شروع در ماه مارس سال 2020 است.

در حالی که جداسازی آنها اغلب پا به دریافت هوای تازه و یا پیاده روی سگ خود را با هم. زن و شوهر حتی صرف صبح عید پاک با هم در مارس سال 2020 است. آنها “عاشق گذراندن وقت با یکدیگر توسط خود” یک منبع گفت:” ما در زمان.

ما منحصرا گزارش داد که افلک و de Armas شد “در عشق” در مدت کوتاهی پس از رفتن با آنها ارتباط است. “بن حمایت از آنا و به او می گوید چگونه شگفت انگیز او این است که” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری است. “آنا دوستان دائما گفتن او چگونه خوش شانس او این است که بن و فکر می کنم او بسیار جذاب و سرگرم کننده. آنها آنقدر برای او خوشحال است.”

قبل از آشنایی افلک به بد گویی کردن از بد گویی کردن از بازیگر ازدواج کرده بود به مارک Clotet از سال 2011 تا 2013. در ضمن پرل هاربر بازیگر شده است مربوط به چند مشخصات بالا در زنان بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود از جمله Gwyneth Paltrow خاموش-و-در از سال 1997 تا 2000 و جنیفر لوپز, چه کسی به او مشغول بود و از سال 2002 تا 2004.

افلک در ادامه به ده سال از ازدواج با جنیفر گارنر. این کله خر costars گره خورده گره در ژوئن 2005, اما آنها اعلام جدایی خود را در ماه ژوئن 2015. آنها به اشتراک گذاشتن دختران بنفش و Seraphina و ساموئل.

در فوریه سال 2020 مشخصات با نیویورک تایمز, افلک در نظر گرفته خود را طلاق از نام مستعار آلوم به عنوان “بزرگترین حسرت زندگی من است.” اما یک منبع به ما گفت که در ماه آوریل سال 2020 که جلب کرده است “بسیار دوستانه” تعامل با de Armas که بازیگر ملاقات با افلک در حال حاضر.

پایین ببینید افلک و de Armas’ گردباد عاشقانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de