جفری اپستین دوست دختر سابق Ghislaine ماکسول بازداشت سوء استفاده جنسی مورد

جفری اپستین دوست دختر سابق Ghislaine ماکسول بازداشت سوء استفاده جنسی مورد

نیویورک : Ghislaine ماکسول, سابق, دوست دختر, از اواخر سال, سرمایه جفری اپستین دستگیر شد در ایالات متحده روز شنبه در اتهامات مربوط به جنایات جنسی اف بی آی گفت.

از اواخر روزنامه بارون رابرت ماکسول بازداشت شد “بدون حادثه” در برادفورد, New Hampshire در 8.30 صبح (1.30 به وقت تهران) بوستون FBI سخنگوی کریستن Setera به خبرگزاری فرانسه گفت.

او علت به نظر می رسد در دادگاه که در دولت بعد در روز.

یک سخنگوی منطقه جنوب نیویورک که در حال بررسی است که آیا اپستاین تا به حال هر همدستان گفت: او متهم شده بود “برای نقش خود را در استثمار جنسی و سوء استفاده از چند جزئی دختران توسط جفری اپستاین.”

اپستاین, 66, خود را به دار آویخته در یک سلول نیویورک در ماه اوت سال گذشته در حالی که در انتظار محاکمه به اتهام قاچاق افراد زیر سن قانونی ، او التماس کرد گناه نیست.

چند تا از شاکیان باید گفت: 58 سال ماکسول نگهداری از یک شبکه از دختران به انجام نعمت جنسی برای اپستاین یک مجرم جنسی ثبت شده که hobnobbed با ثروتمند و مشهور.

ماکسول نگهداری شده اند ناشناخته پس از اپستاین بازداشت در ماه جولای سال 2019 جرقه تلخیص دیوانگی سعی کنید به او پیگیری کردن و شایعات در مورد که در آن او ممکن است.

انگلیسی مقتدر است یک دوست طولانی مدت از شاهزاده اندرو و شناخته شده است به معرفی سلطنتی بریتانیا به اپستین با تبدیل شدن به دوستان.

ما از دادستان می خواهم به صحبت می کنند به شاهزاده در مورد رابطه اش با اپستاین اما باید او را متهم کرد بودن uncooperative. او این را انکار می کند.

اندرو 60 و شدت رد می کند ادعا می کند او تا به حال یک برخورد جنسی با یک دختر 17 ساله تهیه شده توسط اپستین.

ویرجینیا Giuffre که مدعی او قاچاق به داشتن رابطه جنسی با دوستان اپستین می گوید او صمیمیت با شاهزاده در لندن مرکزی خانه ماکسول در سال 2001.

پرونده های حقوقی

ملکه الیزابت دوم پسر دوم مجبور شد به مرحله بازگشت از خط مقدم وظایف سلطنتی پس از او مواجه خشم بیش از یک مصاحبه با بی بی سی در اواخر سال گذشته که در آن او در دفاع از خود دوستی با اپستاین.

اپستاین شد یک میلیونر چند مدیر صندوق پرچین که دوست بی شماری از افراد در طول سال از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اپستاین شد متهم با یک تعداد از قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی و یکی دیگر از توطئه برای ارتکاب قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی.

وی این اتهامات مواجه شد اما تا به 45 سال زندان اگر جرم یافت.

مصمم برای به دست آوردن عدالت با وجود مرگ ده ها تن از زنان که می گویند آنها مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین باید شکایت خود را و مستغلات.

در ماه مارس ماکسول همچنین راه اندازی یک دست کت و شلوار در برابر خود و مستغلات به دنبال جبران هزینه های قانونی و امنیتی هزینه های متحمل شده توسط او در ارتباط با اپستاین.

در آن او گفت که او تا به حال “هیچ دخالت و یا دانش اپستاین را به اتهام سوء رفتار.”

اپستاین محکوم شد در فلوریدا در سال 2008 از پرداخت دختران جوان برای ماساژ اما خدمت فقط 13 ماه در زندان تحت یک سری درخواست مقابله با زده سپس دادستان.

در حالی که مرگ او حکم یک خودکشی آن نیز سوخت تئوری های توطئه عمدتا بینی او به قتل رسید به او جلوگیری از آشکار به خطر انداختن اطلاعات در مورد ثروتمند آشنایان.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de