گرفتن صادق است. یک ماه پس از آشکار است که آنها تا به حال دچار سقط جنین Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام باز کرد تا در مورد طرح خود را به رشد خانواده و ترس آنها.

“ما در حال حاضر در تلاش زیرا هنگامی که شما یک سقط جنین شما باید صبر کنید تا زمانی که شما یک نرمال چرخه دوباره شما یک سقط جنین” Burnham, 28, گفت: در یک ویدیو یوتیوب زن و شوهر ارسال شده در جولای 1. “این نه سالم را امتحان کنید و دریافت حامله حق دور.”

اواز یا موسیقی دو نفری که در عشق سقوط کرد در فصل 22 از لیسانس و ازدواج در ماه ژانویه 2019, استقبال از اولین فرزند خود را, یک, دختر, در مارس 2019. Burnham اضافه شده است که او می رود “به عقب و جلو تمام وقت” در مورد اینکه آیا آنها باید صبر کنید دیگر قبل از تلاش دوباره برای فرزند دوم.

Lauren Burnham Reveals She’s Afraid She Won’t Love a Second Baby as Much as Daughter Alessi
لورن برنهام و Alessi حسن نیت ارائه میدهد از لورن برنهام/Instagram

“من فکر می کنم برای من never gonna احساس 100 درصد آماده” فروشنده گفت. سابق کارشناسی سپس افزود: “من فکر نمی کنم هر کسی 100% آماده است. و من فکر می کنم ما گرامی داشتن زمان ما با Alessi بسیار است. … ما مانند ترس از فصل بعد در یکی دیگر از کودک از آنجا که ما می خواهم به توجه زیادی به Alessi.”

Burnham سپس اشاره کرد که که یک دلیل بزرگ او را مردد.

“اگر ما یکی دیگر از کودک پس از آن من واقعا میخوام قادر به اویختن با Alessi به عنوان مقدار برای شش ماه اول که نوزاد زندگی پس من واقعا غمگین,” او توضیح داد. “من نمی خواهم به دور از Alessi که طولانی و یا نمی تواند با او می شود تمام وقت. این چیزی است که من باید یک زمان سخت با. … چگونه می تواند من عشق یکی دیگر از کودک تا آنجا که Alessi? هر کس می گوید که اما واقعی است. اگر چه من نمی آن را دوست دارم تا آنجا که Alessi?”

در ماه مه قبل اعلام کرد که آنها تا به حال دچار سقط جنین برنهام نشان داد به ما هفتگی است که به طور انحصاری سابق ستاره واقعیت بسیار مردد در مورد داشتن فرزند دوم.

“این پایان بارداری من که واقعا من سوال آن است. آن واقعا دشوار است” او با ما. “من به سختی می تواند نفس کشیدن و یا صحبت کردن. من فکر می کنم من فقط به حال بیش از حد بستنی, بنابراین من به دست اورد وزن خیلی بیشتری از من باید داشته باشد و آن چیزهایی که واقعا دشوار است برای من. بنابراین من نمی خواهد که دفعه بعد.”

Arie Luyendyk Jr Reveals Fear About Having Baby No 2 2
لورن برنهام Luyendyk و Arie Luyendyk جونیور YouTube

در این ویدئو جدید آنها نیز به اشتراک گذاشته شده است به روز رسانی در مورد چگونه آنها احساس پس از های دلخراش اخبار.

“حق این لحظه من انجام می دهند بسیار خوب است اما این بالا و پایین های rollercoaster در همه زمان ها. من فکر می کنم من هورمون ها احتمالا شروع به سطح از کمی بیشتر به این دلیل که من احساس می کنم خیلی عادی و بیشتر در کنترل” برنهام گفت. “اما من می خواهم بگویم در طی ماه گذشته بوده است کمی غیر قابل پیش بینی و من به طور تصادفی افسرده بود بسیار افسرده.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de