مقامات روس در فضل گزارش به دنبال سال از کرملین حمایت از طالبان

در اوایل سال 2016 آمریکا مقامات اطلاعاتی دریافت می کردند گزارش های معتبری که دولت روسیه بودجه طالبان و عرضه آنها را با “هزاران نفر” از سلاح برای جنگ خود علیه آمریکا و سربازان ائتلاف در افغانستان فعلی و سابق ایالات متحده منابع اطلاعاتی بگویید اخبار یاهو.

هوش سخت در طول زمان و تا سال 2018 ارشد آمریکا فرماندهان نظامی بودند جلسه مقامات ارشد در واشنگتن که روسها تشویق طالبان برای کشتن ایالات متحده خدمات اعضا.

ارشد ایالات متحده ژنرال برای اولین بار علنا مورد حمایت روسیه به افغانستان در سال 2017. کسانی که قبلا گزارش شده ارتباط جدید در پی داستان نیویورک تایمز — پس از تایید توسط چندین رسانه های خبری دیگر — که ایالات متحده مقامات اطلاعاتی بر این باورند که سال گذشته روسیه اطلاعات نظامی بود و در واقع ارائه نموده برای کشتن سربازان آمریکایی و نیروهای ایالات متحده فوت کرده اند ممکن است به عنوان یک نتیجه.

“این همه متناسب با یک الگوی روشن” گفت: یک مقام آمریکایی است که در جریان بارها و بارها در مورد دخالت روسیه در افغانستان است. “اول ما شروع به شنیدن از افزایش تماس های بین طالبان و روس ها. بعد از این تماس ها منجر به تامین سلاح و کمک های مالی از روس ها به طالبان است. … نظامی ما در افغانستان در سال 2018 شد دیدن گزارش های معتبری از روسها تشویق طالبان برای هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده. پس از آن است که یک گام بزرگ برای دیدن که آنها نیز با پرداخت یک ” فضل ” به فرماندهان طالبان را که اتفاق می افتد.”

یک ارشد سابق اطلاعاتی ارتش ایالات افسر گفت که حتی در نور به طور فزاینده ای شوم روسی رفتار در سال های اخیر گزارش های جدید از نعمت بودند تا حدودی تعجب آور با توجه به این که طالبان در طول تاریخ است و نه نیاز به یک انگیزه اضافی برای هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی. “اگر به شما ارائه با کیفیت سلاح تک تیرانداز, شما لازم نیست برای قرار دادن یک فضل کسی گفت:” مقام سابق. “آنها در حال رفتن به انجام آنچه آنها در حال رفتن به انجام.”

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و افغانستان طالبان. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP)

افشای اطلاعاتی نشان می دهد که روسیه ممکن است ارائه شده اند نعمت برای کشتن آمریکایی ها باعث شده است که داد و بیداد, در کاپیتول هیل و حتی ارشد جمهوری خواهان خواستار پاسخ از کاخ سفید در مورد آنچه که مقامات از جمله رئیس جمهور می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند.

“این فوق العاده جدی است و ما در کنگره نیاز به مراجعه به اطلاعات و منابع به قاضی که خودمان” گفت: Rep. مک Thornberry از تگزاس رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس.

کاخ سفید اصرار دارد که بر خلاف اولیه نیویورک تایمز گزارش در موضوع رئیس جمهور تهمت هرگز جریان در هوش ارزیابی در مورد نعمت بخشی به دلیل اینکه اطلاعات به عنوان جامد به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند. اما Thornberry گفت که هیچ بهانه ای. “هر چیزی با هر اشاره از اعتبار است که به مخاطره می اندازد خدمات ما اعضای بسیار کمتر قرار داده و فضل در زندگی خود به من باید توجیه شده است بلافاصله به فرمانده کل قوا,” او گفت:.

نیویورک تایمز گزارش دوشنبه شب که اطلاعات در مورد روسیه فضل برنامه گنجانده شد رئیس جمهور روزانه مختصر یک سند نوشته شده است که جامعه اطلاعاتی را فراهم می کند رئیس جمهور در هر روز است.

ارشد هوش و مقامات وزارت دفاع آمریکا با صدور یک سری از اظهارات اواخر دوشنبه شب به عنوان فضل داستان شروع به تسلط بر اخبار چرخه. مدیر سازمان سیا Gina Haspel بیانیه نیست اختلاف اخبار و گزارش درباره احسان اما ابراز نگرانی در مورد نشت اطلاعات است. سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت: وزارت دفاع پیدا کرده است “هیچ همخوانی شواهد به اعتبار اتهامات اخیر” در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نصب شده مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe با انتقاد از نشت اطلاعاتی که او به خطر افتاده است گفت: جامعه اطلاعاتی توانایی “برای همیشه پیدا کردن داستان کامل با توجه به این اتهامات است.”

مقامات آشنا با قبل از گزارش در مورد اقدامات روسیه می گویند که ارتش ایالات متحده کشف شواهد در طول روزهای آخر دولت اوباما که روس ها بودند funneling سلاح به طالبان است. این سلاح ها که شامل کلاشینکف SVK تفنگ تیرانداز از خفا و AKM assault rifles شد “نورد” در ائتلاف حملات بر پایگاه های طالبان و جلب توجه به دلیل آنها در سال های اخیر, قدیمی, از بین بردن امکان آنها بیش از سمت چپ از اشغال شوروی از افغانستان در سال 1980 سابق ارشد اطلاعات نظامی افسر گفت.

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe. (اندرو بیلبائو/استخر کرج)

سرانجام مقامات ایالات متحده آمد به گمان است که روسیه اطلاعاتی فعالان قاچاق در روسیه ساخته شده سلاح به افغانستان از طریق جمهوری های آسیای مرکزی به سمت شمال با استفاده از “برش” واسطه ها به منظور پنهان کردن نقش خود را سابق اطلاعات نظامی افسر گفت.

“همیشه وجود دارد deniability قابل قبول” سابق افسر گفت. “تمام چیزی که برای obfuscate زنجیره تامین. که دقیقا همان چیزی است که آنها در حال تلاش برای انجام و به همین دلیل آن را سخت به سنجاق کردن و به اسناد. اما آن را به وضوح به سلاح های روسی.”

به همان اندازه در مورد با توجه به افسر سابق است که این سلاح ها به نظر می رسد به باد با طالبان به اصطلاح قرمز واحد و یا قرمز است که توابع به عنوان گروه عملیات ویژه نیروی.

آنچه باقی می ماند نگران کننده ترین از همه برخی از کارشناسان می گویند که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین سرویس های اطلاعاتی را به چنین تحریک آمیز طول به تهدید آمریکا خدمات اعضا.

“اگر ولادیمیر پوتین پرداخت مبارزان طالبان به کشتن سربازان آمریکایی که نشان دهنده تشدید در آنچه که من اسمش را سرکش طبیعت پوتین در سیاست خارجی در طول چند سال گذشته گفت: Michael McFaul که در خدمت به عنوان سفیر ایران در روسیه تحت ریاست جمهوری اوباما در یاهو, اخبار, پادکست “Skullduggery.” “این یک چیز را به تنش بین دو کشور بر اساس تفاوت آن را با چیز دیگری که برای رفتن به خارج از سیستم بین المللی به طور کامل — قوانین هنجارهای روش قوانین.”

روسیه هدف در حمایت از طالبان بود برای نگه داشتن نیروهای آمریکایی خارج از تعادل و ناآرام طالبان سابق آمریکا, مقامات گفت. تصمیم به ارائه مستقیم به طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده نشان دهنده یک “overplay” در بخشی از پوتین ارشد پیشین اطلاعات نظامی افسر گفت. “چه boneheaded حرکت برای انجام این کار است و گرفتار شده است.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: ‘Skullduggery’ از اخبار یاهو

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de