اوکلاهما می شود آخرین قرمز دولت به تصویب Obamacare را گسترش مدیکید در پای صندوقهای رای

کهربا انگلستان که رهبری مبارزات انتخاباتی برای قرار دادن گسترش مدیکید در انتخابات در اوکلاهما صحبت می کند قبل از اینکه هواداران در شهر اوکلاهما در ماه اکتبر. (AP Photo/سو Ogrocki)

رای دهندگان در ایالت اوکلاهما به دقت مورد تایید گسترش مدیکید در سه شنبه شب آن را آخرین محافظه کار-تکیه دولت به تصویب Obamacare ارائه در پای صندوقهای رای.

دولت سوال 802 گذشت فقط با 50.5 درصد و یا توسط 6,488 رای. اندازه گیری دور می زند که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و فرماندار عمارت به ساخت ضریح پوشش بیمه برای کم درآمد Oklahomans از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA یا Obamacare) در دولت اساسی است.

“در وسط یک بیماری همه گیر Oklahomans شدت و تحویل نجات بخش مراقبت های نزدیک به 200000 نفر از همسایگان ما در زمان اقدام برای حفظ ما در بیمارستان های روستایی باز و آورده ما دلار مالیات خانه را به محافظت از شغل و تقویت اقتصاد محلی ما” بله در 802 مدیر کمپین کهربا انگلستان در بیانیه ای گفت: پس از پیروزی.

اوکلاهما یکی از کشورهای برخورد با “مدیکید شکاف” نتیجه نظرسنجی دولت انتخاب به استفاده از ACA مدیکید گسترش ارائه. گسترش و توسعه را فراهم می کند بودجه فدرال برای کمک به کم درآمد آمریکایی ها دریافت مراقبت های بهداشتی با دولت فدرال چیدن سهم شیر از هزینه.

بدون گسترش برخی از ساکنان به طور خاص کسانی که بیش از حد را به واجد شرایط برای پزشکی ولی نه به اندازه کافی واجد شرایط برای یارانه ها — سمت چپ در یک موقعیت دشوار است وقتی که می آید برای به دست آوردن بیمه درمانی.

با توجه به اداره آمار ایالات متحده به عنوان 2018 اوکلاهما بود دوم بالاترین نرخ بیمه مقیم در این کشور پس از تگزاس. بیش از نیم میلیون نفر در کشور ندارد بیمه بهداشت و درمان. اما با سوال 802 گذشت در پای صندوقهای رای دولت در حال حاضر باید گسترش مدیکید توسط ژوئیه 1 2021.

کالیفرنیا ، کوین Stitt مخالف این طرح گفت: دولت نمی تواند استطاعت برای پوشش خود را با 10 درصد سهم توسعه — بقیه که تحت پوشش دولت فدرال است. برنامه ریزی برای گسترش هزینه های افزایش یافته است با توجه به بیشتر ساکنان بودن از کار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که همچنین منجر به کاهش پیش بینی درآمد برای بودجه دولت به دلیل کاهش رشد اقتصادی. Stitt را جایگزین برنامه ریزی برای گسترش fizzled در اوایل این سال است.

اوکلاهما دیده است یک افزایش در coronavirus موارد در هفته های اخیر. شده اند وجود دارد حدود 14000 موارد در دولت و حداقل 387 که مردم از این بیماری است.

سازمان مخالف پزشکی گسترش استفاده مترقی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در تبلیغات خود در تلاش برای متقاعد کردن اوکلاهما رای دهندگان که گسترش به مبلغ یک دولت تصاحب مراقبت های بهداشتی یک کمپین این کنگره اشاره کرد در توییتر شنبه.

“چگونه است که ‘anti-AOC’, تبلیغات, رفتن, اوکلاهما, ایران? آن به پایان رسید و با رای دهندگان حمایت از گسترش مدیکید? خوب,” او نوشت: اضافه کردن یک شکلک خندان.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt. (AP Photo/سو Ogrocki فایل)

رای گیری در ایالت اوکلاهما به شرح زیر اخیر روند رای دهندگان در ایران-تکیه متحده عبور پزشکی گسترش از طریق رای گیری طرح های. در سال 2018 رای دهندگان سنتی قرمز متحده Idaho, نبراسکا و یوتا رای به نفع گسترش مدیکید. قبل از این بود در سال 2017 توسط رای دهندگان تصویب مشابه اندازه گیری در ایالت مین است. میسوری که در آن رای دهندگان را انتخاب کنید که آیا به گسترش مدیکید در اوت. 4 تا بعدی.

فرمانداران جمهوریخواه و قانونگذاران را تحت فشار قرار دادند در برابر برخی از رای گیری طرح های. سابق کالیفرنیا ، پل LePage مین حاضر به پیاده سازی دولت خود را گسترش مدیکید بود که با حمایت دموکرات جانت میلز که برنده این مسابقه به جای LePage باز صندلی در سال 2018 است. آسیاب ساخته شده گسترش یکی از اولین اقدامات ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای سرنگونی Obamacare در دیوان عالی کشور پس از کنگره حاضر به خلاص شدن از شر آن در سال 2017. حتی برخی از محافظه کاران که به نفع لغو ACA — مانند وال استریت ژورنال هیئت تحریریه — انتظار طرح دعوی در دادگاه به شکست زمانی که قضات آن را بشنوند و بعد از این سال.

اگر طرح دعوی در دادگاه موفق است اما حدود 15 میلیون که تکیه بر گسترش خواهد از دست دادن خود را بیمه, در حالی که ده ها میلیون نفر بیشتر با شرایط موجود نیز می تواند پوشش را تکذیب کرد.

جاناتان Schleifer مدیر اجرایی انصاف پروژه, یک سازمان غیر انتفاعی است که هل مترقی رای گیری اقدامات در سطح دولت است. او گفت Yahoo News در سال 2018 که تلاش برای لغو ACA افزایش محبوبیت آن چیزی موید در رای گیری های اخیر از جمله ژوئن نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد که رکورد بالا پشتیبانی از برنامه است.

“هر تلاش برای لغو ACA به طور فزاینده ای روشن دو چیز برای آمریکایی: آنچه که در این بحث برای آنها و خانواده های آنها و چقدر متعهد مخالفان ACA بودند, حتی اگر آن را به معنای از دست دادن میلیون ها نفر پوشش و شخصی هزینه های بالا رفتن سرسام آور” گفت: Schleifer.

“روشن شد به آمریکایی ها است که آنها نمی تواند بر روی تعداد سی و نه خود statehouses به انجام کار درست. به طوری که آنها تصمیم به گرفتن یک کلیپ بورد و آینده خود را در دست خود.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de