دیدن یشم Roper عزیزم دست انداز جلوتر از 3 فرزند: بارداری عکس

لیسانس کودک دست انداز! جید راپر کرده های دوران بارداری, تصاویر پس او و تنر Tolbert‘s مارس اعلام خواهد شد.

“در اینجا ما رشد دوباره” کلرادو بومی, 33, زيرنويس او Instagram آشکار در آن زمان است. “آن را احساس می کند خیلی خوب می شود قادر به در نهایت در این مورد صحبت بارداری! اگر شما متوجه من شده اند در رسانه های اجتماعی بسیار در چند ماه گذشته به این دلیل است که من در برخورد با وحشتناک تهوع و خستگی در بالای مراقبت از دو kiddos در طول یک بیماری همه گیر. اگر چه این زمان آن ابهامات ما خدا را شکر و هیجان زده برای این بچه. من واقعا معتقدم که نوزادان متولد در طول این زمان در اینجا برای یک دلیل خاص به کارگران است.”

این “Mommies همه بگویید” پادکست cohost که در حال حاضر سهام امرسون و بروکس با Tolbert, 33, این نتیجه رسیدند: “ما فراتر از مبارک به عشق نوزاد دیگر به امی و بروکس یکی دیگر از خواهر و برادر و فرزندان ما بود خیلی نزدیک! #partyof5 #babynumber3.”

در رسانه های اجتماعی آپلود لیسانس در بهشت آلوم مطرح با کودکان نو پا خود را و نشان داد سونوگرافی عکس.

زیر ماه های کارشناسی آلوم باز کرد تا در مورد بارداری علائم 13 هفته در. “من فقط به [من سه ماهه دوم] و من در نهایت احساس برخی از تسکین” Roper گفت: در طول یک ماه ژوئن قسمت پادکست. “من هنوز هم بیمار است, اما آن را حتی نزدیک به آنچه در آن بود. من پس بنابراین حالت تهوع و استفراغ و خستگی و مغز مه. آن را بسیار خشن است.”

باردار ستاره “تهوع بدتر می شود در شب” او در ادامه توضیح داد: “این درست است اما بروکس است که در نهایت در خواب از طریق شب تا قلب او را برکت دهد. … حداقل من قادر به رفتن به رختخواب زمانی که بچه ها به رختخواب بروید و من قادر به دریافت خواب است بزرگ.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن به طور طبیعی جید لوازم آرایشی خالق دست انداز نوزاد تصاویر در طول بارداری از آینه selfies به عکس های خانوادگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de