‘و شهر’ مردان: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

Big! Aidan! مردان از سکس و شهر را به سرقت برده نشان می دهد فقط به عنوان زیاد HBO آمار چهار پیشرو خانمها. از Chris Noth به جان کوربت و بیشتر fellas رفته اند به چیزهایی که در پس این نشان می دهد به پایان رسید آن شش فصل اجرا و باعث دو فیلم.

کری برادشاو (سارا جسیکا پارکر), سامانتا جونز (Kim Cattrall), میراندا هابز (سینتیا نیکسون) و شارلوت نیویورک (Kristin Davis) هم زده تا مقدار زیادی از مشکلات در زندگی عشق خود را با کمک از همه از دوست پسر به شوهر بهترین مرد بگیرید و یاد دهید.

درام در بر داشت راه خود را offscreen بیش از حد. ماریو Cantoneکه بازی آنتونی Marantino ساخته شده احساسات خود را شناخته شده است بعد از فیلم سوم قرار گرفت در backburner. “این را نمی خواهی انجام می شود!” او گفت: در طول یک ماه نوامبر 2017 ظاهر در این وندی ویلیامز نشان می دهد. “بله همه ما بسیار در مورد آن ناراحت. من بسیار عصبانی کردن در مورد آن.”

این بازیگر افزود: “برخی از ما مورد نیاز این گوشی کار! پس از آن واقعا ناراحت کننده است.”

Cattrall در ابتدا سرزنش برای لغو پروژه منجر به حدس و گمان از یک دشمنی بین من بگویید یک داستان بازیگر و پارکر. این طلاق ستاره محروم شکاف شایعات در مارس سال 2018 است.

Jason Lewisبخشی بود و بی ریا با مصیبت. “من واقعا فکر می کنم خیلی از آن را در همه. مردم می خواهم به کوه از molehills و من واقعا نمی پرداخت که توجه زیادی به آن گفت:” ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2018. “من نمی توجه زیادی به موهن کینه اگر من می توانید آن را جلوگیری از. ما باید به اندازه کافی از آن را شناور در سراسر جهان, بنابراین من نمی سعی کنید به ترویج و من سعی می کنم به توجه به آن بسیار کم است.” این بازیگر با بازی اسمیت Jerrod در سری.

جنسیت و شهر پخش شده در HBO از سال 1998 تا 2004. اولین فیلم عرضه در سال 2008 در حالی که عاقبت جنسیت و شهر 2برای اولین بار در سال 2010.

حرکت به ببینید که در آن مردان نشان می دهد در حال حاضر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de