Shayna تیلور سهام مرموز نقل قول پس از 3 Ryan Seacrest تقسیم

کلمات حکمت است. Shayna تیلور مشترک گفتن نقل قول از سوم فروپاشی با Ryan Seacrest.

“شما هرگز نیاز به متقاعد کردن فرد مناسب برای شما را دوست دارم. مهم نیست که چه شما نمی توانید آنها را تغییر دهید آنها را به انجام کار و یا آنها را به ارتکاب به شما اگر آنها آماده برای نشان دادن” خواندن این نقل قول در مدل Instagram داستان در سه شنبه, ژوئن 30. “تغییر باید الهام گرفته از درون و اقدامات همیشه بلندتر از کلمات است.”

Shayna Taylor Shares Quote About Not Being Able to Change a Person After 3rd Ryan Seacrest Split
Shayna تیلور و Ryan Seacrest اسکات راث/تالار گفتگو/AP/شاتر; Shutterstock

گذشت در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط یک حساب کاربری به نام رو به افزایش است. در حالی که تیلور, 28, نیست عنوان او را مجدد افزایش زن بنیانگذار Sheleana Aiyana مشترک برخی از بینش به معنای نقل قول.

“من نمی دانم که نیاز به شنیدن این امروز اما حقیقت این است که شما نمی توانید مردم را تغییر دهید و یا آنها را وادار به انجام کار. یکی از بدترین چیزهایی که ما به خودمان است را رد شخصا. مردم هستند که آنها هستند و آن را تا به شما سعی کنید و آنها را تغییر دهید” نویسنده زیر نویس اولیه پست. “گاهی اوقات شما با یک فرد و در یک فضای که در آن آنها آماده به انجام کار و گاهی آنها نیست. نیست که آنها بد یا سمی و آن را به شما را ندارد و نالایق.”

Aiyana رفت و به نوشتن که زندگی “احساس نمی مانند غلتکی coaster” با “حق فرد” اشاره کرد که “هیچ چیزی وجود دارد به عنوان شریک زندگی ایده آل.”

“اگر شما انرژی, به دنبال عشق, سپس شما باید انرژی به کانال به خلاقیت خود را به دنبال رویاهای خود و چیزهایی که شما را احساس زنده بودن” او به این نتیجه رسیدند. “سوء استفاده نکنید انرژی خود را با تلاش برای متقاعد کردن آنها را به نشان می دهد تا. قلب شما مقدس است اجازه دهید که بود شناخته شده است.”

مشاهده این پست در Instagram

من نمی دانم که نیاز به شنیدن این امروز اما حقیقت این است که شما نمی توانید مردم را تغییر دهید و یا آنها را وادار به انجام کار. یکی از بدترین چیزهایی که ما به خودمان است را رد شخصا. مردم هستند که آنها هستند و آن را تا به شما سعی کنید و آنها را تغییر دهید. گاهی اوقات شما با یک فرد و در یک فضای که در آن آنها آماده به انجام کار و گاهی آنها نیست. نیست که آنها بد یا سمی و آن را به شما را ندارد و نالایق. ما باید برای متوقف کردن ساخت بسیار معنی دیگر مردم سفر. همه بیش از حد اغلب ما درمان در دسترس نیست عشق به عنوان یک چالش تبدیل به کسی. ما ممکن است ناخودآگاه تغذیه یک داستان قدیمی است که ما باید به کار به دوست یا این که ما به اندازه کافی خوب نیست انتخاب شود. در برخی از نقطه ما باید برای جلوگیری از گرفتن در قطار که منجر به خود رها در پیگیری خارجی تایید و اعتبار سنجی. در نظر بگیرید که هر یک از ما در خود ما روح ماموریت. شما لازم نیست که کنترل بیش از که و چگونه یک شخص آماده برای بیدار تا خود را بهبود و یا تغییر الگوهای خود را. این تماس برای جلوگیری از دادن انرژی به این باور است که رد بدان معنی است که شما نالایق. اعتماد که با حق فرد آن را احساس نمی مانند غلتکی coaster شما نمی خواهد که برای اثبات خود را به طور مداوم و یا کم نور و درخشش خود را به منظور قابل هضم برای آنها. هنگامی که آن را مناسب آن خواهد بود بسیار سخت است. هنگامی که آن را مناسب شما آگاهانه را انتخاب کنید هر یک از دیگر به جای بتواند انتخاب شود. و آن را هنوز هم سخت خواهد بود چرا که وجود دارد هیچ چیز مانند شریک زندگی ایده آل. اما ایده این است که شما نیاز به دنبال عشق رانده است زخم خود را. ارزش خود را بهتر می داند. اگر شما انرژی, به دنبال عشق, سپس شما باید انرژی به کانال به خلاقیت خود را به دنبال رویاهای خود و چیزهایی که شما احساس می کنید زنده است. سوء استفاده نکنید انرژی خود را با تلاش برای متقاعد کردن آنها را به نشان می دهد تا. قلب شما مقدس است اجازه دهید که بود شناخته شده است. @sheleanaaiyana

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Rising زن (@risingwoman) در

تیلور پست یک روز پس از ما بارگیری در این هفته تایید کرد که او و Seacrest, 45, تا به حال نام آن واریز شده و برای بار سوم.

“رایان و Shayna تصمیم خود را پایان دادن به رابطه عاشقانه دوستانه چند وقت پیش” او هرزه در بیانیه ای گفت به ما. “آنها باقی می ماند دوستان خوب یکدیگر را بزرگترین حامیان و همیشه گرامی وقت خود را با هم به عنوان یک زن و شوهر.”

Shayna Taylor Shares Quote About Not Being Able to Change a Person After 3rd Ryan Seacrest Split 2
Ryan Seacrest و Shayna تیلور Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

خبر آمد همان روز که بت آمریکایی میزبان شد عکس, دست در دست, با رمز و راز زن در حالی که تعطیلات در مکزیک با دوستان.

سابق زن و شوهر شروع به دوستیابی در سال 2013 تقسیم برای اولین بار در سال 2014 را با هم در سال 2016 شکست دوباره در سال 2019 و پیوست یک بار دیگر بعد از آن سال.

“ما بدست هم شکسته بدست هم شکسته” Seacrest گفت: در زندگی با کلی و رایان در ماه مه. “گوش دادن هیچ چیز را کامل است. شما فقط سعی در نگه داشتن تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net