سیمون چنگ: انگلستان پناهندگی برای سابق کنسولگری کارگر ‘شکنجه در چین’

یک کارمند سابق انگلستان هنگ کنگ کنسولگری که اتهام او شکنجه در چین اعطا شده است پناهندگی سیاسی در بریتانیا.

سیمون چنگ یک دلار هنگ کنگ شهروند بازداشت شد در یک سفر تجاری به سرزمین اصلی چین برای 15 روز در ماه اوت گذشته.

پکن متهم آقای چنگ از تحریک ناآرامی های سیاسی در میان تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است.

وی این اتهامات گفتن سیاه او شده بود مورد ضرب و شتم و مجبور به امضای اعترافات دروغین در حالی که در بازداشت است.

دولت بریتانیا منابع در آن زمان گفت: آنها معتقد بودند که ادعا می کند معتبر.

  • ادامه مطلب: کنسولگری سابق انگلستان کارگر می گوید او شکنجه در چین

آقای چنگ طرفدار دموکراسی می گوید او معتقد است بیش از حد خطرناک برای او را به بازگشت به هنگ کنگ و از ترس او ممکن است دستگیر شود و به سرزمین اصلی چین یک بار دیگر.

در ماه ژوئن وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: چین در حال ارائه “پاسخ مناسب” به بریتانیا سوالات بیش از این حادثه.

آقای چنگ پناهندگی اعطا شد در 26 ژوئن. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه گفت: او معتقد بود او برای اولین بار در هنگ کنگ دارنده ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه شناخته شده به عنوان یک BNO برای دریافت پناهندگی سیاسی.

“من به خاطر عزم و اراده و شجاعت نشان داده شده توسط دولت بریتانیا برای نجات اتباع بریتانیایی,” او نوشت: در Facebook. “من همچنین امیدوارم مورد من می تواند یک سابقه برای دیگر HongKongers به دنبال برای حفاظت از.

“ترک به معنی نه یک پایان بلکه یک آغاز است. ما همچنان به مبارزه با گسترش استبداد و بازگشت به وطن ما با درست دموکراسی و آزادی است.”

دولت بریتانیا تایید کرد روز شنبه تا سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان خواهد بود ارائه فرصت به حل و فصل در انگلستان و در نهایت درخواست برای شهروندی در پی پکن تحمیل یک بحث جدید امنیت ملی قانون است.

منتقدان می گویند این قانون آورده شده در روز سه شنبه تضعیف خواهد افزود آزادی های اعطا شده به منطقه تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست توافق پس از انگلستان دست هنگ کنگ به چین در سال 1997.

دفتر خانه گفت: اظهار نظر در موارد فردی است.

چه اتفاقی افتاد به سیمون چنگ?

آقای چنگ مشغول به کار بود برای سفارت انگلستان در هنگ کنگ به اتهام ایجاد علاقه به سرمایه گذاری در اسکاتلند در میان چینی ها در کسب و کار جامعه.

اما به عنوان 2019 تظاهرات شروع به رشد می کنند او نیز به طور داوطلبانه برای جمع آوری اطلاعات در مورد وضعیت این تظاهرات برای کنسولگری برای اهداف مشاهده است.

او رفت از دست رفته خود در تاریخ 8 آگوست پس از بازداشت در مرز در راه بازگشت از شهرستان چینی شنژن.

این بازداشتگاه که در آن آقای چنگ او مدعی برگزار شد

آقای چنگ می گوید او برگزار شد و به مدت 15 روز است که در طی آن زمان او “دستبند, blindfolded و ابلق” برگزار شد در موقعیت های استرس و مورد ضرب و شتم اگر او نقل مکان کرد.

سوال با تمرکز بر نقش خود در تظاهرات. او همچنین گفت که او را دیدم دیگر هنگ کنگ معترضان در طول زمان خود را در بازداشت است.

پس از او تا به حال منتشر شده است, دولت چین-اجرا و پخش فرار یک ویدیو نشان دادن Mr چنگ اعتراف به درخواست روسپی. آقای چنگ می گوید او مجبور به اعتراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de