مطالعه می یابد سیارک تاثیر نمی آتشفشان زمین غیرقابل سکونت برای دایناسورها: “تنها توضیح قابل قبول’

این سیارک پس از همه.

یک مطالعه جدید تایید می کند که یک سیارک تاثیر 66 میلیون سال پیش – و نه فوران های آتشفشانی – کشته شدن بسیاری از دایناسورها بر روی زمین است.

“مطالعه ما برای اولین بار کمی, که تنها توضیح محتمل برای انقراض است تاثیر زمستان که ریشه کن دایناسور زیستگاه در سراسر جهان گفت:” مطالعه منجر نویسنده الساندرو Chiarenza از امپریال کالج لندن در بیانیه ای.

سیارک اعتصاب را منتشر ذرات و گازها به اتمسفر مسدود کردن خورشید برای ماه و باعث دائم زمستان های مطالعه گفت.

تنها به dinos برای زنده ماندن بودند به گونه ای که در ادامه برای تبدیل شدن به پرندگان.

“ما نشان می دهد که این سیارک باعث تاثیر زمستان برای چند دهه و که این اثرات زیست محیطی نابود محیط مناسب برای دایناسورها” Chiarenza گفت.

هنرمند تصویر از Ankylosaurus magniventris زیادی زرهی گونه های دایناسور, شاهد تاثیر یک سیارک در حال سقوط در شبه جزیره یوکاتان 66 میلیون سال پیش.

مطالعه همکاری نویسنده فیلیپ Mannion از دانشگاه کالج لندن توضیح می دهد که چگونه این مطالعه انجام شد: “در این مطالعه ما اضافه کردن یک مدل سازی به روش کلید زمین شناسی و آب و هوا اطلاعات نشان می دهد که اثر مخرب سیارک تاثیر جهانی زیستگاه. اساسا آن را به تولید یک صفحه آبی مرگ برای دایناسورها.”

قبل از این مطالعه برخی از محققان پیشنهاد کرده بود که فوران های آتشفشانی ممکن است باعث انقراض رویداد که محو تقریبا 75% از زندگی بر روی زمین است.

این مطالعه جدید گفت که در مقابل آتشفشان ممکن است در واقع کمک به افزایش عمر پس از ضربه سیارک:

پس از اولیه شدید جهانی در زمستان ناشی از سیارک مطالعه نشان می دهد که در دراز مدت آتشفشانی گرم شدن کره زمین می تواند کمک به بازگرداندن بسیاری از زیستگاه های, کمک به زندگی جدید که تکامل یافته پس از سیارک اعتصاب به رشد است.

“ما با ارائه شواهد جدید نشان می دهد که فوران های آتشفشانی اتفاق می افتد در اطراف همان زمان ممکن است کاهش اثرات بر محیط زیست ناشی از این تاثیر به خصوص در تسریع افزایش درجه حرارت پس از ضربه زمستان” Chiarenza گفت.

“این آتشفشانی ناشی از گرم شدن کره زمین کمک کرد افزایش بقا و بازیابی از حیوانات و گیاهان ساخته شده است که از طریق انقراض با بسیاری از گروه های در حال گسترش در آن بلافاصله پس از جمله پرندگان و پستانداران,” او گفت:.

مطالعه منتشر شد دوشنبه در کارشناسی مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: دایناسورها بر روی زمین کشته سیارک تاثیر مطالعه جدید تایید می کند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de