نیروی هوایی را Masterplan را به F-15, جنگنده حتی کشنده تر


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

هوا به هوا موشک زمین اخراج سلاح از جمله دفاع هوایی و نزدیک شدن هواپیماهای دشمن همه حاوی یک امضای الکترونیکی. این یک modern warfare واقعیت در حال حاضر الهام بخش یک نیروی هوایی ایالات متحده تلاش برای ارتقاء آن F-15s با جنگ الکترونیک (EW) سلاح.

برای چند سال گذشته خدمات بوده است در روند تست و مهندسی و یکپارچه سازی جدید عقاب Passive/Active هشدار و بقای سیستم (EPAWSS) به ناوگان خود را از F-15s به کاملا به سادگی نگه داشتن سرعت با سرعت در حال تغییر تهدیدات. توسط عامل در منفعل یا فعال حالت EPAWSS می توانید هر دو تهاجمی و دفاعی, ماموریت, مانند پیدا کردن و ایجاد اختلال در ارتباطات رادیویی دشمن تشخیص امضای الکترونیکی از ورودی سلاح و یا به سادگی به حفظ یک EW-فعال عملیاتی حضور.

منفعل حالت اجازه می دهد تا EW سیستم در اثر “گوش دادن” برای دشمن امضا در حالی که دادن یک سیگنال خود را. این می تواند از اهمیت زیادی داده شده است که پس از هر نوع سیگنال الکترومغناطیسی ساطع شده است وجود دارد به طور طبیعی در معرض خطر است که از آن می توان یافت و یا تشخیص توسط دشمن. در همان زمان داشتن توانایی کار در حالت فعال است نیز بسیار مهم آن می توانید با فعال کردن این هواپیما به غیر فعال کردن زمین-سیستم شلیک حملات هوایی و یا حتی هواپیماهای بدون سرنشین دشمن. EW جنگ-جای پا بر تساوی های مختلف و تکنیک های کلیدی مانند پیدا کردن آنچه که به نام “خط تحمل” یا سیگنال مبدا نسبت به آن به رهگیری و یا مستقیم از یک حمله.

این به روز رسانی EW قابلیت تعویض تاکتیکی جنگ الکترونیک مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است از سال 1980s نه طولانی پس از F-15 برای اولین بار مستقر شده اند. این سرویس قصد دارد به کار خود F-15 ناوگان تا اواسط-2040 را پس از تعمیرات اساسی از عقاب سیستم های الکترونیکی کمک می کند تا حفظ برتری هوایی ایالات متحده. بوئینگ برنده اولیه قرارداد برای EPAWSS پروژه چندین سال پیش و پس از استخدام BAE Systems به عنوان مقاطعه کار فرعی.

به عنوان نسل چهارم جنگنده F-15 ممکن است در معرض خطر بودن بیشتر قابل تشخیص انواع خاصی از پیشرفته مدرن دفاع هوایی دشمن. اما اگر آن را به روز رسانی با سنسور های پیشرفته و سلاح و EW آن قطعا بسیار بهتر قادر به کار مبارزه با ماموریت بسیار بالا-تهدید حالات.

یک گزارش جالب از نیروی هوایی مرکز آزمون به توصیف این سیستم در حال حاضر به عنوان یکی از با استفاده از آنالوگ منسوخ شده تکنولوژی مناسب برای تهدیدات انتظار می رود سال پیش. “EPAWSS طول می کشد استفاده از امروز, رایانه, گیرنده و فرستنده فن آوری برای ارائه سریعتر و دقیق تر پاسخ به تهدیدات بهتر اطلاعات عملی برای خلبان” اد Sabat پروژه توسعه سرب و ملکی مدیر عملیات 772nd آزمون اسکادران گفت: در نیروی هوایی گزارش.

به گزارش سرویس بیشتر مشخص می کند که EPAWSS می تواند موفقیت در تشخیص RF و IR (مادون قرمز) تهدید “دستیابی به هدف قرار دادن دقیق اطلاعات قبل از تهدید نامزدی.”

به طور کلی نیروی هوایی ایالات متحده است که با شور و نشاط به روز رسانی 1980s-عصر F-15, جنگنده توسط آن سلاح های جدید و سنسور امید حفظ air-to-air برتری بیش از آن چینی J-10 معادل.

چند جانبه تلاش نه تنها شامل علاوه بر این از جنگ الکترونیک تکنولوژی بلکه به گسترش فوق سریع با سرعت بالا کامپیوتر, مادون قرمز, جستجو و ردیابی دشمن با هدف قرار دادن سیستم علاوه بر این از آرایه اسکن الکترونیکی فعال رادار, افزایش, شبکه, توانایی ها و سلاح های به روز رسانی-قابلیت شلیک نیروی هوایی و بوئینگ خبر داد.

در میان ارتقاء مداوم تلاش برای تجهیز F-15 با سریعترین جت-کامپیوتر processer در جهان به نام صفحه نمایش پیشرفته هسته پردازنده یا ADCPII. کامپیوتر بوئینگ مقامات گفته اند TNI است که قادر به پردازش 87 میلیارد دستورالعمل در ثانیه است.

با تکنولوژی بالا هدف قرار دادن و تکنولوژی ردیابی نیز یکپارچه شده بر روی F-15, گیبونز اضافه شده است. این شامل علاوه بر این از یک منفعل دوربرد سنسور به نام مادون قرمز جستجو و پیگیری و یا IRDT.

کریس Osborn است دفاع ویرایشگر برای منافع ملی. Osborn قبلا خدمت در پنتاگون به عنوان یک متخصص مجرب با دفتر معاون وزیر ارتش—کسب تدارکات و فن آوری. Osborn نیز مشغول به کار به عنوان یک لنگر و درجه نظامی متخصص در ملی شبکه های تلویزیونی. او به نظر می رسد به عنوان مهمان و کارشناس نظامی در Fox News, MSNBC, نظامی کانال و تاریخچه کانال. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات تطبیقی از دانشگاه کلمبیا.

تصویر: ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de