ما سیگنال های آن را مقاومت در برابر آزادی بازداشت خانواده های مهاجر

هوستون (AP) — دولت آمریکا روز چهارشنبه گفت که آن را باید به طور خودکار به انتشار مهاجر بازداشت پدر و مادر با فرزندان خود — از جمله برخی از نوزادان — پس از یک قاضی فدرال تعیین مهلت برای کودکان آزاد شود که طرفداران هشدار می تواند منجر به تجدید جدایی از خانواده ها است.

در مدارک دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال قاضی دالی هی یافته است در روز جمعه شد “کافی” برای اثبات ادعاهای ساخته شده توسط خانواده است که ایالات متحده مهاجرت و گمرک انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کنترل گسترش coronavirus حتی عنوان شده اند وجود دارد موارد تایید شده از COVID-19 در دو تا از سه خانواده بازداشتگاه در تگزاس و پنسیلوانیا است.

هی تنظیم جولای 17 مهلت آمریکا برای آزادی کودکان برگزار شد بیش از 20 روز در بازداشت یا آزادی آنها را با پدر و مادر خود و یا قرار دادن آنها را با حامیان مالی. هی توصیف این مراکز به عنوان “در آتش است.”

وکلا برای بازداشت خانواده ها گفت: آنها نگران هستند که آمریکا مهاجرت و گمرک همچنان به بازداشت خانواده ها با هم یا فشار پدر و مادر اجازه می دهد تا کودکان خود را به صورت آزاد و بدون آنها.

با هم سه تا از امکانات در حال حاضر در بازداشت 138 پدر و مادر و 139 کودکان است.

هی در جهت اعمال نمی شود به بازداشت پدر و مادر با فرزندان خود در برخی از اتاق که در آن آنها مجاز نیست برای دیدن افراد دیگر و ترس از این که آلوده به کارکنان داده اند آنها را ویروس. یک مادر به اسوشیتد پرس گفت که او 8 ساله پسر رد شد اسباب بازی تا زمانی که درست قبل از یک گروه از اعضای کنگره بازدید اتهام که یخ را تکذیب کرد. هشتاد و اعضای کنگره امضا نامه ای روز شنبه در تماس با یخ به آزادی خانواده با هم.

یک گروه از پدر و مادر و کودکان برگزار شد و در بازداشتگاه به طور جداگانه شکایت ایالات متحده در اوایل این سال در دادگاه فدرال در واشنگتن است. خانواده های محرمانه شرایط بازداشت آنها نقض قانون اساسی ایالات متحده. قاضی جیمز Boasberg که مسئول نظارت بر آن صورت خواسته بود وکلای هر دو طرف به توضیح دهید که چگونه Gee منظور اعمال شده به مورد قبل از او.

دولت گفت که آن را هنوز هم کار بر روی یک طرح به پیروی از هی را. اما این استدلال که “برای درمان یک قانون اساسی تخلف از شرط از سلول است که برای جبران تخلف به انتشار دادخواهان” با اشاره به این خانواده ها که شکایت کرد. Boasberg نیست باید سفارش بازداشت خانواده ها برای منتشر خواهد شد, آمریکا گفت.

وکلای خانواده متهم کرد آمریکا از ارائه پدر و مادر با یک “روی ناچاری انتخاب” به ترک فرزندان خود را و یا نگه داشتن آنها را در بازداشتگاه “که در آن خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی است که به طور چشمگیری افزایش.”

“همه انگشتان دست خود را عبور کردند و امید است که یخ ها در حال گوش دادن به آمریکا که نمی خواهند, خانواده, جدایی نادر از سیمین” گفت: Andrea مزا مدیر خانواده بازداشت خدمات در گروه حقوقی RAICES. “آن را می سازد هیچ حس منطقی چرا که آنها در حال حلق آویز در به این افراد است.”

حداقل 11 والدین و فرزندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در بازداشتگاه در Karnes City, Texas, و چندین کارکنان باید آزمایش مثبت در هر دو Karnes و تسهیلات در نزدیکی Glazer. دولت روز چهارشنبه گفت که در هیچ مورد مثبت در Berks County بازداشتگاه در پنسیلوانیا است.

کمتر از 1000 کودکان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ سیستم از امکانات برای افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

این اعداد و ارقام باید به شدت کاهش یافته است از سال گذشته زمانی که گزارش fetid شرایط در برخی از پر ازدحام مرز امکانات موجب خشم. ترین مرز crossers در حال حاضر اخراج تحت اورژانس را با استناد به نیاز به متوقف کردن گسترش coronavirus حتی اگر ایالات متحده تا کنون بیشتر تایید ویروس موارد هر کشور است. حداقل 2000 کودکان اخراج شده اند بر اساس سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net