سازمان دیده بان Jenni ‘JWoww’ Farley کرک تا زمانی که پسر Greyson, 4, منعکس کردن دوربین

اوه! Jenni “JWoww” Farley تا به حال بهترین پاسخ به او 4 ساله و پسر Greyson کوه در می رم کردن دوربین در دوران اخیر تصویری.

“چگونه خود را در سال 2020 رفتن؟” جرسی شور: بازی, خانواده, تعطیلات, ستاره, 34, زيرنويس چهار شنبه, جولای 1, فیلم از طریق توییتر.

در رسانه های اجتماعی ها, واقعیت ستاره تکیه به او پسر و یک thumbs-up. هنگامی که یک کمی برگزار شد انگشت وسط خود را به جای Farley تحت پوشش صورت خود را و شروع به خنده.

Jenni JWoww Farley Cracks Up When Son Greyson 4 Flips Off Camera
Greyson و Jenni “JWoww” Farley حسن نیت ارائه میدهد از Jenni “JWoww” Farley/Instagram

“Lmaoo این است که چیز های مورد علاقه من تا کنون” Deena Nicole Cortese پاسخ داد: در حالی که مایک “وضعیت” سورنتینو و لورن Pesce پاسخ با خنده-گریه emojis.

این قوانین با توجه به JWoww , نویسنده, که همچنین سهام دختر Meilani, 5, با شوهر سابق او را راجر Mathewsنشان داد در نوامبر 2018 که پسرش مبتلا به اوتیسم است.

تشخیص اضافه شده “بسیاری از تنش” به او و Mathews’ ازدواج. “من در زمان ابتکار عمل برای گرفتن [Greyson] کمک” Farley گفت Cortese, 33, در طول یک ماه جولای سال 2019 قسمت از ام تی وی نشان می دهد. “این یک بحث بزرگ بین راجر و I. [او گفت:]” او خوب او خوب است.’ [راجر] تا به حال یک فروپاشی عصبی در اطفال را [دفتر]. قلب من شکست برای او چرا که او مانند ” من فقط می خواهم پسرم را به پیاده روی پایین راهرو و خانواده خود را.'”

او در ادامه گفت که مین بومی و 45 معتقد بودند “Greyson آرام بود یادگیرنده و او که قرار بود برای یادگیری در خود دارد.”

سابق زن و شوهر را شاهد بوده است “بهترین درمانگران” Farley منحصرا گفت: ما هفته در ماه مارس 2019. “او را در چهار یا پنج درمان های مختلف اما او فقط لگد زدن الاغ. هر روز بهتر می شود. هر روز او را به یادگیری چیزی جدید. … آن رفت و از او نمی دانستم که یک کلمه و یا درک یک کلمه در ماه سپتامبر به حال آن را مارس و او را از ترکیب دو کلمه جملات. [او] زبان اشاره. او می داند که او رنگ خود را از اعداد است.”

هفت ماه بعد در نیویورک مادری نوشت طریق یوتیوب که Greyson پیشرفت بود “هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز” توضیح “تماشای Greyson سفر من به ارمغان می آورد به اشک و پر من با خیلی از غرور و شادی. … ‘m proudest mama خارج وجود دارد.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de