Clay County Sheriff داریل دانیلز در ماه اکتبر 2018.

جکسونویل فلوریدا. – Clay County Sheriff داریل Daniels هیچ غریبه ای به ساخت ویروسی ویدئوها جذاب به رابطه جنسی خشن-در-جنایت سیاست های تصویری منتشر شده روز شنبه گفت که او را “ویژه نمایندگان از هر قانونی اسلحه صاحب در این شهرستان” اگر او احساس می کند این شهرستان غرق شد.

سه دقیقه ویدئو را نشان می دهد Daniels ایستاده در مقابل 18 نماینده به عنوان او derides حقوق مدنی معترضان به بی خدا disruptors و می گوید آنها را به اقامت در خارج از خاک رس شهرستان, حومه جکسون.

“اگر ما نمی توانیم رسیدگی شما من ورزش قدرت و اقتدار به عنوان کلانتر و من را به ویژه نمایندگان از هر قانونی اسلحه صاحب در این شهرستان و من deputize آنها را برای این منظور به ایستادن در فاصله بین بی قانونی و مدنیت” او گفت:.

“این چیزی است که ما قسم خورده را انجام دهد. این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام. شما هشدار داده شده است.”

دانیلز در این شهرستان برای اولین بار, سیاه, کلانتر, خود را تحت بررسی توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون مربوط به امر او تا به حال با یک همکار افسر هنگامی که او در جکسنویل کلانتر, و متعاقب آن نادرست دستگیری که افسر.

دیده بان: سیاه و تأمل در آنچه آن را مانند به رشد در Tamir برنج را امریکا

واجد شرایط ایمنی: به همین دلیل پلیس در حال محافظت از دعاوی مدنی محاکمه

دانیلز اول ترم کلانتر برای انتخاب مجدد, که گفت که او می خواهد یک روز کنگره. او به چالش کشیده شده توسط شش مخالفان از جمله سابق ساحل اقیانوس اطلس رئیس پلیس میشل کوک سابق خشت شهرستان کلانتر دفتر مدیریت اضطراری مدیر بن کارول و مایک تیلور سابق FDLE عامل و دادستان را محقق که به دست آورده حمایت از سابق رژیم صهیونیستی است. جب بوش است.

ارسال توسط ccsofl.

خود را از رقبا متهم او را از دعوت هرج و مرج به خشت شهرستان و توهین آموزش های لازم برای تبدیل شدن به یک کلانتر معاون.

“ما تحت شرایط شدید برای کنترل آدرنالین کمپرسی” تیلور گفت: “ما به انجام یک کار کامل در آن اما ما با قطار به آماده شود برای تصمیم گیری تحت فشار است. که لازم موثر باشد. فکر می کنم ما می توانیم هر کسی که در آن نقش و آن را OK ما در حال درخواست برای یک مقدار مشکل بزرگتر و دعوت هرج و مرج و هرج و مرج در خیابان ها. شهروندان Clay County سزاوار بهتر از آن است.”

تیلور اضافه شده که deputizing خصوصی شهروندان می تواند این شهرستان ملزم به پرداخت دعاوی اگر به تازگی deputized شهروندان نمی کنند مناسب است. “من باور نمی کنم آن را در نظر گرفته شده بود به یک حرفه ای-پیام پلیس. من اعتقاد دارم که آن در نظر گرفته شده بود به یک تبلیغ پیام است. پلیس واقعی حرفه ای در واقع اذعان دارد که حرفه ای آموزش دیده پلیس نمی تواند جایگزین برگزاری مراسم تحلیف.”

کوک گفت: در این ویدئو یکی از نشانه Daniels نبود قادر به پیشرو. “چه Daniels گفت: دیروز صدا ممکن است سخت و ماچ. اما به جای آن یک تماس برای vigilantism و یکی دیگر از سیگنال است که او ناتوان از پیشرو کلانتر و نگه داشتن Clay County امن است.”

او افزود: “به جای برخورد با مسائل واقعی در راه او رفتار خواهم یک واقعیت را نشان می دهد کلانتر و جلب توجه به خود. به مسائل بدتر او کشیده 18 ماموران کردن خیابان ها به عنوان غرفه های خود را برای مالیات دهندگان بودجه کمپین شیرین کاری. این جای تعجب نیست که روحیه بسیار پایین در میان ما خوب افسران.”

کارول که صرف 14 سال در کلانتر, گفت که او اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی که قطار کلیساها و مدارس خصوصی و او معتقد است که آن را احمقانه به فکر خصوصی شهروندان می تواند جایگزین نمایندگان.

“من مطمئن هستم که سیاسی تولید کلانتر. من شک و تردید جدی وجود دارد که تا کنون خواهد بود نیاز در خشت شهرستان به deputize همه شهروندان برای ایستادن در فاصله. به اعتقاد من بخش کلانتر کاملا قادر به ایستاده در pike.”

کارول گفت: او از شهروندان داشتن و آموزش استفاده از سلاح گرم برای محافظت از خود, اما او معتقد است که Sherrif را باید قادر به دست زدن اعتراض خود را در آن.

به دنبال اندرو Pantazi در توییتر: @apantazi

این مقاله در ابتدا در ظاهر فلوریدا تایمز اتحادیه: Florida sheriff می گوید او ممکن است deputize صاحبان اسلحه در برابر معترضان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de