به عنوان coronavirus موج رادیو فردا شیفت پیام خود را در ماسک

واشنگتن — هنگامی که دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این هفته در رادیو فردا که آمریکایی ها نیاز به پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود از coronavirus لنگر ساندرا اسمیت نیست چالش او در علم است. و یا سیاست. او نیست او را متهم به fearmongering و یا کار برای تضعیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برای اکثر ما دیدن بسیاری از مردم که مایل به شرکت در آن رفتار خوب” اسمیت گفت: به جای در مهمترین آنها سولفات-رایگان پنج شنبه بعد از ظهر ،

سابق مدیر CDC دکتر تام فریدن. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

مصاحبه به دنبال یک op-ed که اوباما در دوران بهداشت عمومی کارشناس منتشر شده در فاکس نیوز سایت. “بیشتر ما مبارزه در میان خودمان, بیشتر ویروس تقسیم و تسخیر ما” فریدن نوشت: اشاره به سیاسی و فرهنگی جنگ که سایه های پزشکی, یک در برابر یک کشنده پاتوژن. “بیشتر مردم ماسک در هنگام نزدیکی دیگران کمتر فرصت این ویروس به گسترش است.”

تیتر دیگر در فاکس نیوز سایت در اوایل این هفته یک سوال مطرح شده رنگ و لعاب با آشکار شک و تردید: “نبود تابستان قرار است به کشتن coronavirus?” در میان کسانی که امیدوار بود تا آنجا بود که رئیس جمهور چه کسی پیشنهاد کرد در ماه آوریل که آب و هوای گرمتر ممکن است شکست پاتوژن که باعث می شود یک بیماری بالقوه کشنده به نام COVID-19.

تابستان است و متاسفانه انجام چنین چیزی: بیش از 50000 عفونت های جدید ثبت شد در سراسر کشور در تاریخ 1 ژوئیه به این معنی که نه گرما و نه رطوبت از هفته های اخیر موفق به دفع کردن بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

“COVID-19 نیست آنفولانزا” همراه با مقاله هشدار داده زدودن دیگری ادعا ساخته شده توسط Fox News میزبان و همکاران در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

آن بود نوبه خود قابل توجه برای یک سازمان خبری است که برجسته ترین شخصیت شده اند در میان مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین مشاور. اما haltingly و ناقص رئیس جمهور اخبار مورد علاقه خروجی را آغاز کرده است به اذعان سراسر برنامه های مختلف و اخبار آن سایت که coronavirus مراتب قلمزن تهدید از حتی تهمت خود اذعان خواهد کرد.

که گاهی اوقات قرار دادن رادیو فردا در تقابل با بسیاری می گویند که کمک به نصب در کاخ سفید است. در بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این شبکه شده است به طور معمول متهم ایستاده کورکورانه از او به مسائل اعم از خارجی فروش اسلحه به مؤتلفه مجسمه.

شبکه های پوشش coronavirus در حال حاضر در حال تحول بوده است به شدت از این وضعیت آشکار شد اما در طول چند روز گذشته چیزی به نظر می رسد تغییر کرده است. این تغییر ممکن است برای انجام با این واقعیت است که coronavirus نشان داده وحشی تجدید حیات در هفته های اخیر پس از یک کشش که طی آن به نظر می رسد در حالت تعلیق.

اخیر شیوع محدود شده است در درجه اول به خورشید کمربند و میانه که در آن هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز تمایل به محبوب (نیز وجود دارد اما یک coronavirus سنبله در حال حاضر در حال وقوع در کالیفرنیا محکم دولت دموکراتیک). اخیر دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که “محافظه کار رسانه ها قرار گرفتن در معرض ارتباط با سطوح بالاتری از اطلاعات نادرست” در مورد کوروناویروس.

ایسنا شخصیت های بر روی صفحه نمایش در شهر نیویورک است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

این بدان معنا نیست که ساعات پر بیننده ستاره مانند Laura Ingraham یا Tucker Carlson در حال رفتن به باز کردن خود را نشان می دهد در N95 ماسک ماسک. اما حتی با رهبری جمهوری خواه به طور فزاینده ای نقاب و حتی تهمت غرق در افکار در مورد چگونه به یک ماسک ممکن است به نوبه خود او را به یک رنجر تنها نگاه به طور یکسان فرهنگ جنگ بیش ماسک به طور فزاینده ای به نظر می رسد مانند کسی است که ارزش ندارد مبارزه با.

تغییر پیام در ماسک از فاکس نیوز است که فقط یک نشانه آن است که با نفوذ ترین محافظه کار خروجی در کشور به نظر می رسد آگاه از خطرات ناشی از سیاسی یک بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به باقی می ماند یک ویژگی از آمریکا زندگی برای سال آمده است.

“برای برخی از این دلیل در طول چند هفته و یک ماه و ماسک را تبدیل به سیاسی گفت:” استیو Doocy شرکت میزبان رئیس جمهور مورد علاقه “فاکس و دوستان” برنامه های صبح روز پنج شنبه.

این آمد و از نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور Sean Hannity ساخت همان نقطه پیش از آن در هفته. “من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در هر هفته. حدس بزنید چه ؟ آنها عینک ماسک. هیچ کس در فروشگاه مواد غذایی خدا را شکر کردم coronavirus. من فکر می کنم آنها کار” Hannity روز دوشنبه گفت: این برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به عنوان یک بیننده مشتاق.

رادیو فردا همچنان قاطعانه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن در آن coronavirus پوشش. در اوایل این هفته Ingraham متهم Dr. Anthony Fauci از “تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار” با هشدار دادند در مورد کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است. او سپس گفت: Fauci نیز ممکن است جو بایدن همسر در حال اجرا در دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط.

کارلسون به تازگی لعنتی یک ماسک با حکم شهردار لس آنجلس شارژ است که در آن صادر شده بود با “هیچ شواهد علمی ندارند.”

ایسنا شخصیت Tucker Carlson. (سحام نیوز)

اما حتی به عنوان برخی از میزبان همچنان به راه آهن در برابر ماسک فاکس نیوز بی سر و صدا گفت: کارکنان خود به دنبال مشاوره از متخصصان بهداشت عمومی و منتشر راهنمایی در ژوئن الزامی است که کارکنان اتاق خبر “به صورت پوشش در فاکس اخبار رسانه های به اشتراک گذاشته شده در فضای به خصوص زمانی که شما در یک جامعه فاصله ایستگاه های کاری.”

از راه های دیگر بیش از حد این شبکه به نظر می رسد با پشتوانه دور از برخی بحث coronavirus موقعیت.

در مارس 12, برای مثال, یک مقاله در وب سایت خود اعلام کرد که الکس Berenson, یک روزنامه نگار مستقل و سابق نیویورک تایمز خبرنگار که به دست آورد قابل توجه برای او شک و تردید دیدگاه در تهدید coronavirus خواهد بود میزبانی وب مبتنی بر اینترنت برنامه به نام “COVID Contrarian” که در آن او خواهد احتمالا اختلاف عقل متعارف در این بیماری همه گیر.

Berenson مشخصات عکس در توییتر نشان می دهد یک ماسک صورت ئی پایین کشیده بیش از چانه اش.

فقط چند قسمت از “COVID Contrarian” قرار بود برای اجرا هنوز مشخص نیست هر چند هر دو مارس 12 مقاله و در هوا مقدمه از کارلسون از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند برنامه خواهد بود به طور منظم از ویژگی های در یک جریان پلت فرم به نام روباه ملت است. صفحه فرود برنامه, اما پاک شده را نشان می دهد و تنها یک پیام خطا: “به نظر می رسد مانند شما یافت یک صفحه را با هیچ چیز در آن است.”

فاکس نیوز می گوید: در حال حاضر قصد این بود که همیشه برای Berenson — که همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد در کارلسون نشان می دهد هر چند نه به عنوان اغلب به عنوان او در سراسر بهار و به میزبان دو بخش پخش در جریان آن پلت فرم. آن قسمت باقی می ماند در دسترس آنلاین.

Berenson کاهش یافته است به صحبت می کنند به Yahoo News در تاریخ ثبت است.

“او هرگز پرداخت شده توسط فاکس نیوز” یک سخنگوی شبکه گفت: اخبار یاهو از Berenson.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de