Black Lives Matter: فلوریدا, افسران پلیس, خنده و لاف زدن در مورد تیراندازی گلوله های لاستیکی در اعتراض


افسر پاسخ به 31 مارس در اعتراض به آتش گلوله های لاستیکی و پرتاب گاز اشک آور به یک جمعیت: Fort Lauderdale, اداره پلیس

فلوریدا افسران پلیس در پاسخ به جورج فلوید اعتراض شده اند دوربین مخفی خنده و لاف زدن در مورد تیراندازی معترضان با گلوله های لاستیکی.

این ویدئو نشان می دهد پلیس تشکیل یک خط در برابر گروهی از معترضان در فورت لادردیل در 31 مارس و در نهایت ریختن گاز اشک آور آنها را دور رانندگی. هنگامی که معترضان شروع به پرتاب cannisters در پلیس آنها پاسخ با تیراندازی به تظاهرکنندگان را با گلوله های لاستیکی.

از میامی هرالد به دست آمده فیلم از یک افسر بدن دوربین است که نشان داد یک کارآگاه و یک افسر لاف زدن در مورد تیراندازی به معترضان.

“ضرب و شتم آن کمی f*****” یک افسر شناخته شده به عنوان کارآگاه Zachary Baro می گوید در این ویدئو فقط پس از تیراندازی یک لاستیک گلوله در یک تجمع اعتراضی.

این معترضان پرتاب گاز اشک آور در قوطی پشت در پلیس راه رفتن به دور از افسر پلیس زمانی که آنها به ضرب گلوله در او.

بعد از آن در فیلم دیگری افسر شناخته شده به عنوان جیمی Chatman, روش آقای Baro و می پرسد اگر بدن خود دوربین خاموش است. آقای Baro – اشتباه – می گوید آن را در حالت آماده به کار. یک بار آقای Chatman معتقد است که او نیست و در حال ضبط او شروع به لاف زدن در مورد تیراندازی به معترضان.

“آیا شما می بینید من f*** تا کسانی که motherf******?” یکی از افسران می گوید.

“من یکی از f*****” این دیگر پاسخ.

یکی از تظاهر کنندگان در پایان دریافت از پلیس رگبار گلوله بود LaToya Ratlieff بود که در صورت دچار شکستگی جمجمه. صحبت کردن با آسوشیتد پرس Ms Ratlieff گفت که او نمی تواند غذا خوردن برای یک هفته پس از متحمل آسیب و که او تا به مشکل در دیدن از مجروح شدن چشم آن را به عنوان پر از خون است.

او خواسته است برای دیدار با اداره پلیس به بحث در مورد راه هایی برای اطمینان از وجود است که پاسخگویی در این بخش در آینده است.

در پاسخ به میامی هرالد داستان فورت Lauderdale رئیس پلیس ریک Maglione منتشر شد و یک نسخه دیگر از بدن دوربین همراه با یک بیانیه به این مقاله از افسران.

“داستان خود را نشان می دهد کمتر از 3 دقیقه از 8 دقیقه و 43 ثانیه طولانی تصویری. کل ویدئو به وضوح نشان می دهد افسران ما تحت حمله توسط یک گروه از افرادی که تصمیم به استفاده از خشونت به جای صلح به خشم وضعیت. اگر چه زبان شدید و توهین آمیز به برخی از افسران ما در مورد برخورد با هرج و مرج در حال توسعه وضعیت.

در این ویدئو آقای Maro و آقای Chatman باید صحبت های خود را پشت پلیس, خط, دقیقه پس از معترضان رانده شده بودند دور توسط “کمتر از کشنده” گلوله و گاز اشک آور.

آقای Maglione نه علنا نشان داد که آیا افسران در این ویدئو تحت تحقیقات داخلی.

درگیری میان پلیس و تظاهرکنندگان به نظر می رسد به پا زدن کردن پس از یک افسر به نظر می رسد به پرتاب یک زانو زدن زن ، در پاسخ به تظاهرکنندگان پرتاب بطری های پلاستیکی در پلیس که باعث شد ماموران به پرتاب گاز اشک آور به سوی جمعیت.

ادامه مطلب

پلیس لس آنجلس بودجه رسما به چاک توسط $150 متر زیر نژادپرستی تظاهرات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de