افراد مشهور کودکان و نوجوانان با پوشیدن ماسک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: عکس

بهتر امن تر از متاسفم! افراد مشهور, پدر و مادر باید به فرزندان خود ماسک در حالی که حلق آویز در خارج در میان coronavirus همه گیر از میلا یوویچ به Jana Kramer.

“و من عشق [ما ماسک] خیلی از” Resident Evil star, 44 میانه ماه ژوئن 2020 Instagram selfie با دختران تا کنون 12 و Dashiel, 5. “آن چنان بزرگ برای بازگشت به زندگی عادی در کودک مراحل و پوشیدن ما ماسک شماره 1 به امن ماندن و نگه داشتن دیگران امن به عنوان به خوبی.”

در رسانه های اجتماعی ها بازیگر است که از Osian, 5 ماه دیدم یک نشانه صلح. او فرزند ارشد دو فرزند با لبخند از پشت خود را رنگارنگ چهره پوشانده اند.

یوویچ شده است مستند زمان خود را در خانه در میان قرنطینه از جشن روز مادر به Dashiel 5 جشن تولد.

“با تشکر از شما دوستان @marcrg4u و Cyndy @ballooncelebrations,” مدل نوشت طریق Instagram در ماه آوریل است. “من واقعا قدردانی شما با پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که ساخت داش کیک و بادکنک به طوری که او می تواند به محافظت در حالی که هنوز هم با داشتن چنین زیبا, جشن, تولد, تجربه! شما بچه ها بهترین هستند و همیشه از طریق آمده است برای ما! … Dashiel است 5 سال و ما امروز در حال quaranbrating!”

همانطور که برای Kramer the One Tree Hill آلوم 36, شوهرش مایک Caussinو دو بچه در زمان اقدامات احتیاطی در حالی که از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ او در ماه ژوئن.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده, اما آن را بسیار مهم به امن و ما بپوشید و ماسک” خواننده زیر نویس یک عکس خانوادگی با آنجلینا جولی, 4 و Jace 19 ماه. “شما می توانید پوشش دهان خود را نه شخصیت شما! من یادداشت برداری از دختر آنجلینا جولی که تا به تسلط او #smize و فکر می کند او یک نینجا است.”

در آوریل کرامر به طور انحصاری به ما گفته هفتگی چگونه “دلخراش” این بود که سعی در توضیح COVID-19 گسترش ارشد او.

“او را دیدم و او می خواست برای رفتن به آغوش [او] و گفتم:” نه!’ و او را مانند گریه” میشیگان بومی به یاد می آورد در آن زمان است. “آن شکست قلب من و ما به پایان رسید تا نیاز به ترک آنجا که او فقط نمی خواهد بماند تا کنون [کافی] از هم جدا است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر افراد مشهور کودکان و نوجوانان با پوشیدن پوشش صورت از هیلاری داف‘s 8 ساله و پسر, لوکا به Porsha ویلیامز‘ 15-ماه-پیر دختر پیلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de