دنیس ریچاردز آدرس امر ادعایی با Brandi Glanville میان بوسیدن عکس

های او حقیقت است. دنیس ریچاردز است که صحبت کردن در مورد او اتهام رابطه با Brandi Glanville پس از او costar ارسال شده آشکار ضربه محکم و ناگهانی از جفت ،

“من دوست دارم برای همه چیز به بازی کردن در تلویزیون به جای رسانه های اجتماعی,” the Wild Things star 49 گفت: در این بحث در سه شنبه, ژوئن 30. “اما این مسائل شده است که از وجود من شده اند از طریق آن در رسانه های مختلف ادعا می کند ساخته شده است.”

ریچاردز افزود: “بنابراین برای من شخصا این است که مانند مهد کودک. من مانند هر چیز دیگری. ما به شما فقط اجازه دهید آن را بازی در این نمایش آن است که آنچه در آن است. … من نمی تواند صحبت می کنند و برای هر کس دیگری.”

Denise Richards Speaks Out About Alleged Affair With Brandi Glanville Amid Kissing Photo Scandal
دنیس ریچاردز و Brandi Glanville. مت بارون/شاتر; Mediapunch/شاتر

امر شایعات در بین ریچاردز و Glanville, 47, ظاهر در ژانویه. در آن زمان ما هفتگی نشان داد که ریچاردز “اساسا متوقف فیلمبرداری” برای زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز‘ 10 فصل پس از ارتباط با اتهامات ساخته شد. یک منبع گفت:” ما که ریچاردز و Glanville اند “هرگز صمیمی” در حالی که دوم خودی ادعا که costars را “قلاب در بیش از یک مناسبت است.”

در Bravo نشان می دهد midseason تریلر نوشیدن و آشنایی نویسنده با اشاره به اتهام جیغ وداد بازی کردن در یک گفتگو با برخی از آنها castmates. “من f–ked او بیدار شد صبح روز بعد [و] گفت: [شوهرم] هارون [Phypers] هرگز نمی تواند این را می دانند. او kill me'” Glanville گفت که ریچاردز بعد را تکذیب کرد, در این کلیپ که به دنبال آن گفت: “آنچه f–k? که درست نیست!”

Glanville پرسیده امر شایعات در ژوئن 27, زمانی که او در توییتی یک عکس از خودش بوسیدن زن دیگری بر روی گونه. پس از آن او توضیح داد از طریق توییتر که رمز و راز ورزش است “1 میلیون درصد” ریچاردز است و نه یک “نگاه به طور یکسان.”

Did Brandi Glanville Just Post a Photo of Herself Kissing Denise Richards
حسن نیت ارائه میدهد از Brandi Glanville/توییتر

در طول ریچاردز’ ظاهر در بحثاو نشان داد که آیا او ابراز تاسف از پیوستن به براوو حق رای دادن با توجه به در حال انجام درام با Glanville. “من فصل اول, من عاشق فیلمبرداری با زنان است. من تا به حال زمان زیادی را به آنها را می دانیم” او توضیح داد. “ما بسیار خوش شانس و خوش شانس بودن در این نمایش و بخشی از آن را. … من نمی آن را پشیمانی.”

این جهان است که به اندازه کافی بازیگر ادامه داد: “مردم همیشه می گویند و من می دانم که حقیقت من, شوهر من آن است که آنچه در آن است. دوست من گفت: من تا به حال چیزهای زیادی گفت: در طول سال در مورد من و خانواده ام. این مثل این است که هیچ چیز در مقایسه با چیزهایی که گفته شده در مورد من.”

ریچاردز ازدواج Phypers, 47 در سال 2018 است. او سهام دختران سام 16 و لولا, 15, با شوهر سابق چارلی شین. او همچنین به تصویب رسید مادر به کودک 9 ساله, دختر, Eloise.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de