سفیر سابق آمریکا در روسیه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “همیشه طرف با پوتین’ پس از رئیس جمهور گفت: روسیه فضل هوش ‘خبر جعلی’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چپ و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه حق ترک صحنه هم در نتیجه گیری خود را در کنفرانس خبری مشترک در کاخ ریاست جمهوری در هلسینکی فنلاند, شنبه, 16 جولای 2018.

اسوشیتد پرس/پابلو مارتینز Monsivais

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه پیشنهاد هوش در یک مظنون روسی فضل طرح شد “جعلی اخبار” باعث انتقاد شدید از سفیر سابق آمریکا در روسیه است.
  • “او همیشه طرف با پوتین; هرگز با خود هوش افسران و سربازان” Michael McFaul بالا دیپلمات ایالات متحده در مسکو از سال 2012 تا 2014 گفت: در یک صدای جیر جیر.
  • هر چند کاخ سفید روز دوشنبه تایید مغلوب ساختن پیشی جستن شده است “کاملا مطلع” در این موضوع و در ادامه به مختصری از اعضای کنگره رئیس جمهور است و اساسا ادعا کرد اطلاعاتی وجود ندارد.
  • آمریکا مقامات امنیتی گزارش ره الکترونیکی داده ها نشان داد که بزرگ نقل و انتقالات مالی از حساب بانکی کنترل نظامی روسیه هوش آژانس (GRU) به طالبان مرتبط حساب است که به تقویت هوش gleaned از بازجویی که پیشنهاد روسیه پرداخت شد شبه نظامیان افغان به هدف قرار دادن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سفیر سابق آمریکا در روسیه, Michael McFaul روز چهارشنبه excoriated جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد هوش در یک مظنون روسی فضل طرح مربوط به هدف قرار دادن سربازان آمریکایی شد “خبر جعلی.”

McFaul بالا دیپلمات ایالات متحده در مسکو از سال 2012 تا 2014 گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “همیشه طرف با” ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیش از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

“روسیه فضل داستان است که فقط یکی ساخته شده توسط Fake اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جمهوریخواه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه. “راز منبع احتمالا حتی نمی وجود داشته باشد درست مثل داستان خود را. اگر اعتبار @nytimes یک منبع آشکار آن است. فقط یکی دیگر از جعل!”

پاسخ به تهمت McFaul در یک توییت گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دقیقا همان چیزی که در مورد قریب به اتفاق اطلاعاتی ایالات متحده که مستند پوتین دخالت ما در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او همیشه طرف با پوتین; هرگز با خود هوش افسر یا سرباز.”

جمعه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که آژانس اطلاعاتی آمریکا مصمم ماه پیش که روسیه پرداخت می شود نعمت به طالبان وابسته به داعش و کشتن سربازان ایالات متحده در افغانستان اضافه کرد که هیچ شناخته شده پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وجود این واقعیت که رئیس جمهور بود جریان. که گزارش شده است از آنجایی که موید و گسترش بر اساس گزارش های دیگر از انتشارات بزرگ.

هوش شد بنا به گزارش موجود در مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه نوشته شده جلسه در اواخر فوریه. یک گزارش جداگانه از آسوشیتد پرس روز دوشنبه گفت: ما از مقامات می دانستم که در مورد مشکوک طرح در اوایل ماه سال 2019 به مراتب زودتر از آنچه قبلا گزارش اضافه کرد که برنده شد و در جریان آن در مارس 2019.

آمریکا مقامات امنیتی گزارش ره الکترونیکی داده ها نشان داد که بزرگ نقل و انتقالات مالی از حساب بانکی کنترل نظامی روسیه هوش آژانس (GRU) به طالبان مرتبط حساب است که به تقویت هوش gleaned از بازجویی که پیشنهاد روسیه پرداخت شد شبه نظامیان افغان به هدف قرار دادن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عنوان این گزارش مشکوک روسیه طرح نقاشی آنها را به عنوان بی اساس و بیان کرد که رئیس جمهور بود که هرگز در جریان این موضوع است.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه یک آرایه از پاسخ به گزارش های اطلاعاتی اعم از ادعا او غافل از اینتل به رقابت اعتبار آن و توصیف آن به عنوان یک “جعل.” هر چند دولت او شده است و جلسه توجیهی اعضای کنگره در هوش و کاخ سفید در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل این هفته رئیس جمهور ادعا می کند آن را نمی کند در واقع وجود داشته باشد. کاخ سفید مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین گفت و تهمت بوده است “کاملا مطلع” در این گزارش در مورد روسیه فضل طرح.

کنگره قانونگذاران ایم که جریان اطلاعات را رد تهمت تلاش برای اخراج اهمیت آن است.

“رئیس جمهور به نام این یک جعل آشکار” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت. “هیچ چیز در این جلسه که ما فقط دریافت منجر به این باور آن است که یک جعل است.”

 

دولت روسیه و طالبان هر دو را تکذیب کرد این عملیات تا کنون وجود داشته و مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا تکرار خود صحبت امتیاز توصیف هوش به عنوان ساختگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه رفتار در یک شیوه ای احترام نسبت به پوتین. در شاید بدنام ترین مثال مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک سال 2018 در اجلاس هلسینکی, فنلاند به نظر می رسد به سمت با پوتین بر جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در موضوع روسیه را به دخالت در سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری. این حادثه باعث شد دو حزبی داد و بیداد و انتقاد در ما.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de