‘وحشتناک’: ده ها تن از همسایگان امضای نامه ای خواستار St. Louis, تفنگ, زن و شوهر


ایسنا

ده ها تن از ساکنان یک سنت لوئیس محله را امضا کرده اند نامه ای در محکومیت اقدامات این زن و شوهر که brandished اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به راهپیمایان در روز یکشنبه.

علامت و پاتریشیا McCloskey یک جفت از وکلای صدمه شخصی سرفصل های ساخته شده در این هفته پس از آنها فیلم برداری شده بود با تکان دادن سلاح های سیاه زندگی توجه فعالان که راه می رفت در دردار محله در مسیر به یک اعتراض شهردار خانه در این نزدیکی هست. ساکنان مجاور دردار محله می گویند زن و شوهر نمی کند نشان دهنده این منطقه است.

نزدیک به سه ده امضاء کنندگان زنده در Westmoreland محل. که در خیابان مجاور پورتلند محل که در آن McCloskeys زنده را تشکیل می دهند تاریخی دردار منطقه در سنت لوئیس مرکزی پایان غرب است.

“از بسیاری از جنبه های زندگی مردم را انتخاب کنید به این محله صفحه اصلی به دلایل بسیاری از جمله صداقت و همدلی و همسایگی به نمایش گذاشته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در اینجا زندگی می کنند,” باز نامه ای می خواند.

همسایه از جهنم ؟ دیوانه, درام, پشت اسلحه Toting سنت لوئیس وکیل زن و شوهر

“برخی از ما را انتخاب کنید به صحبت می کنند تا پس از رویداد وحشتناک که برخوردی در یکشنبه شب در نزدیکی خانه ما. به عنوان امضا ما در محکوم کردن این رفتار از هر کسی که با استفاده از تهدید خشونت به خصوص از طریق brandishing از سلاح گرم برای اخلال در تظاهرات مسالمت آمیز آن است که آیا در این محله و یا در هر نقطه در ایالات متحده است.”

تیم Noonan یک Westmoreland محل اقامت و امضاء کننده این نامه گفت: روزانه وحش او شوکه شده بود روز یکشنبه رویارویی است.

“من فکر می کنم ما به عنوان یک گروه کاملا وحشت,” او گفت:. “این صحبت نمی کنم به این نوع از ارزش ها و رویکرد به ساخت یک جامعه مدنی است که ما معتقدیم حتی از یک عقل سلیم مشاهده.”

این McCloskeys نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. در بیانیه ای به The Daily Beast, زن و شوهر وکیل Al واتکینز به نام همسایه’ نامه “ریاکارانه” با استناد به دردار محاصره خصوصی امنیتی است.

نونان گفت: جامعه نزدیک گره که پس از حادثه همسایه ها شروع به صدا کردن در ایمیل شبکه های هستند که بیشتر به طور معمول استفاده می شود برای برقراری ارتباط در مورد زباله وانت و احزاب هالووین.

“اعتراض مسالمت آمیز نباید ملاقات با تهدید خشونت” نونان گفت. “از آنچه که ما می توانیم تشخیص—و البته وجود دارد بسیاری از حقایق است که باید روی میز قرار داده—آن را یک اعتراض. حتی در شرایط نافرمانی مدنی نباید آن ملاقات با خشونت.”

این McCloskeys ادعا می کنند که آنها در خارج با اسلحه زیرا آنها می ترسید راهپیمایان خواهد آنها را بکشند و خود را سگ و مجموعه را عمارت در آتش است. (فیلم از این تظاهرات را نشان می دهد فعالان تشویق جمعیت به حرکت در امتداد دور از مسلح زن و شوهر است.) این McCloskeys همچنین اشاره کرد که معترضان خاطی در دردار خیابان. اگر چه راهپیمایان در این ویدئو رقابت که در واقع فریاد که آنها راه رفتن در پیاده رو محل پورتلند زن و شوهر درست بود که قانون محلی برای نامیدن خیابانی به عنوان خصوصی.

با این وجود نونان گفت: تجاوز به حریم دیگران است و نه لزوما زمینه را به منظور جلب یک تفنگ.

“ما نمی پوشی خاطی,” او گفت:, و اشاره کرد که محله آیین نامه تا به حال زبان خاص در مورد ورودی های غیر مجاز. “اما اگر اتفاق می افتد که در قالب نافرمانی مدنی آن را می توانید تا کنون ملاقات کرد با تهدید به خشونت است.”

این داستان شد به روز رسانی شامل نظر از McCloskeys’ وکیل.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله