جی کاتلر می دهد Kristin Cavallari جدید آشپزی خود مهر تایید

حمایت exes! جی کاتلر خواند همسر خود جدا Kristin Cavallari‘s ستایش و ترویج جدید آشپزی پیش از آن در ماه سپتامبر انتشار.

این بازیکن سابق NFL, 37, مشترک یک عکس از Cavallari, 33, برگزاری, کتاب آینده خود را درست راحتیدر روز پنج شنبه, جولای 2, از طریق خود Instagram داستان. “طعم تست شده و تایید شده,” او نوشت: در کنار تصویر.

یک ساعت قبل از این بسیار Cavallari ستاره به او Instagram followers نگاه کردن به درون در دستور العمل ها و عکس های ویژه در راهنمای قبل از آن رسما قطره در سپتامبر 29.

Jay Cutler Approves of Kristin Cavallari New Cookbook
حسن نیت ارائه میدهد از جی کاتلر/Instagram

“من به خانه آمد به اولین کپی از درست آسایش و من نمی تواند بیشتر هیجان زده” Cavallari گفت: در یک Instagram داستان تصویری پس از بازگشت به نشویل زیر مختصری از سفر به لس آنجلس پیش از آن در هفته. “شما بچه ها من نمی توانم صبر کنید!”

مادر سه — او سهام فرزندان Camden, 7 و Jaxon 6 و دختر Saylor, 4, با کاتلر — سپس بدبختانه از طریق کتاب آشپزی برای نشان دادن محتویات آن است.

“من عاشق این کتاب آشپزی بسیار و من خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن آن با شما بچه ها” در لاگونا بیچ آلوم گفت. “همه سالم مواد غذایی راحتی. آن را چک کنید!”

Cavallari به اشتراک گذاشته enchilada casserole recipe با پیروان یک هفته قبل از اذیت کردن او دستور دوم کتاب آزاد است.

“من به طور معمول انجام برخی از تکه های فلفل, اما آنچه که من قصد دارم به انجام است قرار داده و آنها را در نهایت به این دلیل که بچه ها من را نمی خواهد, تند” نویسنده توضیح داد: در طول غذا آموزش در ژوئن 25. “من یک لوبيا purée و من قصد دارم به لایه همه چیز را که من به شما نشان خواهد داد.”

Jay Cutler Approves of Kristin Cavallari New Cookbook
Kristin Cavallari و جی کاتلر. علامت هامفری/AP/شاتر

درست راحتی است که به دنبال به Cavallari را درست ریشه های کتاب که ضربه قفسه در سال 2018 است.

ستایش از شوهر جدا که او از تقسیم در ماه آوریل پس از 7 سال از ازدواج و پس از او نشان داد و حمایت از او را در روز پدر در ماه گذشته.

“بهترین ذخیره برای آخرین بار….مبارک (دیر) و روز پدر به جی” نادر جیمز بنیانگذار نوشت طریق Instagram در 22 ژوئن در کنار رجعت عکس از سه تا از بچه ها نشسته در حاشیه یک زمین فوتبال است. “ما تا به حال یک روز هم روز گذشته در خانه جدید من. خانواده مدرن? همکاری پدر و مادر? هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, ما در حال مرور آن را بهترین راه ما می دانیم که چگونه است.”

طراح اضافه شده است که این جفت ارز را سه فرزند هستند “خوش شانس” به کاتلر به عنوان پدر خود و “امیدوارم همه آنها 3 دریافت smidge که قلبی از طلا است.”

تپه آلوم و سابق کارفرمایی اعلام جدایی خود را در ماه آوریل و یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه ژوئن که Cavallari “آماده است به حرکت در زندگی خود را.”

“کریستین شده است در خلق و خوی واقعا خوب و دوستان احساس می کنم مثل این است که شادترین آنها دیده می شود او در یک مدت زمان طولانی” خودی گفت: ما در 19 ژوئن. “او تا به حال شده است با تکیه بر دوستان و خانواده برای حمایت.”

پس از جدا کردن Cavallari متمرکز شده است در حال حرکت به خانه جدید خود را در نشویل که این منبع گفت: “احساس می کند مانند یک آغاز جدید” برای او. کاتلر بخشی بوده و صرف وقت در مزرعه اش در تنسی است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de