Jessa Duggar و بن Seewald هستند ‘با توجه به پذیرش برای کودک شماره 4

بیشتر merrier! Jessa Duggar و بن Seewald می خواهید به گسترش خود و خانواده هستند “با توجه به” تصویب.

“ما می تواند صبر کنید تا همه بچه های ما رشد کرده و رفته و سپس اتخاذ اما من همچنین فکر می کنم این نوع از خنک به فرزند در حال رشد با بچه های دیگر” Seewald, 25, منحصرا گفت: ما هفتگی در پنج شنبه, جولای 1, در حالی که ترویج فصل 11 از شمارش. “ما فقط در یک مرحله مانند ملاقات با افرادی که به تصویب رسید و گرفتن مشاوره از شنیدن داستان های خود و دیدن آنچه که ممکن است مانند نگاه کنید برای ما.”

Jessa Duggar and Ben Seewald Are ‘Considering’ Adoption for Baby No. 4
Jessa Duggar و بن Seewald. حسن نیت ارائه میدهد از Jessa Duggar/Instagram

آرکانزاس بومی گفت که او و Duggar, 27, درخواست پدر و مادر خوانده: “چه راههای آیا شما را از طریق [برای] فاستر مراقبت و تصویب سازمان ؟ شما اتخاذ محلی [] یا بین المللی؟'”

این زن و شوهر که به اشتراک گذاری Spurgeon, 4, هنری 3 و Ivey, 13 ماه در یک “فصل خوب” با سه بچه Duggar گفت مااما او هنوز هم می شود “تب کودک.”

از 19 کودکان و نوجوانان و شمارش آلوم توضیح داد: “ما مطمئن هستیم که اگر ما آینده کودک خواهد شد به تصویب رسید یا نه اما این چیزی است که به شدت وزن در قلب ما پس قبل از ما ازدواج کرده بودند.”

او و Seewald دوست دارم یک “پر” اما لازم نیست که مناظر خود را در 19 کودکان مانند پدر و مادر او, Michelle Duggar و جیم باب Duggar.

“من حدس می زنم ما نوع مصرف آن را در یک زمان و ما خدا را شکر برای هر یک” شخص گفت ما.

واقعیت ستاره بود یک فن بزرگ در حال رشد با تعداد زیادی از خواهران و برادران گفت: او همیشه او را “بهترین دوستان” در اطراف. “اگر یک خواهر و برادر نبود همراه شدن با تو در آن لحظه شما می توانید پیدا کردن کسی دیگری را به بازی با است.”

TLC شخصیتهای استقبال دختر خود را در مارس 2019 بوده و بیش از نقاط عطف از در حال اجرا به گفت: “مواد غذایی کلمات.”

Jessa گفت: ما از کودک نو پا “او بسیار پرماجرا و او بسیار تلاش می کند هر چیزی که ما در حال غذا خوردن.”

شمارش‘s دو ساعته فصل 11 premiere پخش شنبه, جولای 7, در TLC در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de