Kacey Musgraves و راستن کلی تقسیم پس از نزدیک به 3 سال از ازدواج


Kacey Musgraves and Ruston Kelly File for Divorce
راستن Kelly and Kacey Musgraves Debby ونگ/شاتر

آن را بیش از. Kacey Musgraves و راستن کلی باید تصمیم به طلاق جفت ارز را اعلام کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز جمعه, جولای 3.

“با سنگین اما امیدوار قلب ما می خواستم برای قرار دادن افکار خود ما به هوا مورد آنچه اتفاق می افتد. این نوع از اطلاعیه ها همیشه ملاقات با موشکافی و حدس و گمان و ما می خواهیم برای متوقف کردن که حتی قبل از آن شروع می شود” این زن و شوهر هر دو 31, گفت:. ما اعتقاد داریم که ما را به جان یکدیگر برای الهی دلیل و باید هر دو تغییر یکدیگر بی نهایت بهتر است. عشق ما برای هر یک از دیگر می رود به مراتب فراتر از رابطه ما به اشتراک گذاشته شده به عنوان زن و شوهر. این ارتباط روح که هرگز نمی تواند پاک شود.”

اواز یا موسیقی دو نفری که ازدواج در ماه اکتبر سال 2017 ادامه داد: “ما این تصمیم دردناک همراه — سالم تصمیم می آید که پس از یک دوره بسیار طولانی از تلاش بهترین ما می توانیم. به سادگی آن را فقط کار نمی کند. اگر ما فراق راه در ازدواج ما باقی خواهد ماند و دوستان واقعی برای بقیه زندگی ما. ما هیچ سرزنش و خشم و یا تحقیر برای هر یک از دیگر و ما برای حفظ حریم خصوصی و مثبت آرزوها برای ما هر دو همانطور که ما یاد بگیرند که چگونه به حرکت از طریق این.”

داستان در حال توسعه است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de