مک کانل انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از لایحه وتو و بازها به نام مؤتلفه ژنرال


رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می پوشد یک ماسک صورت استفاده می شود برای محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید به عنوان او با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با سناتور دموکرات در 19 مه سال 2020: AP Photo/پاتریک Semansky

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تقسیم کرده است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئيس جمهور را تهدید به وتو سالانه هزینه های دفاعی لایحه اگر آن را شامل یک ماده به تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه figureheads.

“خوب, من امیدوارم که رئیس جمهور واقعا نمی وتو این لایحه بیش از این موضوع است. … من امیدوارم که رئیس جمهور تجدید نظر کند vetoing کل دفاع لایحه که شامل پرداخت حقوق به نیروهای ما بیش از یک ماده در آن وجود دارد که می تواند منجر به تغییر نام” آقای مک کانل در مصاحبه ای گفت: در فاکس نیوز روز چهارشنبه.

رئیس جمهور نشان داده بود در یک توییت در روز قبل از آن که او را وتو $740bn لایحه اگر آن را شامل اصلاحیه از ماساچوست سناتور الیزابت وارن به تغییر نام برخی از پایگاه های نظامی ایالات متحده.

“من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت ‘Pocahontas’ وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

کمیته نیروهای مسلح سنا به اتفاق آرا به توافق رسیدند و این هفته برای اضافه کردن یک ماده به لایحه “حذف تمام, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات که افتخار یا بزرگداشت Confederate States of America … و یا هر کسی که خدمت داوطلبانه با مؤتلفه متحده آمریکا از تمام دارایی های وزارت دفاع” ظرف سه سال از تصویب.

چند نوروزی باید ثبت اصلاحیه برای حذف زبان را وادار به وزارت دفاع برای پاکسازی خود از مؤتلفه متعلقات و نامگذاری, اما, اندازه, بعید است تا راه خود را به طبقه سنا برای رای دادن.

مذاکره کنندگان در سالانه دفاع ملی مجوز عمل (☀) زده اند عمدتا دو حزبی آکورد تا کنون با رهبران مجلس سنا ابراز اعتماد به نفس آنها حمله می تواند یک معامله با آمریکا در یک کنفرانس بین دو اتاق.

سنا همچنین اتو کردن چین و چروک در یک لایحه به Juneteenth تعطیلات فدرال در تاریخ همتراز با مارتین لوتر کینگ جونیور, روز, روز یادبود و روز دیگر از ما اهمیت تاریخی و فرهنگی.

Juneteenth جشن سالانه در 19 ژوئن یک روز تعطیل برای رهایی از بردگی در آمریکا است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال آویزان کردن در مورد اینکه آیا برای حرکت رو به جلو با یک لایحه دو حزبی از سناتورهای John Cornyn تگزاس و Ed Markey ماساچوست و یا اینکه آیا آنها باید اعتصاب یکی دیگر از تعطیلات فدرال — یعنی روز کلمبوس — به تعادل تقویم تپه گزارش کرده است.

“من فقط گفت: اجازه دهید جایگزین کردن آن با چیزی. من تصمیم روز کلمبوس فقط به دلیل آن احتمالا به آرامی جشن و کمتر مخل به کسی برنامه” سناتور ران جانسون از ویسکانسین گفت: با توجه به تپه.

جانسون است “شاد برای جشن رهایی با تعطیلات ملی”, او گفت:.

“اما من فقط فکر نمی کنم ما باید زمانی که ما در حال حاضر با یک سوراخ در بودجه در حال حاضر ارائه یکی دیگر پرداخت می شود روز مرخصی برای کارمندان فدرال,” او گفت:.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او هنوز هم امیدوار است coronavirus ‘ناپدید می شوند’

تهمت و ادعای او “هرگز در جریان’ در ‘فریب’ روسیه فضل تهدید

وکلا آمار در کاخ سفید به اتهام خودداری فضل اطلاعات

‘Grim Reaper’ مک کانل به تاخیر انداختن نجات بخش همه گیر کمک پلوسی می گوید:

قبایل بومی محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار تخریب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de