واشنگتن — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک پیام برای دموکرات ها: پایان نمی قانونی filibuster اگر شما برنده شدن در کنترل و یا شما آن را پشیمانی.

“نکته مهم برای ما دموکراتیک دوستان به یاد داشته باشید که شما ممکن است به شما در کنترل کل در آینده است. و هر زمان که شما شروع به جزئی در اطراف با قوانین سنا شما همیشه نیاز به قرار دادن خود را در دیگر همکار کفش و فقط تصور کنید چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد زمانی که بادهای تغییر” کنتاکی جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

مک کانل به نام “مسئول سناتور دموکرات” نمی شود “stampeded سخت چپ” و حفظ “یک موسسه است که تضمین شده است که امریکا در آنجا ماند در وسط جاده.”

مک کانل را در این خبرنامه آمده است که دموکرات ها بحث در میان خود را که آیا برای حفظ فوق العاده با اکثریت نیاز به تصویب قانون اگر آنها برنده کنترل کاخ سفید و کنگره این سقوط و دستور کار خود را مسدود است. متعدد فعالان پیشرو و همچنین سابق رهبر اکثریت سنا هری رید D-Nev. حمایت از لغو آن است.

ویدیو های مرتبط: میچ مک کانل و دیگر جمهوری خواهان تشویق به پوشیدن ماسک

دموکرات ها که به نفع تغییر از جمله پتانسیل معاون ریاست جمهوری مدعی الیزابت وارن سناتور. D-Mass., می گویند 60 رای حکومت یک اقلیت از سناتورهای دائم و حق وتو است که باعث می شود مترقی حکومت غیر ممکن است به خصوص با توجه به ساختار مجلس سنا است که به کوچک قرمز متحده مانند آیداهو و وایومینگ همان نمایندگی به عنوان بزرگ آبی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک.

“اگر میچ مک کانل در حال رفتن به انجام به آینده دموکراتیک رئیس جمهور چه او به رئیس جمهور اوباما است که سعی کنید برای جلوگیری از هر چیزی که او می کند, پس از آن ما در حال رفتن به عقب filibuster” وارن گفت: در انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث در اواخر فوریه.

اما دیگر دموکرات ها مانند برق از آن می توان آنها را به شکل و جلوگیری از قانون در حالی که در اقلیت با برخی از آنها برگزاری بیشتر در میانه نمایش ها مانند بهداشت ، Kyrsten Sinema, D-Ariz., و سناتور. Joe Manchin D-W. V.

بحث پرسیده شد به تازگی پس از سن. کریس Coons D-Del., متوسط متحد از یمن که به پشتیبانی filibuster گفت: سیاسی او را باز به لغو آن است. “من نمی خواهد بیکار ایستادگی برای چهار سال و تماشای بایدن دولت طرح های مسدود شده در هر نوبت,” او گفت:.

یک بایدن کمپین سخنگوی نمی بلافاصله پس از بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا او به حمایت و یا مخالفت دموکراتیک تلاش برای لغو 60 رای آستانه برای قانون.

Filibuster است مجلس سنا قانون که در مورد حادثه تاریخی به عنوان تغییر حکومت در اوایل 1800s محروم حزب اکثریت از یک راه برای قطع کردن بحث است. آن را به ندرت استفاده می شود برای نسل و به ميدان آمد و در اواسط دهه 1950 زمانی که جنوب سناتور استفاده از آن را به filibuster قوانین حقوق مدنی. تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و مک کانل و سپس اقلیت رهبر ramped تا استفاده از آن برای جلوگیری و یا مقیاس قطعات از دستور کار خود دارد.

دستیابی به “ترميم” در ابتدا نیاز به اتفاق آراء رضایت. در سال 1917 آن قطع شد و به 67 رای. آخرین بار این تغییر بود سال 1975 نیاز به 60 رای برای پایان دادن به بحث. آن است که یک قانون اساسی و مورد نیاز را می توان تغییر با 51 رای در سنا است.

مک کانل انجام داد اما دفاع از حذف filibuster به صورت قضایی و اجرایی قرار ملاقات گفت: 60 رای آستانه برای تایید نامزد شده است “یک پدیده اخیر” که قدمت آن به جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری.

“به طوری که واقعا یک انقلاب,” او گفت:. “چه خواهد بود یک انقلاب — و به نوبه خود در مجلس سنا را به خانه خواهد بود برای تغییر قانونی filibuster.”

آدم Jentleson که در خدمت به عنوان یک سخنگوی رید رد مک کانل را شناسایی filibuster به عنوان یک ابزار برای ترویج اعتدال.

“اختراع شد و به اجازه می دهد یک اقلیت سفید محافظه کاران تحمیل اراده خود بر تغییر کشور است که هدف آن خدمت امروز” او در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de