پنس: فلوریدا می توانید با تشکر از رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده مسئولیت رسیدگی به COVID موارد

Coronavirus مورد اعداد بدتر از همیشه در فلوریدا.

اما در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس آمد به تمپا با یک پیام به دولت آفتاب: فلوریدا است که در یک موقعیت خوب برای آب و هوا طوفان است.

“من می خواهم مردم از فلوریدا به می دانم که ما در یک مکان بسیار بهتر با تشکر رهبری از رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن و نوآوری صنعت آمریکا و همکاری است که ما جعلی نه تنها در تست اما در حفاظت فردی و تجهیزات” پنس گفت: در یک رویداد با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دانشگاه فلوریدای جنوبی مرکز پزشکی پیشرفته آموزش مجازی و شبیه سازی.

پنس و DeSantis همراه با چند مقامات بهداشت فدرال اشاره یک انگشت شماری از تفاوت بین زمان شیوع در فلوریدا و آنهایی که قبل از آن در نیویورک و سیاتل در این بهار. گزینه های درمان را بهبود تست قابلیت گسترش یافته و بیمارستان در حال آماده شدن برای افزایش.

در حال حاضر هم به اقتصاد و جلوگیری از گسترش پنس گفت: با استناد به همه این عوامل. به خصوص زمانی که این کشور نیروی کار بازگشت. اقتصاد اضافه 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن.

“ما مجبور به انتخاب بین باز کردن امریکا و سلامت مردم ما” پنس گفت: در این رویداد است.

در برابر پس زمینه از بد COVID اخبار

با وجود خوش بین نگرش کنفرانس خبری فلوریدا چهره یک واقعیت دلهره آور. برخی از تست سایت در دولت نقاط داغ به طور معمول اجرا از منابع با یک خط از اتومبیل هنوز در انتظار. بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است به خصوص در جنوب فلوریدا. اگر چه سالمندان فلوریدا ساخته شده اند تا یک مقدار نامتناسبی از دولت تلفات an 11-year-old boy in Miami-Dade یکی از 68 قربانیان جدید بیماری گزارش شده توسط دولت و پنج شنبه.

در آوریل DeSantis پیروزمندانه اعلام کرد فلوریدا بود “مسطح منحنی.” اما پنس ناخواسته بر خطرات ناشی از چنین اظهارات نشان می دهد که فلوریدا هنوز که چالش های پیش رو.

“ما می توانیم صاف منحنی در فلوریدا درست مثل ما در دیگر نقاط کشور” پنس گفت.

این دیدار یکی دیگر از نشانگر در تغییر چشمگیر در پیش آگهی برای فلوریدا در هفته های اخیر. دولت هنگامی که منادی تهمت پایین آن مثبت تست میزان در حال حاضر شاهد یکی از بدترین شیوع در جهان است. مقامات کاخ سفید اذعان آنها با توجه به تحولات در اینجا.

گفت که این منطقه تمپا بسیار نزدیک از طریق مارس تا آوریل طریق ممکن خود را از طریق بازگشایی,” دکتر گفت: دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. “این ویروس آمد به تمپا و گسترش از طریق تمپا مدتی در امتداد پایان است.”

بایدن شمارنده

پیش از پنس ورود سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات ها’ presumptive نامزد برای رئیس جمهور لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بالا فلوریدا خواهان.

“معاون رئیس جمهور مایک پنس و فرماندار DeSantis مشترک زیادی دارند — که مهمترین آنها که هر دو موفق به طور موثر COVID-19 همه گیر به طور جدی و یا با فوریت” بایدن گفت: در یک کمپین در بیانیه ای. “این است که همه در علاوه بر این به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و فلوریدا دادستان کل اشلی مودی در جریان مبارزه به ابطال قانون مراقبت مقرون به صرفه در دیوان عالی کشور در میان این همه گیر.”

دوشنبه نخستین بار نیست که پنس بازدید کرده فلوریدا در طول بیماری همه گیر. تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده پنس مسئول کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در ماه مارس, معاون رئیس جمهور با عنوان جمع آوری کمک برای کنگره جمهوری خواهان در ساراسوتا.

و در ماه مه به عنوان فلوریدا نگاه به مسطح منحنی جدید گزارش coronavirus موارد پنس آمد به اورلاندو به بحث در مورد بازگشایی دولت با DeSantis. آن است که در خارج از جلسه که DeSantis راه اندازی به یک به یاد ماندنی, ویروسی, بیهوده گویی در مورد آنچه که او گفت: ناعادلانه بود, پوشش رسانه ای از دولت در پاسخ به این ویروس.

“ما موفق شد و من فکر می کنم که مردم فقط نمی خواهید به آن را تشخیص به دلیل آن چالش های خود را به روایت” DeSantis گفت: پس از آن.

در روز پنج شنبه پنس آمد به دولت آفتاب در میان شرایط بسیار مختلف. فلوریدا گزارش شکستن رکورد 10,109 جدید موارد جلوتر از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته. دولت هفت روز به طور متوسط مرگ و میر افزایش به 42 هر روز بالاترین آن بوده است از آنجا که ممکن است 9. و 329 نفر در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 سومین روز تنها شکل از زمان شروع این بیماری همه گیر.

به عنوان موارد در دولت جدید رسیده اوج DeSantis دوباره شدت انتقاد کرد و در یک هدف مورد علاقه.

“من فکر می کنم رسانه ها در تلاش بود تا به گفتن اعداد [از مارس] ساختگی بود, در حال حاضر آنها مانند شماره زیرا آنها بالاتر” DeSantis گفت. “این خنده دار است که چگونه است که کار می کند.”

اگر چه دولت ممنوع بارها از خدمت به الکل ژوئن 26, DeSantis یک جمهوری خواه کاهش یافته است به موضوع هر بیشتر محدودیت های اقتصادی با هدف کاهش گسترش یافته است. در تگزاس است که از دیدن مشابه افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان دولتی گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه نیاز است که تگزاسی که در استان ها با 20 یا بیشتر تایید coronavirus موارد باید پوشیدن صورت پوشانده اند.

DeSantis اتحاد در برابر استدلال مشابه جهت فلوریدا گفت: این امر می تواند بی اثر است. به جای او خواست فلوریدا — به خصوص دولت سالمندان — هوشیار باشند و عمل اجتماعی فاصله.

پنس پشت را در فلوریدا حداقل یک بار بیشتر در تابستان امسال زمانی که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه می آید به جکسون ویل. پنس گفت: تهمت و ایران به دنبال به جلو به این رویداد و به هیچ نشانه آن است که آنها می اندیشند این رویداد با توجه به افزایش شیوع به جای اطمینان وجود دارد که “بسیار پیچیده قصد دارد به مطمئن شوید که آن را به یک محیط امن و سالم.”

هر دو این مقامات منتخب و متخصصان پزشکی در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری خواست فلوریدا به اقدامات احتیاطی را به سرعت گسترش coronavirus. فلوریدا باید دست خود را بشویید, پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

Birx نیز خواسته هر کسی است که با حضور در یک رویداد با تعداد زیادی از مردم برای دریافت تست شده است. پیام مستقیم درخواست برای افراد جوان که ممکن است بدون علامت است اما می تواند به گسترش این بیماری به فلوریدا.

“همه ما باید نقش اساسی در چند هفته آینده” Birx گفت.

Tampa Bay Times تحریریه رومی و صدا کمک به این گزارش.

تماس با استیو Contorno در [email protected] Follow @scontorno. تماس با کربی ویلسون در [email protected] Follow @kirbywtweets

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de