بر آزمایشگاه تحقیقات نشان می دهد این زمان جهش بیشتر انتقال بین افراد در دنیای واقعی. عکس: فایل

واشنگتن: یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله پزشکی همراه است نشان می دهد که تنوع ژنتیکی از کروناویروس که شده است مواج و مرج در جهان امروز آلوده سلول های انسان با سرعت بیشتری نسبت به نسخه اصلی که ظهور در چین است.

آزمایشگاه-بر اساس تحقیقات نشان می دهد این زمان جهش بیشتر انتقال بین افراد در دنیای واقعی نسبت به قبلی تکرار اما این هنوز ثابت نشده است.

“من فکر می کنم این داده ها نشان می دهد که وجود دارد تنها یک جهش است که در واقع باعث می شود این ویروس قادر به تکرار بهتر و شاید بالا ویروسی بارهای” Anthony Fauci, ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی که نبودم درگیر در تحقیق و اظهار نظر به مجله انجمن پزشکی آمریکا.

“ما نمی باید یک اتصال به اینکه آیا یک فرد می کند بدتر با این یا نه. آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال اما این است که هنوز در مرحله تلاش برای تایید است که” او اضافه شده است.

محققان آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در نیومکزیکو و دانشگاه دوک در کارولینای شمالی با همکاری دانشگاه شفیلد را COVID-19 ژنومیک انگلستان گروه تحقیقاتی به تجزیه و تحلیل ژنوم نمونه های منتشر شده در GISAID بین المللی منابع به صورت های ژنوم توالی.

آنها دریافتند که زمان نوع به نام “D614G,” باعث می شود کوچک اما قوی تغییر در “سنبله” پروتئین است که بیرون زده از سطح ویروس که با استفاده از آن به حمله و آلوده کردن سلول های انسان است.

دانشمندان برای اولین بار ارسال شده مقاله خود را به پزشکی قبل از مطبوعات و سایت bioRxiv در ماه آوریل که در آن دریافت 200,000 بازدید ضبط.

اما در ابتدا با انتقاد به این دلیل که دانشمندان تا به حال ثابت نشده که جهش خود را مسئول آن سلطه; آن می تواند سود از عوامل دیگر و یا از شانس.

این تیم پس از انجام آزمایش های اضافی بسیاری در دستور سردبیران همراه است.

آنها تجزیه و تحلیل داده ها از 999 انگلیسی بیماران بستری با COVID-19 و مشاهده شده است که کسانی که با این نوع بیشتر ذرات ویروسی در آنها اما بدون این تغییر شدت بیماری خود را.

آزمایش های آزمایشگاهی در ضمن نشان داد که نوع سه تا شش برابر بیشتر قادر به آلوده کردن سلول های انسان است.

“به نظر می رسد که این یک مشخصه ویروس” گفت: اریکا Ollmann Saphire که انجام شده یکی از این آزمایش ها در لا جللا موسسه ایمونولوژی.

“این نوع از بیماری همه گیر’

اما همه چیز در این مرحله تنها می توان گفت “احتمالی”: در شرايط in vitro آزمایش اغلب نه تکرار پویایی یک بیماری همه گیر.

تا آنجا که ما می دانیم که چه نوع گردش به راست در حال حاضر بیشتر است “عفونی” این ممکن است یا ممکن است بیشتر “انتقال” بین مردم است.

در هر رای گفت: Nathan Grubaugh یک virologist در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی بود که بخشی از تحقیق و توسعه از نوع “چه از طریق انتخاب طبیعی یا شانس به این معنی است که این نوع در حال حاضر است همه گیر.”

نوشتن در یک تفسیر قطعه Grubaugh اضافه شده است که برای عموم مردم این نتایج را تغییر ندهید زیاد است.

“در حالی که هنوز هم وجود دارد مهم مطالعات مورد نیاز به تعیین اگر این تاثیر دارو یا واکسن توسعه در هر راه ما انتظار نداریم که D614G ما را تغییر خواهد کرد اقدامات کنترل و یا فردی عفونت بدتر” او گفت:.

“این بیشتر از یک زنده نگاه به علم اتفاق می افتند: یک کشف جالب ساخته شده بود که به طور بالقوه لمس میلیون ها نفر از مردم, اما ما هنوز نمی دانیم دامنه کامل و یا تاثیر است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de