شان و کاترین پرتاب یک باتلاق با مضمون تولد: دیدن داخل عکس

بیرون کشیدن تمام متوقف می شود! کاترین Giudici و Sean Lowe قرار داده و در یک باتلاق با مضمون باش برای فرزند خود ساموئل تولد.

“پسر من تبدیل چهار امروز!” لاو 36 نوشت طریق Instagram روز پنج شنبه, جولای 2, در کنار یک عکس از او فرزند ارشد. “فقط سه سال و او می تواند کار تمام وقت و ویسکی با پیر مرد.”

Giudici, 34, gushed در مورد او نخستزاده در رسانه های اجتماعی و همچنین نوشتن “مبارک مبارک تولد 4th شیرین من ساموئل پسر! ما شما را دوست دارم بسیار زیاد است و ما بسیار سپاسگزار هستیم شما هدیه ای است که ما را پدر و مادر است.”

واشنگتن بومی افزود: “با تشکر از شما برای آموزش من تفاوت بین بوفالو و گاومیش کوهان دار امریکایی برای همیشه نگه داشتن من را در انگشتان من برای گفتن من شما را دوست دارم من به طور مداوم برای اینکه همیشه مهربان و برای یک میلیارد دیگر چیزها.”

این زن و شوهر که در فصل 17 از لیسانس در سال 2013 جشن خود را یک کمی در ابتدا با یک ویژه صبحانه خانگی. ساموئل لذت می برد, وفل, مینی ماکارونی و سوسیس قبل از رفتن به خارج برای یک باتلاق الهام گرفته ،

تولد پسر عینک شورت سبز و جشن برگ-چاپ تی شرت در حالی که برادر کوچک خود را اشعیا 2 عینک مطابق با تمساح-چاپ کوتاه تنظیم شده است. دو پسر goofed کردن با تمساح انگشت کردن اسباب بازی در مقابل خانه خود را قبل از درایو های جشن آغاز شد.

سابق ستاره واقعیت که همچنین به اشتراک گذاری دختر میا 6 ماه پر از چمن خود را با بالن های رنگارنگ و اسباب بازی حیوانات شما ممکن است پیدا کردن در باتلاق برای مطابقت با “ساموئل SW4MP” تم.

برای ایمن ماندن در میان coronavirus همه گیر خانواده و دوستان سوار در تزئین ماشین بگویم تولدت مبارک. دالاس آتش نشانی کامیون نیز در ظاهر به موج در تولد پسر.

مهمانان دریافت beignets و goodie کیسه های برای متوقف کردن توسط به عنوان لاو کودکان و نوجوانان بازی گزاف گویی خانه و دست تکان داد در قطار از اتومبیل.

پایین برای دیدن همه ی از جشن لمس Giudici و لاو برای ساموئل روز بزرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de