ترسو مودی بازديد Laddakh پس از چین و شتم

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به سربازان هندی در طول سفر به لاداخ.

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر هند ساخته شده تعجب به Laddakh مرزی منطقه که در آن 20 سربازان هندی کشته در برخورد مرگبار با نیروهای امنیتی.

این دیدار دیده می شود توسط ناظران به عنوان تلاش های ترسو مودی برای افزایش روحیه نظامی خود را پس از چین و شتم.

این حادثه در Galwan ولی دیدم نمرات از نیروهای نظامی کشته شد و اولین بار در 45 سال است که سربازان کشته شده بود در مبارزه در giants’ آستین مناقشه مرزی هیمالیا.

مودی در سفر یک پایگاه نظامی در Nimoo در لاداخ حدود 100 کیلومتر (60 مایل) به عنوان کلاغ مگس از سایت ژوئن 15 نبرد.

بدون نام بردن چین در آدرس خود را به سربازان هندی ظ گفت: “عصر توسعه طلبی است و بیش از این سن از توسعه است. تاریخ گواه است که توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به نوبه خود بازگشت.”

کسانی که گذاشته زندگی خود را برای کشور متعلق به تمام نقاط هند و epitomised آن اخلاق از شجاعت این NDTV به نقل از او عنوان کرد و گفت.

“هر هندی در سراسر جهان به ویژه در هند به این باور است که همه شما می توانید ارائه و نگه داشتن ملت قوی و امن است. شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما مستقر هستند. سلاح های خود را به عنوان قوی به عنوان کوه است که شما را احاطه کرده. اعتماد به نفس خود را تعیین و اعتقاد به اتل (غیر منقول) به عنوان قله ها در اینجا.”

سر از هند نظامی و فرمانده ارتش نیز در این بازدید به این منطقه حساس مورد استفاده قرار گرفته است به عنوان گذرگاهی برای ساخت نیروهای نظامی اعداد در منطقه است.

هر دو طرف را مقصر هر حادثه و پس از ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به این منطقه است.

آنها در چند دور از نظامی-سطح مذاکرات و گفت: آنها می خواهند مذاکره حل و فصل اما کمی آشکار پیشرفت است.

هند نیز اقدام به نوبه خود پیچ در چین از لحاظ اقتصادی این هفته ممنوعیت 59 چینی تلفن همراه از جمله برنامه های محبوب Infinite با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

با ضد چین و احساسات در ظهور محلی, چینی, واردات از جمله مواد اولیه حیاتی برای هند صنعت داروسازی گزارش شده است تا ستون در بنادر با توجه به دقیق تر مرز چک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de