پس دنیای واقعی راه اندازی شد در سال 1992 و قوانین جاده در سال 1995 MTV جمع آوری شده کاملا ترکیب از ورزشکاران به رقابت در چالش. در سال 1998 این spinoff شروع به قوانین جاده: همه ستاره. فصل 2 این عنوان را به دنیای واقعی/قوانین جاده چالش.

فصل 19 نشان می دهد ساخته شده بسیاری از تغییرات و تبدیل به چالشاگر چه معمولا در ترکیب با یک عنوان منحصر به فرد — رقبای, نبرد دو جنس, تبارها ،

در حالی که بازیگران در حال حاضر رقابت برای یک غول مجموع پول که نیست همیشه مورد. که نشان می دهد شروع به اعضای برنده یک سفر برای دو نفر به سان خوزه کاستاریکا است. سریع به جلو به سال 2017 که چالش های نجومی 30 بازیگران با یکدیگر به رقابت 1 میلیون دلار است.

Ashley Mitchellکه شروع در دنیای واقعی: انفجاردر حال حاضر می ایستد به عنوان رقیب ترین بردن درآمد $1,121,250 در دو چالش برنده است. جانی “موز” Devenanzio دارای عنوان مرجع برای رقابت در ترین چالش ها در 20, در حالی که کارا ماریا Sorbello دارای عنوان زن بودن بازیگران در 14.

اگر چه آن را به عنوان تنها جهان واقعی و قوانین جاده آلوم اعضای بازیگران از یکی هستید؟, برادر بزرگ سکس در ساحل, Geordie Shore Vanderpump قوانین The Amazing Race, Bad Girls Club, Party Down South و بازمانده را از پیوست نشان می دهد.

“ما خودمان را در حال حاضر به عنوان چالش نشان می دهد” تولید کننده Emer Harkin گفت: تنوع در سال 2020 در مورد اضافه کردن در دیگر نشان می دهد. “این واقعا در مورد ازدواج بهترین از بهترین ها را از آن نشان می دهد با بهترین ماست.”

در حالی که به دنبال کسی “ورزشی جوان, سرگرم کننده, تک” مهم است که “آنها نمی تواند فقط داغترین پسر یا دوست داشتنی ترین دختر آنها نیز باید به مرگ زمانی که آنها می آیند در چالش” او گفت:. “که در خود و برای خود یک چالش است به آنها را پیدا کنید. [و] MTV بودن خانه و محل امن برای جامعه تجاوز و نگه داشتن قالب های متنوع مردم واقعا می خواهند به خود را نشان داده شده در تلویزیون. بنابراین تمام کسانی که همه چیز با هم مخلوط ایجاد اسب شاخدار است که من به طور مداوم به دنبال.”

حرکت را از طریق گالری زیر به سازگاری با برخی از بزرگترین رقبا و جایی که آنها هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله