زندگی در ساحل و ما فقط بازی در شن و ماسه. آنچه را به عنوان سرگرم کننده است ؟ لباس شنا خرید. آن است که وجود دارد عدم وجود گزینه های موجود در بازار به خصوص وقتی که می آید به یک قطعه. این درست است که به ندرت وجود دارد یک قطعه است که یکی از اندازه متناسب با تمام. این نادر است برای پیدا کردن یک لباس شنا است که به خوبی متناسب است اما چاپلوس به اندازه کافی به ما احساس اعتماد به نفس و مد به جلو.

با این حال یک تکه لباس شنا نه تنها چاپلوس و خوب و اتصالات, اما آن را نیز افسانه! بسیاری از داوران به نظر می رسد فکر می کنم تا بیش از حد!

swimsuit-macys
میسی

آن را ببینید: گرفتن La Blanca حال یک تکه لباس شنا:

مطمئن شجاعانه به آن همه لخت می توان کمی قریب به اتفاق! چگونه می تواند به ما احساس اعتماد به نفس در پوست خود ما اگر ما حق لباس شنا? ما کاملا آن را دریافت کند به همین دلیل است که ما یک روش ساده شبح را حفظ خواهد کرد که ما به دنبال و احساس خوب در تمام تابستان!

La Blanca حال مایو یک تکه است و تنها قطعه ما نیاز به تسخیر همه ما ساحل گشت و گذار در این تابستان! چرا ما با اعتماد به نفس است که در آن بهترین است ؟ خوب با رتبه پنج ستاره و بسیاری از منتقدان این ادعا آن را “بهترین لباس شنا همیشه” آن را دشوار است به فکر می کنم در غیر این صورت!

آنچه را مهم ترین عامل در هنگام انتخاب یک لباس شنا? پوشش! ما اعتماد به نفس تقریبا همه در خارج وجود دارد موافق است. و این لباس شنا است. در حال حاضر ما فقط صحبت کردن در مورد یک پوشش است. ما در حال صحبت کردن در پوشش کامل از بالا به پایین.

به همین دلیل است که موسیقی به گوش ما? تا به حال متوجه چگونه گاهی اوقات ما مایو شروع به سوار تا زمانی که ما حرکت می گرم و یا حتی بیشتر شرم آور — هنگامی که ما را به یک شیب در اقیانوس و یا استخر ؟ وجود دارد هیچ چیز وحشتناک تر از آن است! این لباس شنا را حفظ خواهد کرد همه چیز را تحت پوشش پس آن را نمی خواهد تکان دادن از بدن ما است.

مهم ترین غذای آماده از پوشش کامل عامل ؟ این را حفظ خواهد کرد ما را پوشش داده اما نه بیش از حد تحت پوشش که در آن به نظر می رسد matronly! این یک تکه ویژگی های عمیق V-گردن است که نشان می دهد تنها مقدار مناسبی از پوست و چند crisscross تسمه در بازگشت به حرارت تا چیز.

red-swimsuit-two
میسی

آن را ببینید: گرفتن La Blanca حال یک تکه لباس شنا:

با پنج افسانه سایه را انتخاب کنید از هر گزینه رنگ است که به عنوان شگفت انگیز به عنوان آخرین!

این لباس شنا نیز می تواند به عنوان یک bodysuit! پرتاب در یک جفت شورت جین در بالا اضافه کردن یک crossbody, کفش پاشنه بلند و پایان نگاه کردن با یک زانو-ژاکت کش باف پشمی. هیچ کس تا کنون قادر به تفاوت! در واقع یکی از بررسی عاشق چگونه شیک این لباس شنا بود. و ما قطعا با شما موافقم!

یکی دیگر از مؤلف نیز در نظر چاپلوس عاشق, چگونه شیک و راحت این قطع شد! بسیاری دیگر از داوران گفت: همان چیزی که بسیاری آن را بهترین لباس شنا آنها تا کنون خریداری شده است. از این جا به چه چاپلوس آن را در فقط در مورد هر نوع بدن وجود دارد چیزی جز عشق برای این لباس شنا!

بنابراین هنگامی که به دنبال به استاد تابستان لغزش به این شیک-و-راحت یک تکه لباس شنا داوران می گویند متناسب با تا افسانه, آنها هرگز می خواهید به آن را خاموش!

آن را ببینید: گرفتن La Blanca حال یک تکه لباس شنا:

سبک شما نیست ؟ بررسي فايلهاي اضافی لا بلانکا قطعات و شنا گزینه نیز در دسترس میسی!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de