مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از کوه راشمور برای آتش بازی به عنوان COVID-19 موارد مارپیچی خارج از کنترل

خواه رئیس جمهور صحبت می کنند در سایه چهار خود قابل توجه پیشینیان. عکس: فایل

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد بازدید از کوه راشمور در روز جمعه برای یک شب آتش بازی است که او امیدوار است را تسکین ملت او تلاش کرده است به متحد آن را به عنوان تلاش برای کنترل فزاینده از coronavirus موارد در سراسر کشور است.

در آستانه روز استقلال کشور جمهوری خواه رهبر صحبت خواهد کرد در سایه چهار خود قابل توجه پیشینیان: جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن که سر تراشیده شده به گرانیت در داکوتای جنوبی.

میلیاردر املاک و مستغلات مغول-تبدیل-رئیس جمهور که به ظاهر روشن چشم به تکان دهنده افزایش تعداد ویروس موارد در بسیاری از ایالات آمریکا بوده است آشکارا فراوان در مورد Rushmore رویداد.

برخی 7,500 مردم می رود و اجتماعی فاصله در دستور کار نیست.

“ما در حال رفتن به یک شب فوق العاده ای. آن را برای رفتن به یک صفحه نمایش آتش بازی مانند چند نفر دیده می شود. آن را می شود بسیار هیجان انگیز است,” او گفت:.

را مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد این بیماری همه گیر است که ادعا کرد که نزدیک به 130,000 آمریکا زندگی و تجدید حیات از موارد در این کشور جنوب و غرب ؟ ملت بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci است گفت: چشم انداز مثبت “قرار می دهد کل کشور در خطر است.

“پس خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن یک ماسک صورت تنظیم یک مثال برای این کشور پس از مقاومت در برابر ماه به عنوان بسیاری از سیاستمداران و دیگران حتی در خود اردوگاه خواسته اند او را به انجام دهید ؟ خواه رئیس جمهور است که در یک مخمصه سیاسی به شدت انتهایی خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن در انتخابات با چهار ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

در حال حاضر او چسبیده است با یک محاکمه و درست پیام است که او منتقل پنج شنبه: coronavirus بحران است که “رفتار” آمریکا اقتصاد است “خروش دوباره” و 2021 در حال رفتن به یک “فوق العاده” در سال است.

اما در مقایسه با اروپا و عفونت نرخ روزانه و موردی در مجموع به افزایش در ایالات متحده و برخی از کشورهای در حال ضرب و شتم خود را تیره و تار سوابق تقریبا هر روز.

Fauci هشدار داده است که این کشور می تواند در نهایت دیدن 100,000 موارد جدید یک روز اگر همه چیز را تغییر ندهید.

در حال حاضر بسیاری از کشورها متوقف شده و تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را.

برخی از آنها حتی عقب نشینی و reimposed محدودیت در میله, رستوران ها و سواحل است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de