Twitch Streamer بایرون ‘Reckful’ برنشتاین می میرد در 31

بایرون برنشتاین شناخته شده به عنوان “Reckful” در جریان پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی, درگذشت, روز پنج شنبه, جولای 2, در سن 31.

Austin تگزاس مبتنی بر پرنیان برادر Gary برنشتاین اعلام کرد عبور خود را از طریق توییتر. “من برادر بایرون @reckful رفته است,” او نوشت. “RIP. او در روشی مشابه به عنوان برادر بزرگتر من ، من هیچ خواهر و برادر باقی مانده است.”

بایرون, دوست دختر سابق آبی Madrigal نیز با تایید این خبر نوشتن, “بله, آن را او. او رفته است. من شده است با داشتن یک حمله وحشت برای یک ساعت. من نمی دانم چه باید بکنید. بایرون, من آرزو می کنم من می تواند به شما کمک کرد. همه ما انجام دهد. من متاسفم من نمی توانستم. با تشکر از شما برای اینکه بخشی از زندگی من است. عشق شما همیشه.”

بایرون نگران طرفداران اوایل صبح روز پنجشنبه هنگامی که او به یک سری از مشکل توییتهایی. “اه, من احساس می کنم بد برای هر کسی است که برای مقابله با من, جنون,” او نوشت. “لطفا فقط می دانم در این شرایط فرد دیوانه را احساس نمی کند در کنترل اعمال خود است.”

ساعت قبل از عبور خود را به او پیشنهاد Madrigal در یک پیام است که شامل عکس هایی از خود و سابق خود.

“من می دانم که من همیشه کمی بیش از حد دیوانه … و این اثبات شده است … اما حداقل شما هرگز خسته می شود. Will you marry me, Becca?” بایرون نوشت. “آیا او احساس تحت فشار به می گویند بله من کاملا دیوانه در اینجا. من نه او را دیده در 6 ماه. دلیل این پست من می دانم که او یکی از من می خواهید برای همیشه و من می خواستم او را به من تعهد واقعی است.”

Madrigal در پاسخ به این پیشنهاد در توییتر پست با عنوان “تبدیل تاریخ 2 ژوئیه سال 2020” و اظهار داشت که او نمی بینم او پیام “تا زمانی که خیلی دیر شده بود.”

“که تغییر نمی کند این واقعیت است که من قادر به بود وجود دارد برای او,” او نوشت. “او شگفت انگیز بود. او به من آموخت که چگونه از آن لذت ببرید به تجربه بیشتر به چالش کشیده و من سعی کنید به بیش از آنچه که من بود. او بزرگتر از زندگی بیش از حد بزرگ برای این جهان است. او به من متوجه است که من می دانستم که هیچ چیز در مورد افسردگی, هیچ چیزی در مورد مسائل مربوط به سلامت روان. من تا به حال این ایده مبهم از آنچه در آن بود و embarrassingly فکر می کردم که من می تواند کمک کند با بی اهمیت bulls–t.”

بایرون بود یکی از بالاترین رتبه “هابیت” بازیکنان و افتخار بیش از 936,000 پیروان در Twitch که در آن او را به اشتراک بگذارید پخت و پز و بازی پخش. او کار بر روی یک بازی جدید به نام “Everland” قبل از مرگ او.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

پایین ببینید مشاهیر و پارسه’ مراسم تجلیل از بایرون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de