ونسا Hudgens: Ashley Tisdale و من در حال بازسازی خانه های ما با هم

در آن برای مسافت های طولانی! ونسا Hudgens اثبات دوستی اش با اشلی است به عنوان قوی به عنوان همیشه در حالی که احترام او High School Musical costar در روز تولد او.

“تولدت مبارک به من OG BESTIE @ashleytisdale و” پسران بد برای زندگی بازیگر, 31 نوشت طریق Instagram روز پنج شنبه, جولای 2. “خاکستر و شروع کردم از پایین در حال حاضر ما در اینجا!!! Lol اما به صورت واقعی امکانات. ملاقات ما در یک استماع تجاری و دوستی ما در زمان خاموش. بعد به دبیرستان موزیکال به تور جهان برای خرید الات [sic] به بازی بسکتبال و بسیاری از رز [sic]. در حال حاضر ما در بزرگسالی ما مشغول کمک به یکدیگر تزئین و نوسازی خانه های ما. Lol خیلی خوشحال من سرگرم کننده خود را با محبت روح و روان در کنار من در تمام جنبه های زندگی است.”

Vanessa Hudgens Ashley Tisdale I Are Renovating Our Houses Together
اشلی و ونسا Hudgens در 70 جوایز امی ساعات پر بیننده نخست تصویری جشن در 17 سپتامبر سال 2018 در لس آنجلس ، تاد ویلیامسون/ژانویه تصاویر/شاتر

Hudgens نتیجه گرفت: “من عشق تو خاکستر. همیشه n برای همیشه لطفا برای شاد تولد bby.”

Tisdale که تبدیل 35 روز پنج شنبه در واکنش به احساساتی پست در بخش نظرات. “من شما را دوست دارم بهترین دوست” او پاسخ داد از جمله مقدار زیادی از قلب emojis. او همچنین اعلان مجدد عکس ها در Instagram داستان اضافه کرد: “عزیزم V و 4 زندگی است.”

به “لیمو” خواننده به ظاهر صرف روز در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. “این است که 35!!” او زیر نویس Instagram عکس از خودش راه رفتن در اطراف در خارج. “#wearamask #savelives.”

Vanessa Hudgens Ashley Tisdale I Are Renovating Our Houses Together
ونسا و اشلی. حسن نیت ارائه میدهد Ashley Tisdale/Instagram

Tisdale باز کرد تا در مورد دوستی پایدار با Hudgens در ماه اوت سال 2019. “ما فقط باید یک اتصال و او را بسیار عالی و یکی از بهترین دوستان من” او منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان است. “آنچه من در مورد او این است که او خیلی با استعداد است و من فکر می کنم آنچه ما به اشتراک گذاری است که ما واقعا مبتنی مردم و من فکر می کنم که این مهم به ویژه با آنچه ما انجام می دهیم این است به ماندن.”

این زندگی مجموعه از زاک و کودی آلوم همچنین اشاره کرد که چگونه جفت قبل از ملاقات بازیگران در دبیرستان موسیقی سری فیلم است. “ما در واقع کار می کرد با هم از یک سال قبل در یک سیرز و تجاری و از آن روز ما فوق العاده بود, از,” او توضیح داد. “پس مردم واقعا نمی — من فکر می کنم برخی از مردم می دانند که, اما آنها فکر می کنند آن است که فیلم است که ما را گرد هم آورده و آن را واقعا نبود.”

Tisdale و Hudgens به تصویر کشیده Sharpay ایوانز و گابریلا Montez به ترتیب در 2006 High School Musical, 2007 را High School Musical 2 و 2008 را High School Musical 3: Senior Year. آنها پیوست عملا با costars آنها در ماه آوریل برای دیزنی خانواده Singalong.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de