5 بار Gisele Bundchen, 39, نگاه به سطح بعدی خیره کننده آرایش-رایگان

Gisele Bündchen 100 درصد طبیعی زیبایی! نه تنها او یکی از زنان زرق و برق دار بر روی باند فرودگاه اما او همچنین می داند که چگونه به خیره کردن وظیفه پوشیدن کمی به هیچ آرایش.

39 سال است که هیچ چیز خیره کننده به خصوص زمانی که او نوار را به یک چهره تازه. تا آنجا که ما عشق را به او انجام می شود تا در شب-به نظر می رسد آن را به کسانی که لخت رو selfies که ما واقعا نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. و نه او می تواند!

در واقع برزیل زیبایی را دوست دارد به نگه داشتن آن بسیار است که در سال 2018 او به نظر می رسد بر روی جلد وگ ایتالیا کاملا بدون آرایش. اجازه دادن به پوست بی عیب و نقص, درخشش, سوپر نشان داد کردن لکه از کک شدید ابرو و کاملا باطل و قفل. عکاس جیمی Hawkesworth شات همه چیز در نور طبیعی و نمی فتوشاپ آن را یک بیت. در حال حاضر که شدید!

“من همیشه احساس بهتر با کمتر, آرایش, من فقط احساس می کنم بیشتر شبیه خودم” او نشان داد در طول یک Chanel “زیبایی مذاکرات” تصویری.

اگر او در حال رفتن به انجام یک بیت از آرایش, او آن را نگه می دارد بسیار — و منظور ما بسیار ساده است. “من همیشه دوست دارم بسیار کمی foundation,” او گفت: در همین کلیپ. “من حتی نمی قرار داده بنیاد روی گونه من, من فقط با قرار دادن آن کمی اینجا و اطراف دهان — که همیشه قرمز و اطراف چشم است.”

از دامنه های اسکی به آشپزخانه نگه داشتن اسکرول برای دیدن Bündchen خیره کننده ترین تازه رو selfies از همه زمان.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de