دو مهاجر نجات داده شدند پس از پریدن از کشتی. — AFP/فایل

روی اقیانوس وایکینگ در مدیترانه: پس از اقدام به خودکشی دعوا فوران در هیئت مدیره و مهاجران پریدن به دریا خیریه SOS Mediterranee راه اندازی یک هشدار اضطراری روز جمعه خواستار اجازه داده می شود تا بلافاصله پیاده امن و پورت.

انسانی گروه که کشتی اقیانوس وایکینگ ها شده و در دریا برای بیش از یک هفته با 180 مهاجران روی آن را گفت دیگر نمی تواند تضمین ایمنی از مهاجران و یا خدمه و به نام یک وضعیت اضطراری در یک گام بی سابقه است.

قایق است که در برزخ در دریای مدیترانه در جنوب سیسیل شده است انتظار برای بیش از یک هفته برای کسب اجازه از ایتالیا و مالت به offload مهاجران در امن پورت.

تنش ها افزایش یافته است در هفته گذشته شاهد یک AFP خبرنگار سرنشین این قایق به عنوان مهاجران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای از جان گذشته برای رسیدن به زمین است. دیگران تبدیل شده اند پریشان قادر به تلفن خانواده خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها امن است.

یک عضو از خدمه لودویک گفت: AFP او هرگز شاهد چنین خشونت در هیئت مدیره یک کشتی نجات پس از موجی از دعوا بین مهاجران و تهدید به خودکشی.

“من احساس نمی امن” لودویک گفت. “ما باید برای پیدا کردن یک پورت در حال حاضر این سوال از ایمنی است.”

دعوا شکستن

SOS Mediterranee در بیانیه ای گفت: آن را امن نیست به نگه داشتن مهاجران بیحال شدن در یک قایق پس از آنها تا به حال “تحمل نزدیک به مرگ, تجربه در یک unseaworthy قایق تفریحی در پریشانی.”

این مهاجران که شامل پاکستانی شمال آفریقا Eritreans, نیجریه و دیگران برداشت شد و پس از فرار از لیبی در چهار جداگانه نجات اقیانوس وایکینگ ها در ژوئن 25 و 30 و پس از تنظیم بادبان از مارسی در 22 ژوئن.

مهاجران شامل 25 افراد زیر سن قانونی بسیاری از آنها بدون همراه توسط بزرگسالان و دو زن که یکی از آنها باردار است.

“پس از هفت درخواست برای یک محل امن برای مربوطه دریایی مقامات در هفته گذشته و در شش خودکشی و بازماندگان عرض 24 ساعت اقیانوس وایکینگ با اعلام وضعیت اضطراری…” گروه نوشت.

اوایل روز جمعه یک مهاجر سعی کردم به خود آویزان گروه گفت. دیگران نمایشگاه “نشانه هایی از خستگی روانی و افسردگی حاد و اضطراب که فوران کرده است به چندین فیزیکی دعوا میان بازماندگان بر روی عرشه” SOS Mediterranee گفت.

در ضمن دو تا مهاجران را آغاز کرده بود اعتصاب غذا گفت: این گروه است.

در بعد از ظهر جمعه خیریه خواست برای تخلیه پزشکی برای 44 تونس مراکش و مصر نشان دادن نشانه هایی از “حاد روانی” که تهدید به آسیب رساندن به خود و دیگران است.

ایتالیا در پاسخ با شماره تلفن روانشناس, SOS Mediterranee گفت.

بدون پاسخ

در زمان تمام اعضای SOS Mediterranee تیم امداد و نجات شده اند بر روی عرشه به منظور آرام کردن شرایط تنش. در حال حاضر برخی از تهدیدات در حال کارگردانی در نجات خود.

شایعات فراوان در میان این گروه از مهاجران از جمله این که یک سازمان غیردولتی است که در cahoots با مقامات بدست آوردن پول هر روز مهاجران نگهداری می شوند در هیئت مدیره.

روز پنج شنبه دو مهاجر انداخت و خود را به دریای مدیترانه اما نجات داده شدند.

گروه خیریه گفت: آن را تا به حال دریافت پاسخ منفی از ایتالیا و مالت و پس از آن درخواست یک پورت و بدون پاسخ به آن شش درخواست های بعدی.

نیکلاس Romaniuk مسئول عملیات امداد و نجات در هیئت مدیره وجود دارد گفت: هیچ “قانونی یا اخلاقی” دلیلی برای نگه داشتن مهاجران در هیئت مدیره.

“این مالت که ما هشدار داده و به ما این موقعیت یکی از قایق ها در پریشانی و در حال حاضر آنها اصلا جواب تلفن” Romaniuk گفت.

بیش از 100 ، 000 مهاجران تلاش برای عبور از دریای مدیترانه در سال گذشته با بیش از 1 ، 200 مرگ در تلاش به گفته سازمان بین المللی مهاجرت ،

رسیدن تابستان و بیشتر شرایط مطلوب در دریا ممکن است منجر به افزایش تلاش برای عبور از دریای مدیترانه با امید ورود در اروپا است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de