خشم به عنوان ما بزرگترین مؤتلفه یادبود به بازگشایی در روز استقلال


گتی ایماژ

آتلانتا رو تمدید خواستار حذف از سنگ کوه مؤتلفه یادبود پس از فعالین ابراز خشم بیش از این بنای تاریخی را برنامه ریزی بازگشایی استقلال در روز آخر هفته.

نه طبقه بالا نقش برجسته و مجسمه سازی بود که به طور موقت بسته شده و پس از انجام coronavirus همه گیر آمار ما, اما بسیاری از فعالان طولانی خواستار آن حذف دائمی با توجه به بحث برانگیز آن تاریخ است.

های اخیر تقاضا برای این بنای تاریخی می شود حذف شده است سوخت توسط ملی ناآرامی های مدنی ناشی از مرگ جورج فلوید و تماس های بعدی برای مقامات به پاره کردن نمایندگی از برده داری و استعمار قدرت در سراسر ایالات متحده.

(گتی ایماژ) یک زندگی موضوع اعتراض در مقابل سنگ کوه مؤتلفه یادبود

انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی (NAACP) حقوق مدنی گروه صحنه مارس در هفته گذشته اصرار کنده کاری باید اوراق از کوهستان.

“در اینجا ما در آتلانتا زادگاه جنبش حقوق مدنی و هنوز هم ما بزرگترین Confederate monument در جهان” گفت: جرالد Griggs, معاون رئیس جمهور از آتلانتا فصل NAACP.

“آن زمان برای دولت ما را دریافت کنید در سمت راست از تاریخ است.”

بیش از 100 متر بنای تکمیل شده در سال 1972 در یک چهره سنگ در شمال شرقی آتلانتا ویژگی های اشکال جسمانی خودت منع کن جفرسون دیویس رئیس جمهور از 11-دولت کنفدراسیون و دو نظامی خود را رهبران Robert E Lee و توماس “Stonewall” جکسون.

هر سه مرد برجسته در بنای تاریخی صاحبان برده.

“تمام از سنگ کوه بنا شده بود و برای نشان دادن آنچه که برخی از سفید گرجی محترم” موریس J روی ناچاری یک دانشیار دانشکده مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه گفت.

کوه نیز زمانی برگزار می شود نماد برای سفید supremacists با Klu Klux Klan با استفاده از آن به عنوان محل تولد مراسم در سال 1915 با شعله ور می گذرد.

افراطی سازمان هنوز گزارش به نگه گاه به گاه گردهمایی در نزدیکی بنای تاریخی اغلب ملاقات با معترضان در پشت پلیس نوار.

فرزندان جانبازان مؤتلفه مدافعان, از جنوب “علت” استدلال کرده اند که حذف کنده کاری است که مانند یک عمل پاکسازی به تاریخ آمریکا.

جنوبی علت استدلال می کند که جنگ بود و مبارزه برای دفاع از دولت حقوق برای خروج از اتحادیه در شمال, تجاوز به جای حفاظت از برده داری.

پروفسور روی ناچاری توصیف جنوبی علت به عنوان “یک غلط تاریخچه” که درصدد برده داری و نقش آن در جنگ.

جان Bankhead سخنگوی کوه سنگ یادبود انجمن گفت که بحث بر سر این بنای تاریخی در جریان بوده است برای سال ها و این که آنها “حساس به آن است.”

“ما می خواهم بگویم که تاریخ آن را به عنوان نه به عنوان برخی می گویند آن است,” او گفت:.

پروفسور روی ناچاری پیشنهاد کرده بیشتر کنده کاری باید اضافه شود به صورت سنگ از جمله آفریقایی آمریکایی چهره های تاریخی و رهبران حقوق مدني.

“آن نیاز به قرار دادن در یک زمینه است که نیروهای یک مکالمه جدی مکالمه,” او گفت:. “ساده ترین راه برای اصلاح آن است که آن را احاطه کرده است.”

با این حال آقای Griggs از NAACP گفت که هیچ سوال وجود دارد که این بنا باید به طور کامل برداشته شود.

“آن را,” او گفت:. “بازگرداندن کوه به حالت اصلی خود.”

اضافی گزارش رویترز،.

ادامه مطلب

اسپایک لی می گوید: “مؤتلفه مجسمه نیاز به آمده f*** پایین’

تهمت و تهدید معترضان که انداخت رنگ در مجسمه با زندان

استدلال شکستن توسط آبراهام لینکلن مجسمه در DC

شلاق پست بر روی صفحه نمایش در دلاور میدان عمومی در نهایت حذف شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de