Brian Austin Green توضیح می دهد Tina Louise ناهار و عجیب و غریب, Courtney Stodden تصویری

تنظیم ضبط مستقیم. برایان آستین گرین را باز کرد تا در مورد روابط او با Tina Louise and Courtney Stodden پس از گردش با زنان در پی تقسیم خود را از او جدا همسر مگان فاکس.

این بورلی هیلز 90210 آلوم گفته TMZ در جمعه, جولای 3, که او فکر می کند Stodden, 25, است “فوق العاده زیبا” اما آن را “ناامید کننده” است که او تصویری منتشر شده از آنها را با هم تنها چند ساعت پس از ناهار خود را با لوئیس 38.

Brian Austin Green Explains Tina Louise Lunch and Bizarre Courtney Stodden Video
شاتر (3)

“من فقط در تلاش بود به یک مرد خوب و من یک ویدیو را برای دوست, اشلی, سلام, سبز” گفت و اشاره کرد که کلیپ فیلم برداری شده بود یک ماه پیش. “این واقعیت است که او تصمیم گرفت به پست که روز تینا و من تا به حال ناهار — که دانستن آن می تواند مشکلات برای تینا و خودم با داشتن سه بچه ها — آن هم از نوع داره.”

او افزود: “این فقط ناامید کننده بود اما من نمی خواهم به باش کورتنی. من فکر می کنم او یک فرد خوب. من فقط فکر می کنم او ساخت برخی از انتخاب های بد.”

همانطور که برای لوئیز را نمی چشمک زدن ستاره گفت که او فقط به تازگی مدل استرالیایی است. “تینا واقعا سرد است. من به معنای واقعی کلمه فقط او را ملاقات کرد آن روز در رستوران او در پیاده رو” کالیفرنیا بومی گفت.

Stodden مشترک یک ویدئو از طریق Instagram روز سه شنبه, ژوئن 30, که برجسته برادر بزرگ مشهور آلوم نشسته در کنار یک shirtless سبز. این جفت ارز داد و فریاد به یک فن به نام اشلی و Stodden شوخی که او “هرگز دیده می شود” این BH90210 آلوم. “9021 در حال حاضر من kn0w… 🤟 🏻” او زیر نویس پست.

ساعت زودتر سبز و لوئیس خال خال شد گرفتن ناهار با هم در لس آنجلس. این مدیریت خشم ستاره و Stodden نیز برانگیخته عاشقانه شایعات در اوایل این ماه. این دو عکس شد با هم در ژوئن 13 و خواننده و ترانه سرا بود و بعد خال خال با پوشیدن یک کلاه بیس بال از سبز کسی را در آمریکا بزرگ (SMAG) کلاه خط.

سبز اعلام کرد در ماه مه که او و روباه, 34, تا به حال نام آن را واریز و پس از نزدیک به 10 سال از ازدواج. این جفت ارز به اشتراک گذاری فرزندان نوح, 7, Bodhi 6 و سفر, 3.

“من همیشه او را دوست دارم” به زنان خانه دار ناامید آلوم گفت: در یک قسمت از “… با برایان آستین گرین” پادکست. “و من می دانم که او همیشه عشق من و من می دانم که به عنوان دور به عنوان یک خانواده آنچه که ما ساخته شده است واقعا سرد است و واقعا خاص است.”

این ترانسفورماتور ستاره برای بخش او در نقل مکان کرد با او نیمه شب در Switchgrass costar Machine Gun Kelly.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de