کشیش کاتولیک معلق از کلیسا برای فراخوانی Black Lives Matter معترضان کرم و انگل’


تئودور rothrock را از دست طول وعظ: (Seton تصویری – YouTube)

یک کشیش کاتولیک در ایندیانا متوقف شده است از وزارت های عمومی خود را پس از او به نام Black Lives Matter (پل) معترضان “کرم و انگل”.

کشیش تئودور rothrock را از دست اختصاص داده شده به سنت الیزابت Seton کلیسای کاتولیک در کرمل ایندیانا بود به حالت تعلیق در چهارشنبه پس از او اعلم از او BLM معترضان در یک بولتن منتشر شده در یکشنبه, با توجه به Huffpost.

در مقاله خود با عنوان بانوی (کیفر) اعتراض بیش از حد methinksآقای rothrock را از دست به نام پل معترضان “افعی” که “جام زهر سمی تر از هر بیماری همه گیر ما را تحمل کرده اند”.

آقای rothrock را از دست ادعا کرد که معترضان در حال “گرگ در گرگ’ لباس نقاب دزدان و راهزنان به دنبال تنها به بلعیدن زندگی فقرا و سود حاصل از ترس از دیگران است.

“آنها کرم و انگل در بهترین تغذیه کردن انزوای اعتیاد و خانواده شکسته و ارائه به جای هر زمان سرخوردگی و اضطراب با بیشتر بدبختی و بیشتر خشم,” او اضافه شده است.

پل اعتراضات پس از مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید که پس از گردن او بود به زانو در توسط Derek چوین که در آن زمان بود مینیاپولیس افسر پلیس است. او شده است به اتهام قتل شبه عمد و قتل درجه دوم.

تظاهرات در مخالفت با خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار آغاز شده در مینیاپولیس اما به سرعت گسترش یافته و به هر کشور در سراسر ایالات متحده است. آقای rothrock را از دست توصیف تظاهرات که در برابر “اتهام نژادپرستی نظاممند”.

اسقف تیموتی L Doherty از اسقف نشین از لافایت-در-ایندیانا اعلام کرد آقای rothrock را از دست تعلیق از وزارت های عمومی خود را در منطقه, اما گفت که کشیش هنوز هم ممکن است نقش مهمی را در آینده است.

او افزود که تعلیق است “فرصتی برای بصیرت معنوی برای اسقف نشین و برای خوب از پدر rothrock را از دست.”

کشیش تلاش برای روشن شدن نظرات خود را در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت که او متاسفم که کلمات خود را به جرم برخی از.

با این حال آقای rothrock را از دست اضافه شده است که “ما نیز باید به طور کامل آگاه است که وجود دارد کسانی که به تحریف انجیل خود غلط اهداف است.

“مردم می ترسند به من اشاره کرد و نه ضعیف من می خواهم اعتراف کنم که کسانی هستند که خوراک در آن ترس به ترویج بیشتر ترس و بدست آورد.”

خود تعلیق شد به نام ضد نژادپرستانه گروه کارمل در برابر نژادی و بی عدالتی که گفت او باید نشان داد بیشتر ندامت در این بیانیه است.

“آنچه که او نیاز به گفتن بود” من باید به عنوان یک رهبر در یک کلیسا خودم آموزش برای انجام بهتر و تشخیص گرفتاری از مردم از رنگ نه تنها در جماعت اما در کشور ما برای خدمت بهتر به جامعه ما’,” گفت: Ashten Spilker یکی از این گروه همکاری مدیر عامل شرکت.

“این غلط fearmongering به اهل محله خود را,” او اضافه شده است. “نگاه مردم به رهبران برای آموزش آنها برای قرار دادن چیزی غلط است که می تواند انداختنش ترس در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا در کرمل بود غیر مسئولانه در بخشی خود را.”

ادامه مطلب

برای کاتولیک ها مثل من coronavirus تبدیل کرده عبادت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de