چارلیز ترون: مدرسه در منزل بچه ها من فوق العاده استرس زا’

چارلیز ترون است که خدا را شکر برای تابستان ، این برنده اسکار شوخی در مورد مدرسه در منزل دو دختر در میان coronavirus همه گیر در آینده مصاحبه با ویلی Geistکه هوا در روز یکشنبه, جولای 5.

وبلاگ مدرسه در منزل در میان همه گیر

“من می خواهم بگویم بزرگترین چالش برای من است فقط مدرسه در منزل” ترون, 44 گفت: در طول پنج شنبه امروز. “این فوق العاده استرس زا زمان برای من و من را هر فیلم اکشن بارها و بارها و بارها قبل از من homeschool دوباره.”

ترون و Geist صحبت کرد و از طریق ویدئو چت در حالی که قرنطینه با خانواده های مربوطه خود را. در زمان هالیوود خاموش شدن او افزود: “این یکی از آن شغل که در آن طول می کشد تا ایجاد کرد. شما نیاز به مقدار زیادی از مردم به منظور به آن را انجام دهد و من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به انجام این کار در هر زمان به زودی در یک به شیوه ای امن.”

بچه کف زدن پشت در پدر و مادر پلیس

در خرداد ماه ترون مشترک یک نگاه اجمالی نادر از زندگی او به عنوان یک مادر با رجعت عکس از خودش در آغوش گرفتن جکسون در حال حاضر 8 در Mad Max مجموعه. (دختر ماه اوت نوبت 5 در ماه جولای.)

“من مادر شد درست قبل از اینکه ما شروع به تیراندازی به” شوت از ستاره زیر نویس این Instagram post. “حداقل من کودک را برای همیشه از آن لذت ببرید واقعیت” من صرف بیشتر از سال اول زندگی من در یک جنگ دکل.’ (ویژه ظاهر باور نکردنی من مشتری اینگه هاف).”

در دسامبر 2019, ترون باز کرد تا در مورد استفاده صحیح ضمایر برای جکسون در مصاحبه با غرور منبع. “دختر من داستان واقعا داستان او و یک روز به او بگویید که داستان او. من احساس می کنم به عنوان مادر برای من مهم بود که به جهان اجازه می دانم که من می خواهم آن را درک اگر آنها را با استفاده از حق ضمایر برای او,” او گفت: در آن زمان.

ستاره که مخفیانه استقبال نوزادان

او در ادامه به توجه داشته باشید که آن صدمه دیده جکسون احساسات زمانی که او با استفاده از اشتباه ضمایر در گذشته مصاحبه. “من واقعا در مورد آن صحبت کردیم همیشه از” او ادامه داد. “دوباره به دلیل خارج فقط پرسیدن که با احترام از مطبوعات و جهان, امیدوارم بقیه واقعا خصوصی و آن داستان خود را و آن را واقعا به او تصمیم می گیرید اگر او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن آن است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net